Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

17. kolejka LME Ta Ostatnia!

17. kolejka LME Ta Ostatnia! 2017/06/04 22:20 # przez nowy
A w Typerze.. to była niesamowita kolejka. Tu prawie nikt nie punktował!!

Wyniki końcowe:
(acz jeszcze z Massudem sprawdzimy)
tu TOP10, więcej w podsumowaniu

Zwróćcie uwagę na ostatnią cyfrę, to wyniki w kolejce :D

Lp. Prezes PktSuma PktKolejka
1 Elvis 145 1
2 Legionista 142 0
3 Grześ 140 5
4 Starydobrytom 137 1
5 Dżak 133 -1
6 Lukaszz 131 2
7 Noir 128 3
8 Lojer 118 2
9 Nowy 117 0
10 Barni 105 2


@Elvis: Gratulacje!! :) Najlepszy TYPER!!! :-) Brawa!!
@Legionista: brawa za 2. miejsce. Walczyłeś dzielnie! :)
@Grześ: walka do końca, za którą brawa! :)
Grześ jako jedyny coś ugrał w tej kolejce i awansował na 3. miejsce :)

@ALL: WIELKIE DZIĘKI za typowanie! To bodaj najlepszy we frekwencji sezon (Massud potwierdzi). Brawa dla Was za walkę! :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

17. kolejka LME Ta Ostatnia! 2017/06/04 22:41 # przez slowik
Przyłączam się do gratulacji :)

Największe należą się oczywiście Woodiemu za mistrzostwo :) Gratuluję też Krakusowi kolejnego medalu! No i wszystkim dziękuję za kolejny sezon w tak zacnym gronie.

Mam prośbę: czy możemy w tym roku skorelować letnie spotkanie LM z kolejką, w której Stal będzie grała mecz Mielcu w następnym sezonie? :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

17. kolejka LME Ta Ostatnia! 2017/06/05 09:49 # przez lojer
@Nowy - nie, chodziło mi o podium, bo gdy pisałem Krakusowi pokazywało 1042 pkt, a nie 1038

@Słowik - Regulamin LM: "W przypadku równej ilości punktów na koniec sezonu LME o kolejności w tabeli decyduje wynik najlepszej kolejki, a w przypadku remisu wynik najlepszej kolejnej, aż do uzyskania rozstrzygnięcia".
Chyba jeszcze nie był stosowany w LME

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

17. kolejka LME Ta Ostatnia! 2017/06/05 09:56 # przez nowy
@Lojer: aah, ja już widziałem po korekcie.

Ten zapis był stosowany i to w najważniejszej sytuacji - decydował o mistrzostwie Krisa w 26. sezonie (punktowo równo z Akneo)
ligamielecka.pl/lm-ekstraklasa/item/539-...s-najlepszym-typerem

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

17. kolejka LME Ta Ostatnia! 2017/06/05 12:32 # przez Konik
@Woody: Gratulacje jeszcze raz wielki sezon. Żal puchar oddawać takie fajne miejsce miał u mnie na półce. By the way, 10 miejsce dla mnie to niezły wynik biorąc pod uwagę że po pierwszych kolejkach byłem 30.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

17. kolejka LME Ta Ostatnia! 2017/06/05 14:18 # przez Krakus
Gratulacje dla mistrza Woodiego i Slowika a takze dla wszystkich sezon mozna zapisac do udanych :-) choc bywalo roznie

@Legionista: jakis puchar pocieszenia potrzebny? :p Pewnie redaktor Nowy cos by wymysli na spotkanie :) choc zapewne mistrzostwo Legii w jakis sposob rekompensuje caly sezon LM? Pamietaj w kolejnym bedzie jeszcze ciekawiej!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.142 s.
Zasilane przez Forum Kunena