Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec 2013/2014

FKS Stal Mielec 2013/2014 2013/08/29 11:04 # przez grzes
kolejki po bilety ogromne (otwarte trzy kasy), ludzie biorą po kilka - ale muszą mieć dowody osobiste, legitymacje szkolne i pesele (bez nich biletu kupić nie można) osób dla których kupują, karty kibica będą wyrabiane po weekendzie ja byłem trzeci w kolejce i stałem godzinę (dowody, legitymacje są skanowane, ale bilety mam

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2013/2014 2013/08/29 13:13 # przez lojer
żałuję, że nie mogę być

trzeb będzie wprowadzić punkt do regulaminu ligi mieleckiej, że obowiązkowe jest posiadanie karty kibica Stali Mielec

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2013/2014 2013/08/30 09:43 # przez grzes
na hej mielec jest relacja z zakupu biletów w czwartek
www.hej.mielec.pl/sport2/nowosci-dla-kib...i-wyrozumialosc.html

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2013/2014 2013/09/01 12:19 # przez nowy
to było wydarzenie! :)

kumpel spędził 4,5h by kupić nam bilety. opłaciło się.

przed meczem warto było być wcześniej, bo do wejść były kolejki, ale poszło dość sprawnie.

Mecz.. doping. Młyn dawał radę. Poderwał nawet drugą (naszą) stronę i "druga strona odpowiadała".
na boisku wiele się działo. Przewaga Stali, ale to wróg strzela pierwszy bramkę. W 2. połowie wyrównanie, trybuny wtedy naprawdę ożyły. Ciśniemy, wydaje się, że już strzelamy, ale nie. Kończy się 1:1.

Zapewne na kolejnych meczach nie będzie takiej frekwencji (5 tys.), ale widać było, że Mielec spragniony był futbolu na wyższym poziomie, w lepszych warunkach.

Podsumowując:
organizacjnie słabo ze sprzedażą (ale może nie liczyli na takie zaitneresowanie), obsługa meczu już OK.
trybuny spoko. Młyn rządzi, reszta potrafi :)
piłkarsko Stal prezentuje się dobrze, ale daje się jeszcze robić w balona i doświadczone drużyny sobie radzą z nami.


Dwie foty z meczu z Wigrami:

1. Tak wygląda stadion z sektora J (od Kusocińskiego):



2. Młyn w świetle jupiterów:




Foty z dnia otwartego:

1. Stadion z tarasu od Solskiego:



2. Widok z loży VIP



3. Wejście na murawę z szatni


Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2013/2014 2013/09/01 16:55 # przez grzes
@ nowy, to fakt sprzedaż biletów może nie wyszła, ale stojąc w kolejce przekonałem się, że ludzie też byli nieprzygotowani (brak dowodów i legitymacji oraz numerów pesel dzieciaków albo próby kupienia biletów bez dokumentów tożsamości), byli tacy, którzy kupowali po kilkanaście biletów
frekwencja na następne mecze pewnie będzie niższa, ale ludzie już wiedzą jak kupić bilet i wejść na mecz
sam siedziałem na K, który był prawie pełny
mecz dobry, szkoda niewykorzystanych sytuacji stali i właśnie wygranej zabrakło na otwarcie stadionu, 14/09 o 19:00 mecz z pogonią siedlce

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2013/2014 2013/09/01 19:39 # przez Legionista
Dobrze było oglądnąć mecz Stali na żywo na własnym stadionie! Cieszyła frekwencja chociaż w kolejnych meczach pewnie będzie z tym już gorzej... Sam mecz dosyć ciekawy, dużo akcji z obu stron i pomimo faktu, że to Stal prowadziła grę to notujemy tylko remis... Fajnie, że pojawili się Koroniarze - bardzo to wsparło doping na młynie, który dawał radę przez cały mecz.

Zastanawia mnie następny pojedynek o którym pisał Grześ w kontekście frekwencji i dopingu.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2013/2014 2013/09/16 11:48 # przez nowy
świetny mecz mieliśmy w sobotę! momentami rewelacyjna gra Stali (niestety i długo było bardzo słabo), świetne trybuny (raczej jedna - tylko wschodnia się zapełniła).

do poziomu nie dostosowali się sędziowie. cała delegacja LM widziała jaki spalony był przy wyrównującym golu na 2:2 dla wroga (przy doliczonej 1. połowie o 5 minut!) - choć byliśmy zupełnie daleko od tego miejsca.

oszukać przez chwilę chcieli też nasi, gdy na tablicy wyników było Goście - Stal Mielec 3:9 :D

acha, i pierwszy raz przyjezdni byli, w liczbie 5 osób.

Stal ma paczkę na co najmniej 8. miejsce. Ale widać braki kadrowe spowodowane kontuzjami. Bez Raduljego, Łętochy, Podstolaka zdecydowanie trudniej o punkty.
Ale z liderem i wiceliderem mamy po remisie - optymistycznie.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2013/2014 2013/09/16 17:27 # przez olo


tu 2ga bramka dla Wroga

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2013/2014 2013/09/17 11:15 # przez grzes
po meczu obserwator zrugał arbitrów szczególnie liniowego za tego wielbłąda ze spalonym, niestety wyniku nie da się zmienić, arbitrzy zasłaniali się zmianą przepisów o spalonym o którym tylko chyba oni słyszeli
mocna delegacja LM na meczu mimo, że siedziała z dala od tego zdarzenia widziała tego spalonego

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2013/2014 2013/09/18 17:38 # przez olo

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.333 s.
Zasilane przez Forum Kunena