Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Sezon 9. LM Champions League

Sezon 9. LM Champions League 2015/09/29 12:34 # przez lojer
Z opóźnieniem, ale dziś rusza en.uclfantasy.uefa.com/championsleague/

Kod do LMCL rozsyłał Nowy.

Gra jest niestety wyraźnie gorsza od poprzedniej edycji, w niektórych aspektach jest poniżej Wygraj Ligę...

Jako admin ligi nie mogę skasować np. ligi (mam założone dwie ligi mieleckie - jedną naszą, a drugą przypadkiem, bo pierwsze założenie nie dało rezultatu na ekranie, więc zrobiłem refresh i tym sposobem mam dwie.... Co lepsze - do tej drugiej dopisana jest jakaś drużyna, a teoretycznie nikt poza mną nie ma do niej kodu).
Support zapytany o te rzeczy dwa tygodnie temu milczy.
Jako admin nie mogę też usuną drużyny z ligi, przynajmniej na razie nie ma takiej opcji.
W widoku drużyny nie widać meczów kolejki, opcje z graczami (kapitan, zmiana, transfer) są dostępne dopiero po kliknięciu karty danego gracza. Porażka.
Jest taki produkt, który wyznacza standardy - się nazywa FPL. Do niego trzeba równać, a nie odbiegać.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2015/09/29 12:58 # przez nowy
Poszło przypomnienie.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2015/09/29 15:32 # przez Rymu
Założyłem drużynę, ale to jest takie dziadostwo, że sobie chyba daruję.

Manolas obrońca Romy ma koszulkę Benfici :/

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2015/09/29 19:47 # przez nowy
Udało się. Jest Drużyna.

Kto dołączył, niech napisze nad łóżkiem cel: Bij Mistrza Akneo! :-)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2015/09/29 21:41 # przez Akneo
powodzenia:)
ladnie sie zaczyna...
w zeszlej rundzie ze 100 pkt by bylo w tej jak narazie w skladzie
douglas costa + lewy na (C), feguli, willian:)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2015/09/30 10:23 # przez barni87
macie problem z wymianą piłkarzy między wtorkiem a środą ? mój rezerwowy bramkarz ma przezroczystą koszulkę ...nie wiem o co kaman :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2015/09/30 12:18 # przez lojer
@barni - ja część mogę, część nie. Bramkarz rezerwowy - mam to samo. Pomocnik, który nie zagrał wczoraj - też. Opcja substitute pojawia się przy innych, ale do wpuszczenia nie pokazuje mi wtedy całej ławki
Trochę się zmienia, jak wybieram najpierw inne ustawienie drużyny - np z 4-3-3 na 3-4-3, ale nie do końca, bo bramkarz dalej nie działa.
To po prostu jest wersja beta. Żenua.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2015/09/30 12:31 # przez nowy
u mnie to samo. Akurat bramkarza mogę wymienić (ale nie potrzebuję), ale nie mogę właśnie tych, których chcę.
wszędzie na to narzekają, to problem ogólny. Może później się poprawi, ale.. czy zdążymy ze zmianami?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2015/09/30 15:29 # przez nowy
udało się na 3 raty - za każdym razem jednego wymieniałem.
może już działa w takim razie, sprawdźcie

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2015/09/30 16:02 # przez lojer
zadziałało, wszystko na raz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.122 s.
Zasilane przez Forum Kunena