Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

6. kolejka LM Champions League

6. kolejka LM Champions League 2016/12/06 09:41 # przez nowy
W Mikołajki zamykamy fazę grupową i ten rok z Ligą Mistrzów.

Skład do wtorku do g. 20:45

Barni osłabł, Akneo wpadł w swój ligomistrzowy rytm (broni tytułu), mi udało się wspiąć na podium, ale tuż za nim jest Prezeska Akneo2
Sytuacja w tabeli ligamielecka.pl/lm-inne/item/623-zmiany-...czyli-5-kolejka-lmcl

To też kolejka Legii. Tylko wygrana ze Sportingiem da jej wiosnę w pucharach.
Szybki typer?

Jakieś asy europejskie macie?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/06 12:24 # przez Legionista
2:1! :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/06 14:04 # przez barni87
bardzo ciekawa kolejka przed nami , a to dlatego że nasze składy tracą sens w większości wypadków. Dlaczego? a no dlatego że większość jest z dobrych teamów które awans mają w kieszeni i przy takim kalendarzu z chęcią wystawią rezerwy ;]
asy? oczywiście są ale wchodzę tylko na lekki minus ;P noi nie mogę zdradzić przy tak zaciętej walce :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/06 20:26 # przez grzes
wild card użyty, spore zmiany w składach nakazywały to uczynić

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/06 21:28 # przez Legionista
U mnie 2 trasfery ale chyba oczywiste - kupieni to... Vadis i Nikolić :D A na kapitanie Rado :)

Ostał się w składzie Lewy no i już piękna bramka z wolnego :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/06 21:43 # przez grzes
Lewy zaczął trenować wolne i są efekty, w weekend też strzelił z wolnego, a ja go sprzedałem na rzecz Cavaniego

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/07 00:15 # przez barni87
no cóż są plusy są minusy transferów, na duży plus obrona Barcy 15pkt , chociaż chyba należał się karny Borussi...
spory plus chociaż nie transferowy to gol Iwobiego :)
minus i wielkie rozczarowanie QUARESMA ... czemu Besiktas zupełnie odpuścił ten mecz , mam teorię spiskową oczywiście xP związana jest z zakładami bukmacherskimi bo było olbrzymie zainteresowanie zakładem na nich.
minus to psg , stracili pierwsze miejsce z Ludogorets!
ogólnie 40 pkt po pierwszym dniu byłby całkiem zacnym wynikiem gdyby nie -16 transferowy haha ale wyszło ogólnie na malutki plus bo większość sprzedanych to kontuzje i Pulisic :D
Bardzo ciekawa LM w tym roku zapowiada się po fazie grupowej , nie mamy na pierwszych miejscach same czołowe zespoły co wróży bardzo ciekawe pary już w 1/8 ! Z drugich miejsc wychodzą takie teamy jak Bayern, City , PSG , Borussia/Real noi nieco mniej prestiżowe kluby Leverkusen i prawdopodobnie Sevilla Porto i Benfica !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/07 09:32 # przez nowy
Przejechałem się na PSG, transfer bramkarza za -4 a zagrał na 1...
Cavani dał radę.

Obstawiam 1:0 dla Legii po bramce Radovica. A co, też mu dałem kapitana.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/07 13:15 # przez Legionista
@Nowy: tym samym wygrałeś piwo u mnie :)

@Barni: poszalałeś z transferami :) Ale co do Besiktasu - mega zagadka, jeszcze rozumiem przegrac różnicą 1-2 bramek ale nie taki łomot z kimś takim... To na pewno był spisek!

Sam miałem postawić na Besiktas ale uprzedziła ich Legia :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/07 13:26 # przez barni87
@Legionista : Besiktas jakby wygrał awansowalby do 1/8 !więc nawet nie rozmiar poraźki bylwersuje tylko sam fakt ze nie wygrali. Pytanie ile mogli zarobić na awansie a ile zarobili na takiej wtopie...O_o?
A transfery cóź chyba wyszło lepiej niż bez tych transferów...ale quaresma i munier dali ciala

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.215 s.
Zasilane przez Forum Kunena