Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

14. kolejka LME

14. kolejka LME 2017/10/29 22:24 # przez lojer
@Barni - już do mnie dzwonił Marco i pytał czy ten hattrick to naprawdę konieczny, bo jednak co Korona, to Korona i że Rymaniak, to jednak Rymaniak no i że na Gostomskiego nie poradzi. :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka LME 2017/10/30 13:50 # przez Madz
Oj ciezko Cie bylo Tylu dogonic..
a teraz duza szansa Cie przescignac z Marco :)

chociaz Krakus mowi, ze mam sie jeszcze nie cieszyc bo bedzie rewanz :(

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka LME 2017/10/30 14:01 # przez tylu78
Hej Madziu..mamy male emocje do ostatniego meczu tej kolejki. Marco musialby nie wystapic by nie zapunktowac. .a mala bardzo roznica nas dzieli. Zaglebie na 0 dla mnie wczojaj.
Powodzenia Madziu.

tylu78

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka LME 2017/10/30 18:44 - 2017/10/30 18:45 # przez barni87
No cóż jedyny poztyw to over 3.5 za 2.87 postawiony u buka hahaha
Druga polowa to rozluzniona korona i 4-4 xD
Ostatnio zmieniany: 2017/10/30 18:45 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka LME 2017/10/30 18:49 # przez Legionista
Hehe ehh ta ekstraklapa...

Ja dobrze zacząłem kolejkę ale kończę tragicznie... Dziczek i Rymaniak na ławie czyli 25 pkt a wyjściowa trójka zagrała na 9 pkt :|


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka LME 2017/10/30 18:56 # przez grzes
Różnicę robi rymaniak, demolka Lechii niczym Orkan grzegorz. Akneo i Woody trochę uciekają. W pucharze też namiesza, różnice będą do odrobienia w rewanżach. Będzie się działo.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka LME 2017/10/30 18:58 # przez lojer
@Legionista - u mnie ten sam zestaw rezerwowych

@ Barni - mówisz Paiszao, myślisz Kaczarawa :-)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka LME 2017/10/30 19:00 # przez barni87
18 punktów do odrobienia póki co mam do Lojera xD trochę dużo!
Lojer dzięki że zostawiłeś na ławce ponad 20 pkt : ) wiem że chciałeś od początku dać mi szansę na równy pojedynek xD

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka LME 2017/10/30 19:47 - 2017/10/30 19:58 # przez Woody
Rymaniak rozwalił system do tego różnicę na pewno robił w tej kolejce Robak, którego większość jak miała to dała na kpt. BTW: Lojer ma najsilniejszą ławkę w Lidze Mieleckiej i chyba w całej fantasy...:)
Ostatnio zmieniany: 2017/10/30 19:58 przez Woody.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka LME 2017/10/30 21:35 # przez nowy
Woody mi jeszcze napisał, że Akneo jest 20. w generalce a on sam 22!
Takie czasy to pamiętamy tylko w 1. lidze, gdy Lojer z Dżakiem przewodzili.

Rymaniak zrobił różnicę :) Także i dla mnie, bo nie pozwala zapomnieć o podium.

Legionista napisał: Hehe ehh ta ekstraklapa...

@Legionista: nie zgodzę się. Mecz był całkiem dobry - rzadko oglądam nawet fragmenty a tym razem miałem okazję od początku do karnego Żubra :) Tym lepszy, że Żubrowski fajne zawody rozegrał (oprócz karnego i jednego marnego podania w ofensywie).
Pisałem wcześniej o statach Lechii (1 wygrany na 6 u siebie, bramki 10:11) i Korony (tylko 2 porażki na 6 wyjazdów). Tabela była na korzyść Korony. Lechia to jedna z gorszych defensyw. W typerze postawiłem remis i nie bałem się wstawić Rymaniaka (wybrałbym go zamiast Sadloka zapewne na Twoim i Lojera miejscu :P).
Oczywiście rozmiar wyniku zaskakuje, ale jak Lechia daje takie prezenty, to tylko korzystać. Korona pokazała niedawno, że potrafi korzystać z błędów (Zabrze).
Plus widziałem po piłkarzach Lechii stalowców sprzed kilku tygodni - sfrustrowani pozycją w tabeli, ostatnimi wynikami. Gdy nie poszedł początek (Wolski w słupek), stracona bramka, druga - posypało się w głowach (brutalny faul Wolskiego, nerwy, pokrzyki, np. AUgustyn - Kuciak). Tu nie ma drużyny w tej chwili.

--
Swoją drogą 25 oczek na ławce to jeden z "lepszych" wyników w LME. Ponad 20 było, ale czy aż tyle?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.223 s.
Zasilane przez Forum Kunena