Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

1/8 finału Ligi Mistrzów

1/8 finału Ligi Mistrzów 2015/03/12 12:04 # przez nowy
Za Lojerem: dziękuję Ci TVP, że jak nie Borussia to musi być Bayern, bo Lewy... Patrzałem na ten "podwórkowy mecz" jak to określił Żewłakow (faworyt wśród komentatorów), ale z wynikiem CFC PSG wstrzymałem się do skrótów.
Noo, skróty pewnie nie oddadzą, ale działo się.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Ligi Mistrzów 2015/03/12 15:36 # przez lojer
Info dla chętnych do zobaczenia powtórki Chelsea - PSG - oczywiście na Canal+, ale też w piątek na TVP Sport o 16.30 i Polsat Sport o 20.00 - ja spróbuję wykroić czas, bo warto

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Ligi Mistrzów 2015/03/12 20:42 # przez Legionista
@Barni: z tym pajacem ująłeś to idealnie :D Też mam z tym dylemat, który bardziej zasługuje na ten "zaszczytny" tytuł :)

Emocje były pierwsza klasa ale PSG pokazało charakter, mimo gry w "10" przez prawie 90 minut dali radę!

A TVP to żal.pl...


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Ligi Mistrzów 2015/03/17 20:45 # przez domingoos
z niecierpliwością wyczekuje popisów mojego ulubieńca z Arsenalu tj. niezniszczalnego i niezwykle skutecznego postrachu bramkarzy gniewnego Giroud... :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Ligi Mistrzów 2015/03/18 22:43 # przez Legionista
Fenomenalny mecz Jana Serce :) to co gość ciągnął to poezja - w pewnym momencie zacząłem mu kibicować przy każdej obronie aby nie puścił :) w tym meczu miał chyba życiowa formę


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Ligi Mistrzów 2015/03/19 11:43 # przez lojer
@Legionista
Faktycznie Serce wszystko łapał, ale nie Jan jeno Józek vel Józio ("Joe"). Chociaż na pierwsze ma Charles...
Wyszedł mu mecz-demo. Z każdą minutę wzrastała tylko pewność, że nic więcej mu nie strzelą, choćby nie wiem jak próbowali. A Man City prezentował się marnie, trochę rozruszał towarzystwo Navas, ale żal było patrzeć kiedy głównym pomysłem było piłka do Aguero, a ten strzelał w tłum obrońców i kończyło się blokiem.

w ćwierćfinale: 3 hiszpańskie, 2 francuskie, portugalska, włoska i niemiecka.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Ligi Mistrzów 2015/03/19 16:28 # przez grzes
blamaż klubów angielskich w CL a i w LE niewiele lepiej

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.099 s.
Zasilane przez Forum Kunena