Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2022/23

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2022/23 2022/07/16 23:26 # przez nowy
Trzeci sezon Stali w Ekstraklasie.

Jak w poprzednich, skazywani na spadek. Umiemy jednak zagrać na nosie. Jak będzie w tym sezonie?

Zaczyna się świetnie. Ogrywamy mistrza Polski na jego terenie.
Wynik bajka, ale mnie cieszy choć i zaskakuje zgranie - tutaj krótko spisałem.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2022/23 2022/07/18 19:38 - 2022/07/18 19:39 # przez grzes
@Nowy - zgranie swoją drogą, ale grali cały mecz konsekwentnie, środek pola jest teraz wysoki (Wlazło, Żyra), defensywa mimo kilku błędów na plus (wygrana na wyjeździe bez straty gola), skuteczna ofensywa, Domański wraca do formy. Z tej mąki może być niezły bochenek chleba. Byli dla siebie zagadką, dla Lecha też, dla nas kibiców również. Mamy 3 pkt. i teraz dalej do przodu. Mentalnie urośli, zobaczyli, że cała praca idzie w dobrym kierunku. Mówiłem znajomym, że terminarz nam sprzyja, Lech to Lech, jest w dołku, ale to trzeba umieć wykorzystać i Stal to zrobiła. Teraz Radomiak, później Raków (po pucharze) i Cracovia. Pozytyw to decyzja działaczy Lecha, że nie blokowali gry Mrozka.
Ostatnio zmieniany: 2022/07/18 19:39 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2022/23 2022/07/19 22:34 # przez nowy
Pełna zgoda. Do zobaczenia w poniedziałek :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

39. edycja LME 2022/08/13 20:31 # przez grzes
nie wiem, co się dzieje, ale niech Stal gra nadal to co gra do tej pory, mimo wyniku 0-1 grali cały mecz to samo (mówię piszę o tym kolejny raz, ale to jest dla mnie nie tyle zaskoczenie co teraz wyznacznik gry Stali)
w Zabrzu wygrana po 48 latach, pierwsza w piątym meczu z Górnikiem po powrocie do Ekstraklasy i to po jakich akcjach i golach, mówiono, że Stal strzela gole po stałych fragmentach (to też trzeba umieć), a tu takie akcje, wiadomo pewnie mogło być inaczej gdyby Podolski nie spartolił setki, ale to problem Górnika
akcja na 3-1 palce lizać, gol na 2-1 jak powiedział Domański "widziałem, że bramkarz stał na środku", profesura, gol na 1-1 Hamulica , położył 2 obrońców i bramkarza, czapki z głów, jak tak dalej pójdzie to będzie z niego pożytek i niezły zarobek (ma 22 lata), wielu wątpiło w ten transfer
cwaniactwo Maka, przecież mógł strzelać na 4-1, a tu czerwień dla bramkarza
oby tak dalej
a biletów na Legię już nie ma, są nawet próby barteru, niezły, dość drogi towar za bilet (info sprawdzone, niestety szczegóły nie na forum) , wejściówek na sektor VIP też już z nie ma, szykuje się rekord frekwencji?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

39. edycja LME 2022/08/13 23:03 # przez nowy
Jestem pełen podziwu i miło zaskoczony początkiem. Konsekwencja, pomysł, taktyka, ale i wchodzą indywidualności. WOW.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.194 s.
Zasilane przez Forum Kunena