Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

16. kolejka LME Ostatnia! (37. Ekstraklasy)

16. kolejka LME Ostatnia! (37. Ekstraklasy) 2018/05/20 20:54 # przez nowy
Post o naszych typach poprawiłem - wkradł się błąd i pytania bonusowe były z poprzedniej kolejki, ale odpowiedzi już na tą kolejkę.

Przy obecnych wynikach i utrzymaniu wyniku z boiska w Poznaniu ( po wydarzeniach z Gliwic, gdy utrzymaliśmy wynik z boiska trzymam się tej zasady - w kolejnym sezonie muszę dopisać do zasad) mamy rozstrzygnięcia:

- Lukaszz najlepszym typerem! Co ciekawe na odskok na 3 punkty wpłynął dokładny typ Lech - Legia (0:2), ale nawet bez niego (2 punkty mniej) to właśnie lider ostatnich kolejek jest najlepszy.

@Lukaszz: gratulacje!! Piękna walka do końca :-) Oddaję tytuł w dobre ręce.

- ależ równo na koniec! Lukaszz z 3 punktami przewagi; aż trzech prezesów na 2. miejscu! Wedle zasad to jeszcze rozstrzygniemy, ale już w podsumowaniu.

Mimo 20 osób w tabeli typera, nie nagrodzimy całego podium. Sprawdziłem właśnie i w żadnej kolejce nie typowało 20 prezesów a mamy zasadę "co najmniej 20 aktywnie grających" do trzech medali.

Lp. Prezes "PktSuma" "PktKolejka"
1 Lukaszz 104 6
2 Akneo 101 7
2 Starydobrytom 101 6
2 Nowy 101 5

5 Barni 100 8
6 Noir 97 5
7 Grześ 94 4
7 Morwi 94 0
9 Lojer 93 4
10 Patik 90 6
11 Legionista 89 13
12 Slawekk 86 5
13 Cieja 79 5
14 Elvis 78 5
15 Dżak 72 13
16 Tylu 66 3
17 Papi 47 0
18 Piru 39 0
19 Ponury 31 0
20 Masa 16 0

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

16. kolejka LME Ostatnia! (37. Ekstraklasy) 2018/05/20 21:04 # przez nowy
Ale się podziało w naszej lidze!!!

Na czele Masa i Val de Maar z równą ilością punktów! Kushina jednak trzecia.
W tej chwili Masa mistrzem (lepsza ta najlepsza kolejka).

Czekamy na weryfikację punktów i decyzje co do meczu Lech - Legia. Znowu przez idiotów trzeba się głowić.

To może decydować o podium, wygląda na to, że nie o mistrzostwie.
Jeżeli Fantasy podejmie decyzję jak po Piast - Górnik : pierwszy skład 2 pkt, rezerwa 1 pkt - a trudno żeby podjęli inną decyzję, to Masa bezapelacyjnie mistrzem, bo Val de Maar ma Malarza za 7 teraz - przy powyższym, traci 5 punktów.
Jednak gdyby całkiem anulowali punkty to wtedy może Kushina ostatecznie będzie druga. Czekamy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze

16. kolejka LME Ostatnia! (37. Ekstraklasy) 2018/05/20 21:06 # przez nowy
W pucharze Slawekk w finale ogrywa Syfercyfer.
@Slawekk: gratulacje!!! :) Piękne wejście w LME!

Szczegóły w podsumowaniu wkrótce.

16. kolejka LME Ostatnia! (37. Ekstraklasy) 2018/05/20 21:13 # przez slawekk
@Nowy: dzięki dzięki ;), a mówiłem że uczę się od najlepszych w LME

16. kolejka LME Ostatnia! (37. Ekstraklasy) 2018/05/20 21:20 # przez Legionista
@Nowy: a co z typerem w kontekście weryfikacji wyniku przez Komisje Ligi na 0:3??

Legionista

16. kolejka LME Ostatnia! (37. Ekstraklasy) 2018/05/20 21:55 - 2018/05/20 21:58 # przez nowy
@Legionista: napisałem wyżej, że skoro Piast - Górnik potraktowaliśmy jak wynik z boiska, tak i tu powinno tak zostać. Konsekwencja. Z tego względu nie poddaję pod głosowanie. Trzeba to jakoś uwzględnić w zasadach na kolejny sezon, bo w tym sezonie debile dali się w kość tak, jak nie pamiętam (poprzednio Legia - Jaga ze 3-4 lata temu i chyba tyle co pamiętam). W ogóle z tymi wtargnięciami na boisko cofamy się o lataaa. Chyba przekonuję się do opinii większości tu - nie tylko egzekwowanie indywidualnych kar (w skrócie moja opinia), ale też kary finansowe dla klubów. Bo Lech pokazał, że chyli głowę przed idiotami - ta sprawa ewentualnej fety w Poznaniu. Wciąż jednak nie mogę zgodzić się na odpowiedzialność zbiorową (zamykanie stadionu, kary dla piknika i normalsa czy jak to teraz się mówi).

ps. L i znowu zyskałeś! Za Gliwice 3 pkt i teraz 3 pkt. Legia "przy zielonym oficjalnym mistrzem" i TY wygrywasz kolejkę ;-)

@Slawekk: racja :)
Ostatnio zmieniany: 2018/05/20 21:58 przez nowy.

16. kolejka LME Ostatnia! (37. Ekstraklasy) 2018/05/20 22:49 # przez Legionista
@Nowy: bo nie ważne jak się zaczyna ale ważne jak się kończy :D

Zgadzam się, że obrywać powinni chuligani czyli cała trybuna ultrasów do zamnkięnia + kara dla Lecha.

Swoją drogą czekam na to co zrobi wojewoda wielkopolski bo czytałem jego wypowiedzi przed meczem o ewentualnych drakońskich karach za wybryki. Oficjalnie jestem temu MEGA przeciwnyale jeśli klub nic z tym nie robi a nawet im ulega + mamy prawo jakie mamy to może Lech trochę się za nich sam weźmie :)

Legionista

16. kolejka LME Ostatnia! (37. Ekstraklasy) 2018/05/21 09:34 # przez lojer
Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich medalistów!
@Val de Maar - wejście smoka!

16. kolejka LME Ostatnia! (37. Ekstraklasy) 2018/05/21 10:58 # przez barni87
Gratulacje dla zwycięzców i poległych : )
Z mojej strony dodam że to pierwszy sezon w którym wytrzymałem do konca. Na pewno początek sezonu miał na to wpływ : ]

16. kolejka LME Ostatnia! (37. Ekstraklasy) 2018/05/21 16:22 # przez Legionista
Wojewoda Wielkopolski ogłosił:

a) Ekstraklasa: 5 meczów u siebie bez kibiców;
b) Liga Europy: 3 mecze u siebie bez kibiców;

Legionista

Czas generowania strony: 0.371 s.
Zasilane przez Forum Kunena