Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Wybory

×

Ankieta: Wybory

Bronisław Komorowski
1 16.7%
Andrzej Duda
1 16.7%
Oddam nieważny głos
3 50%
Nie zagłosuję
1 16.7%
Łącznie oddanych głosów: 6
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
Wybory 2015/05/21 16:10 - 2015/05/21 19:19 # przez zupka
A może sonda na kogo będziesz głosował?
Ostatnio zmieniany: 2015/05/21 19:19 przez nowy. Powód: Utworzenie ankiety

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/21 16:32 # przez barni87
ja osobiście już głosowałem ;] niestety mój kandydat odpadł więc nie mam na kogo teraz :P a mniejszego zła nie będę wybierał bo nikt nie zasłużył na mój głos

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/21 16:54 # przez zupka
najlepiej byłoby gdyby administrator zrobił sondę - wtedy byłoby anonimowo : )
ja głosowałam na Annę Grodzką (dopisałam do listy kandydatów),
w drugiej turze narysuje coś na karcie - może trutówkę

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/21 19:25 # przez nowy
@Zupka: Poważnie? Pomyślałem, że to nawet jakaś prowokacja ;)

Wiecie, że zawsze chciałem by to miejsce było oddzielone od polityki. Bo jednak to może prowadzić do niepotrzebnych podziałów. Raz nawet mocniej zaakcentowałem to swoje zdanie i wtedy z kolei rzekłem, że niczego blokować nie będę. No to zatem.. jest ankieta (nie do końca anonimowa, bo widać kto głosował).

Z drugiej strony to sprawy ważne dla nas wszystkich, cenię Wasze zdanie, więc kto się chce podzielić swoimi przemyśleniami, proszę. Pamiętajcie jednak o szacunku. Oraz o tym, że od północy z piątku na sobotę jest cisza wyborcza i tu musi też obowiązywać (to serwis ogólnodostępny).

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/21 20:54 # przez AS Massud
Osoba, na którą głosowałem odpadła w pierwszej turze (nie mogę powiedzieć, że był to mój kandydat, ostał się na drodze eliminacji:D)

Teraz się waham między opcją 1,3 i 4.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/21 22:44 # przez zupka
@Nowy - żadna prowokacja! jestem po prostu ciekawa na kogo zagłosujemy jako społeczność LM

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/22 17:49 # przez grzes
jak powiedział K. Wojewódzki trzeba wybrać mniejsze zło

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/22 18:11 # przez nowy
W II turze nie ma mojego kandydata. Długo biłem się z myślami czy oddać nieważny głos jako.. głos w tych wyborach (swoją drogą jestem ciekawy tego wyniku). Bo dla mnie obaj Panowie niewiele się różnią i obaj są mi dalecy.
Zagłosuję jednak na jednego z nich, bo uważam, że skoro tak zdecydowali rodacy, tzn. niecała połowa z nich (eszzz) - muszę to uszanować i taki mam wybór. Z ciężkim piórem zaznaczę x przy rywalu obecnego Prezydenta, bo tego widziałem przez ostatnie 5 lat i się już "napaczyłem".

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/22 19:14 # przez olo
Tez się "napaczyłem", ale druga opcja moim zdaniem gorsza.

Ktoś ładnie gdzieś powiedział/napisał:
"wybór mamy miedzy kręceniem wora, a laniem po nerach"

Tak że tego

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/22 23:12 # przez barni87
@ Nowy nie chcę tutaj niczego Ci zarzucać ani wytykać ale ostatnie Twoje zdanie muszę skomentować :D
otóż chyba nawet sobie nie zdajemy sprawy jak w Polsce ludzie są manipulowani przez media i jak to wpływa na nasze decyzje... Bronek jest co chwila w telewizji, przed I turą Kukiz czy Korwin zliczył czas antenowy poświęcony danym kandydatom.Z tego co pamiętam (dane mogą być niewiarygodne przez moją pamięć)ale kojarzę wyniki-Bronek miał ponad 6h przy 20 minutach Kukiza. I właśnie często (nawet sobie z tego nie zdajemy sprawę bo działa podświadomość) to decyduje o oddanym głosie. Lubię program na Discovery "Pułapki umysłu" który świetnie ukazuje jak pracuje nasz mózg, który decyduje za nas właśnie podświadomie. Wracając do tematu, niestety ale w Polsce mamy niesamowitą propagandę, która mydli nam oczy czym chce. Osobiście nie oglądam i nie słucham wiadomości a tym bardziej nie czytam durnych portali typu onet czy wp , i czuję się z tym świetnie bo wydaję mi się że tylko krew by mnie zalewała codziennie...;/

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.147 s.
Zasilane przez Forum Kunena