Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

16. kolejka LME

16. kolejka LME 2017/11/20 20:50 # przez nowy
@Legionista: uważaj, bo zrobię Ci akcję "cała LM czyta Legioniście" :) Ja nie kombinuję, ja wyciągam wnioski! Nie patrzę na mecze, to choć w cyferki zerkam. Moim zdaniem mówią sporo. Ty mnie zaciągnij przed ekran a ja Ci poczytam!

--
Puchar równiutko, oj rewanże zapowiadają się znakomicie!

--
@Woody: ciąg ten wózek LM w generalce. Pomożemy!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

16. kolejka LME 2017/11/20 20:54 # przez Legionista
@Nowy: straszysz czy obiecujesz? :) wnioski? Patrząc po Dziczku to wnioski są bardzo błędne :P co do tego "wykreślonego" - chcesz abym zaczął błędnie kombinować a Ty chcesz łatwiej robić lepsze transfery? :P hehe :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

16. kolejka LME 2017/11/20 21:03 # przez nowy
@L: liczby Ci nie powiedzą, że Vassiljev wraca do gry i zabiera miejsca Dziczkowi, bo trener decyduje się na bardziej ofensywne ustawienie, więc to nie argument przeciw nim :) A że Cesarz ma dobre cyferki bez punktów (obok Nunesa taki ciekawy przypadek jak zawodnik robiący grę traci przez kompanów), to przeczytaj jednak mój wpis :)

Skreśliłem, bo ani mnie nie zaciągniesz przed tv tak często ani ja Cię nie zmuszę do czytania. Ale piwko o liczbach z meczem w tle pewnie prędzej by nam wyszło! :D

A w lidze mamy zmianę lidera! Oj będzie się nam działo w pojedynku Woody'ego z Akneo.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

16. kolejka LME 2017/11/20 21:11 # przez Legionista
@Nowy: to moja rada - prowadź jeszcze "liczby drużyn" - moze one więcej powiedzą bo taki Nunes to dobry tego przykład :) i tak faktem jest ze mi spaliłeś Dziczka :P ale to piwko przy meczu z liczbami w przerwie brzmi elegancko :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

16. kolejka LME 2017/11/23 08:13 # przez nowy
Wasyl wrócił! Kompletnie, konkretnie.

I nic się nie zmieniło ze spodenkami :D



za Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

16. kolejka LME 2017/11/23 17:54 # przez grzes
Płock właśnie pozyskał niemieckiego bramkarza dahne z hjk Helsinki, kontrakt od 1 stycznia.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.204 s.
Zasilane przez Forum Kunena