Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

5. kolejka LM Champions League

5. kolejka LM Champions League 2016/11/22 23:32 # przez Legionista
Nawet nie wiem co po takim meczu napisać... Chcę być obiektywny ale... Legię trzeba pochwalić! Przyjechać do BVB i walnąć im 4 bramki i to jakie! Mimo straconych 8 to jednak z optymizmem patrzę w stronę meczu ze Sportigniem.

Najważniejsza informacja dnia - Sporting przegrał 1:2 z Realem Madryt czyli ostatni mecz Legii w fazie grupowej LM o awans do LE!! :D

Czemu patrze z optymizmem? Mianowicie:

1/ Pod wodzą Magiery Legia gra ofensywnie - w 2 meczach z Realem + 1 mecz z BVB (2 wyjazdy i mecz domowy) strzelili 7 bramek;
2/ preferują grę ofensywną niezależnie od sytuacji na boisku;
3/ Sporting w 5 meczach strzelił raptem 5 goli (!!) a stracił 7 goli;
4/ w meczu ze Sportingiem zagra Malarz :) i teoretycznie namocniejsza "11";
5/ w pierwszym meczu ze Sportingiem (pierwszy mecz Magiery) na wyjeździe przegrali "tylko" 0:2;

To tak na szybko spisane moje przemyślenia a więc... WSZYSCY NA SPORTING!! :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

5. kolejka LM Champions League 2016/11/23 09:15 # przez ohio
Druzyny z ostatnich miejsc zdobyly lacznie 9pkt [stan przed wieczorna srodowa runda].
Dodajac do tego trzecie miejsca z tabel - tez nie jest wesolo.
Ta formula LM sie skonczyla. Mecze to jest totalny piach. No chyba ze L idzie na wymiane z drugim skladem BVB. Czyli rownie dobrze c+ mogly wpasc z kamera na ktoregokolwiek orlika [lub w stylu retro: na 'asfalt/beton'].
Co do sytuacji L: jezeli do nastepnej rundy moze awansowac druzyna z bilansem -16...[niech kazdy sam dokonczy]

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

5. kolejka LM Champions League 2016/11/23 09:56 # przez barni87
ja byłbym za tym żeby brać po 2 zespoły z czołowych lig i każdy z każdym zagrał mecz na neutralnych boiskach i tabela by wskazała zwycięzce. Nawet jakby taki Leicester był ostatni w tabeli to myślę że grałby na maxa z Bayernem czy Barcą bo kasa byłaby za zwycięstwo+pozycję w tabeli. Jakby było 20 drużyn to 19 meczy do rozegrania, startując z grupy rozgrywa się 13 meczy. Nie byłoby eliminacji więc można byłoby zacząć wcześniej.
Widzę tylko jeden problem , na jakiej podstawie wybrać 10 czołowych lig...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

5. kolejka LM Champions League 2016/11/23 19:09 - 2016/11/23 19:11 # przez barni87
ale się zaczęła środa ! obie drużyny państwa Akneo gol pomocnika i asysta napastnika w jednej bramce...
Borussia musiałaby strzelić wczoraj 30 goli żeby Pulisic miał asystę ;/ żałosna kolejka
nie skończyłem pisać postu a tu druga asysta salvio ;]
Ostatnio zmieniany: 2016/11/23 19:11 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

5. kolejka LM Champions League 2016/11/23 19:50 - 2016/11/23 19:51 # przez Akneo
I juz 3 asysta Salvio:)

jeszcze Messi zostal...licze na 100 w tej kolejce

Barni wlasnie mowielm zonie ze paru z naszej ligi ma Pulisicia i jakiego pecha trzeba miec ze przy winiku 8 goli + ofensywny gracz ma 2 pkt;/
Ostatnio zmieniany: 2016/11/23 19:51 przez Akneo.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

5. kolejka LM Champions League 2016/11/23 21:07 # przez barni87
u mnie kupa straszna !
ogólnie miałem kupować reusa ale stwierdziłem że chce i napastnika i pomocnika z borussi ,a że reus w grze jest jako napastnik a miał grać jako pomocnik to go nie brałem... Nowy potwierdzi :P
ogólnie niezła zbita była z mojego pulisica wczoraj xD

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

5. kolejka LM Champions League 2016/11/23 21:09 # przez Akneo
LEOOOOO x 1

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

5. kolejka LM Champions League 2016/11/23 21:35 # przez barni87
Akneo Gratki to będzie na pewno dobry wynik , setki mam nadzieję nie będzie :P

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

5. kolejka LM Champions League 2016/11/23 21:58 # przez Akneo
LEOOOO x 2

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

5. kolejka LM Champions League 2016/11/23 22:43 # przez barni87
Akneo na pierwszy rzut oka jakieś 30 pkt prowadzisz ! gratulacje :) jeszcze Iwobi wpierdo... samobója , nie wiem jak gra to policzy ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.157 s.
Zasilane przez Forum Kunena