Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Faza pucharowa Ligi Mistrzów`

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/13 13:23 # przez nowy
Szanowni, wraca Ligi Mistrzów, czyli także LMCL!

Sytuacja w tabeli: ligamielecka.pl/lm-inne/item/631-akneo-i...upowej-ligi-mistrzow

Zaczynamy fazę pucharową. Mamy nieograniczony limit transferów.
Czas na skład do wtorku do g.20:45

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/13 15:39 # przez barni87
trochę sprawę utrudnia fakt że LM jest rozpisana na dwa tygodnie ... ogólnie ciężki orzech do zgryzienia, za bardzo nie ma perełek a jak są to grają z wymagającymi drużynami. A pewniaków patrząc na formy zespołów brak...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/14 21:28 # przez Legionista
Ależ mecz PSG!! :D

Pomijam fakt, że akurat teraz sprzedałem Di Marię :P

Messi traci piłkę i idzie akcja na 2:0 :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/14 21:58 # przez Legionista
54. minuta i PSG wyprowadza piekielny prawy sierpowy, która trafia na szczękę Barcy. KO w pięknym stylu :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/14 22:43 # przez barni87
PSG zagrało koncertowo ...długo bym pisał co nie grało w Barcelonie zaczynając od początku roku i okienka transferowego. A jeszcze wcześniej od banu transferowego na dwa okienka.
Niestety nie mam nikogo z PSG hahaha
nie ma co ujmować Paryżanom zagrali fenomenalnie, obawiałem się przed mecze środka pola i miałem niestety rację . Wszystko na stojąco a przy dwóch setkach brakło szczęścia ;/
na plus Benfica i w ostatniej chwili zmiana Hummelsa na Luisao ! :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/14 23:05 # przez Legionista
@Barni: mnie fascynuje jedno - PSG wygrało 4:0 i przebiegło ponad 8 km (!!) więcej. To zazwyczaj drużyna, która przegrywa więcej bywa a tu taka miazga i w wyniku i w dodatku w dystansie... Dla mnie takie bęcki FCB to mega zaskoczenie -> potwierdzeniem transfery czyli Di Maria OUT a Messi IN hahaha :)

Dla mnie super zawody również w wykonaniu Marciniaka! Dał radę w takim szlagierze, widzę go w półfinale LM a może i w Finale LE :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/14 23:50 # przez barni87
Marciniak fakt dobre zawody ale nie miał zbyt dużo pracy.
Przy tak jednostronnym meczu nie było zbyt wiele okazji do kontrowersji ;]
Taj jak pisałem wcześniej, wiedziałem że będzie bardzo ciężko, ale wynik mnie załamał... liczyłem na chociaż dwie bramki na obcym terenie... brak spokoju w środku pola w końcu wyszedł w wyniku

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/15 09:56 # przez nowy
Whoa, co za wynik! Meczu nie widziałem, ale z opinii Waszych i TT musiało być nieźle.

Oczywiście myślałem nad di Marią i Cavanim w składzie, ale pomyślałem - ee, w dwumeczu Barca. No to Iniesta i Messi w składzie ;)
Do tego Adembayu... tzn. ten z BVB co karnego nie strzelił (0), bramkarz Borussii i jej obrońca. Start, że hoho!

Jeszcze w kwestii meczu PSG-FCB z Twittera:

09` Ibrahimović odchodzi z Interu
10` Inter wygrywa LM
10` Zlatan odchodzi z Barcelony
11` Barca wygrywa LM
16` Ibra odchodzi z PSG...


Albo to ;-)

I znów wraca pytanie czy słabe drużyny, przegrywające tak wysoko, w ogóle powinny grać w Lidze Mistrzów...


Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/15 10:09 # przez grzes
@ Nowy - ciekawe
Barca raczej out, ale pamiętam wieki temu, awans La Corunii po klęsce w pierwszym meczu z Milanem, więc ...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/15 10:14 # przez Legionista
@Nowy: mi jeszcze z TT podoba sie wypowiedź Vukovicia: "Wole 4:8" :-D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.127 s.
Zasilane przez Forum Kunena