Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

× LM Premier League

24. kolejka Premier League

24. kolejka Premier League 2018/01/20 13:47 # przez barni87
myślę podobnie Gudi...
afc od dłuższego czasu nie liczy się w walce o mistrzostwo - może jak się zmieni właściciel, nawet nie wenger to coś się polepszy
spursów -skazuje w lecie na wyprzedaż, a przyszły sezon to budowa zespołu. Nie mogą wiecznie grać jedną 11stką !
Lfc dla mnie to zagadka, może po przyjściu van dijka w końcu unormują obronę bo atak mają świetny, druga sprawa czy uda im się zatrzymać salaha ? real m. chce go kupić jako odpowiedź na coutinho ;]
chelsea i nie wiadoma hazarda , bez niego będzie słabo
znowu będą się bić oba manchestery o majstra
dużo pytań dużo gdybania i dużo od transferów będzie zależeć :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

24. kolejka Premier League 2018/01/20 13:49 - 2018/01/20 13:49 # przez barni87
mamy 7 minutę nowej kolejki a druga bramka chelsea będzie najpiękniejszą akcją weekendu :D
Ostatnio zmieniany: 2018/01/20 13:49 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

24. kolejka Premier League 2018/01/20 13:54 # przez nowy
@Barni: oglądasz? znowu meczycho? :D

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

24. kolejka Premier League 2018/01/20 15:06 # przez barni87
@Nowy : tylko brameczkę , akurat Espanyol-Sevillę wolałem :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

24. kolejka Premier League 2018/01/21 10:49 - 2018/01/21 11:11 # przez slawekk
kanonierzy.com: Jeżeli mowa o tym sezonie, to być może oglądaliśmy dziś najlepszy mecz w wykonaniu Arsenalu przeciwko teoretycznie słabszej drużynie. Zazwyczaj problemem londyńczyków jest brak skuteczności i siły ognia z przodu. Wydaje się, że tego popołudnia nie tylko nie brakowało tych elementów, ale także każdy piłkarz na boisku wkładał serce w grę, co przełożyło się na pewne zwycięstwo. To spotkanie trwało tak naprawdę nieco ponad 20 minut. W tym czasie niebywale skuteczni Kanonierzy zdołali zdobyć 4 bramki i zabić mecz. Bezradni piłkarze Crystal Palace mogli już tylko czekać na ostatni gwizdek sędziego, ponieważ nie potrafili konkurować z gospodarzami. Zdołali jeszcze strzelić honorowego gola, który wynikał najprawdopodobniej z nieuwagi zawodników z The Emirates, ale nie miał on już najmniejszego wpływu na rywalizację.

Janekx89‏ @janekx89
?Done deal!✍️?????????. Środkowy obrońca Jarosław Jach z Zagłębia Lubin podpisał minimum 3,5 letni z Crystal Palace F.C. kontrakt obwarowany kilkoma klauzulami. Kluby wymieniły się ostateczną parafowaną dokumentacją.

Michał Pol

@Polsport

06' : Arsenal 1-0 Crystal Palace
10' : Arsenal 2-0 Crystal Palace
13' : Arsenal 3-0 Crystal Palace
22' : Arsenal 4-0 Crystal Palace
... może Jarosław Jach dostanie debiut w Palace szybciej niż wszyscy myślą ?


Mirror: Pogba miał poinformować klub, że pragnie zarabiać tyle samo co Alexis Sanchez, czyli 400 tysięcy funtów tygodniowo.
Ostatnio zmieniany: 2018/01/21 11:11 przez slawekk. Powód: Jarosław Jach zagra w Anglii.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

24. kolejka Premier League 2018/01/21 12:00 # przez barni87
Jak to Aguero zrobił że mu zaliczyli pierwszą bramkę? Hahaha dla mnie bomba...
Sane co zrobił przy 3 bramce to masakra!
Arsenal fajny mecz ale ich środek wygląda na tle innych drużyn powiedziałbym skromnie...ozil nie wiadomo czy zostanie a poza nim ramsey xhaka wilshere elneny i cazorla (kontuzjowany)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

24. kolejka Premier League 2018/01/21 12:26 # przez lojer
1. Harry nic nie strzeli

@Barni - dzikus to za poważna decyzja, żeby pod jeden mecz pucharowy. Skupiam się na lidze, a w pucharze jak wyjdzie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

24. kolejka Premier League 2018/01/21 12:35 # przez barni87
@Lojer to ja mam nieco na odwrót.
Teraz np. Dalem kapitana bo myslalem ze Ty go dasz, normalnie bylby Kane xD
A Kane dzisiaj zdecyduje...jak bedzie w naszej parze.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

24. kolejka Premier League 2018/01/21 15:53 # przez Ziks
1. 1 gol
2. swansea - liverpool

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

24. kolejka Premier League 2018/01/21 20:36 # przez lojer
@Barni - graty, zdecydowały 2 bonusy Kane'a, o 1 pkt, sztopies! W poprzedniej kolejce przegrałem o 3...

Typ @Ziksa na drugie pytanie za późno - dotyczy całej kolejki, musi być przed startem.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.201 s.
Zasilane przez Forum Kunena