Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

× LM Premier League

11. kolejka Premier League

11. kolejka Premier League 2017/11/08 09:42 # przez Ziks
WH kondydat do spadku. Moyes Januzaja niedlugo sprowadzi pewnie :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

11. kolejka Premier League 2017/11/08 12:16 # przez gudjohnsen
Hahha już mu snapa wysłał podobno xD
Wierze w moyesa, ma coś do udowodnienia

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

11. kolejka Premier League 2017/11/08 15:02 # przez barni87
a jak dla mnie Moyes jest dobrym trenerem, epizod w MU był niewypałem bo MU było w ciężkiej dupie, teraz wydali kupę kasy to Żoze jakoś to ogarnia. Ale kiepski start MU nie wpisywałbym na konto Moyesa. Może nie ma jakiś wielkich sukcesów ale z Evertonem mu całkiem dobrze szło. też uważam że się sprawdzi :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

11. kolejka Premier League 2017/11/09 14:28 # przez Ziks
Ja mam inne zdanie na jego temat. Moyes przychodził do MU jako mistrza Angli to chyba nie byli w takiej ciezkiej dupie, raczej to on tego nie ogarnął. Na siłe probowanie sciagniecie fellainiego i bainsa, jedynie tego pierwszego sie udalo. I ogolnie trener ktory ciagnie z soba swoich ulubiencow, jednak jakos po evertonie przynosi to mizerne efekty.
No niby ma cos do udowodnienia tylko czy jego warsztat na to pozwoli? ja akurat watpie

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

11. kolejka Premier League 2017/11/10 09:44 # przez gudjohnsen
Nie często mi się zdarza, ale zgodzę się z @barnim xD przynajmniej w połowie ...

Moyes Man U
ostatnie mistrzostwo SAF było na oparach jakości piłkarskiej i czysta inspiracja ze strony managera. Skład nie był budowany na przyszłość. Nawet SAF nie pociągnął by tego dalej.
Ściągnął Fellainiego i mimo setek mln na transfery on dalej gra, dość regularnie. Nie ma co się czepiać.

Moyes toffies
Miał świetna pakę, No k@&€a świetna!
Fellaini, banies,młodziutki coleman, jagielka (wtedy regularny stoper angli), Distin, heitinga, w klatce howard, Tim Cahill żywa legenda,, tzw nowy lampard Jack Rodwell (potem city go wzięło), świetni zapowiadający się Dań gosling, Mikel Arteta w szczycie formy, Pinaar, Saha ... no wzór na tamte czasu w PL!
I ... wieczni środek tabeli.

... ale oddajmy mu, tą pakę sam zbudował!

Myśle ze sobie poradzi - albo może kończyć karierę w PL. Ewentualnie Legia go weźmie jak już Jozaka cofną do prowadzenia akademii xD

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

11. kolejka Premier League 2017/11/10 13:58 # przez Ziks
Ok zgodzę się z SAF wycisnął ile sie da z MU ale tak naprawdę z zespołu odszedł tylko Giggs wtedy, to nie można nazwać tego ciężką dupą a styl Moyesa jak oglądało się MU byl po prostu tragiczny już nie mówiąc o wynikach - cos po prostu nie było tak jak powinno. A Falllaini to specyficzny grajek mocny fizycznie wysoki i twardy, w Evertonie najlepszy strzelec bodajże jak Moyes odchodził ale budowanie na nim zespołu to raczej się nie da jak się chce liczyć na top. Owszem warto mieć takiego zawodnika w kadrze no ale jako uzupełnienie a nie na nim sie opierac.

Teraz tez ma zespól w ciężkim momencie i wątpię ze będzie miał taki komfort pracy jak w Evertonie.
Zgodze sie ze zbudowal mocny zespol toffies i lubialem ten jego Everton ale oceniam bardziej to co widziałem później i z tego bardziej go pamietam.

Moze macie racje i sobie poradzi, ale jesli nie to o angaż w PL będzie raczej ciezko

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

11. kolejka Premier League 2017/11/10 15:06 # przez barni87
@Ziks : tylko albo aż Giggs :) porównałbym to na przykładzie Xaviego z Barcy , jak go nie ma tak środka pola Barca w dalszym ciągu nie może ogarnąć ... kur.. jak mi go brakuje :D
Swoją drogą czy ktoś się zastanawiał jak taki grajek jak Fellaini robi szał, co w nim wszyscy widzą? kurcze jakoś gość ani finezyjny ani techniczny, no taki typowe drewno z dobrą grą głową :D ale to moje odczucie ;]

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.100 s.
Zasilane przez Forum Kunena