Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Sezon 9. LM Champions League

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/19 10:38 # przez nowy
Niesamowity wyczyn Sevilli. Jeżeli Golden mi napisał, że LFC był słabszy - to jemu trzeba wierzyć. Bo meczu widziałem ostatnie 10 minut.

Hiszpańska rządzi. Niech będzie! :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/19 22:23 # przez mgolden
Niestety sędzia był najsłabszy :) Przeoczenie dwóch ewidentnych karnych to już trochę za dużo jak na jeden mecz (a w zasadzie połowę).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/20 07:38 # przez grzes
dwie różne połowy, pierwsza dla Liverpoolu, druga dla Sevilli, faktycznie sędzia najsłabszy na boisku

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/29 01:00 # przez Legionista
REAL MADRYT!!!!!!!

Najlepsza druzyna Europy po raz 11!!!!!

Czyli, ze dopiero za 2 lata kolejny tytuł? :P


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/29 11:33 # przez barni87
Nie byl to mecz na miare finalu ale niektore finaly takie sa.
Coz atl pokonalo samych mistrzow na swojej drodze i liczylem ze wygra ktos "inny" ale nie wykorzystali tego ze reql nie zagral wybitnego meczu. Kryska i bale odnosze wrazenie ze w dogrywce grali z kontuzjami...gol dla realu wydaje sie grubo z metr spalony. Oprocz tego sedzia cqlkiem sie spisal.
Legionista gratulacje !! LM zrobila sie wewnetrzna sprawa hiszpanow hehe

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/29 15:26 # przez barni87
my tu gadu gadu a vive kielce w finale LM ! nie bardzo mnie kręci ręczna ale mogliby wygrać !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/29 20:29 # przez Legionista
@Barni: Dzięki :)

Hiszpania zdominowała LM. Sam finał faktycznie nie był porywający ale nie zawsze taki będzie. Dlatego najbardziej cieszy zwycięstwo :D

CR7 - ależ on jest mocny psychicznie!


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/29 20:36 # przez Legionista
VIVE wygrało Ligę Mistrzów!!!

Co za finał!!!

Do przerwy przegrywali już 4 bramkami, na początku drugiej strata rosła aby osiągnąć w pewnym momencie stan 19:28. I co się stało? Sam nie wiem! Po kilkunastu minutach było 28:29 i ostatnia akcja - piłka dla Vive i Lijewski rzuca na 29-29 i mamy dogrywkę. Tutaj po raz pierwszy w meczu (!!) objęliśmy prowadzenie i prowadziliśmy ale w ostatniej akcji drugiej połowy dogrywki Veszprem wyrównało i... doszło do karnych!!

Tak - karne! Pierwszy raz w życiu widziałem karne w ręcznej! :D I poznałem zasady - generalnie na początku zbliżone do tych z piłki nożnej czyli rzucaja po 5. Vive zaczęło koszmarnie serię ale koniec końców - wygrali 4:3!!

Radość chłopaków z VIVe - bezcenne!! Prawdziwi GLADIATORZY!! A mentalnie to już w ogóle nie do opisania!

2 dni z rzędu finały Ligi Mistrzów - w obu czas regulaminowy, dogrywka i karne i w obu "swoje" drużyny wygrywają!

NIE-SA-MO-WI-TE!!!!

A jeszcze rano Siatkarze dostawali bęcki od Fracnuzów, Żabojady mieli już chyba 4 albo 5 piłek meczowych i co? Przegrali z Polakami 2:3! :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/30 00:11 # przez barni87
z tego co piszesz Legionisto the best wałek ever !! takiego rezultatu powstydziłaby się rosyjska reprezentacja w sochi ! :D
spoko że nasi wygrali ale nie wierze w takie come backi !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/30 05:54 # przez nowy
Jak ja wczoraj szukałem czegoś online żeby zobaczyć te karne. Jak szukałem! Znalazłem, ale zrobiło to pińcset tysięcy innych i nie dało się oglądać ;)
Bo jednak wiara ma mała - gdy zobaczyłem 9 bramek w plecy, stwierdziłem, że nie ma co oglądać. Wtedy Legionista daje znać - Panie, wyrównali! Resztę historii już znamy.

Niesamowita historia. Niesamowita!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.131 s.
Zasilane przez Forum Kunena