Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

× LM Premier League

38. kolejka Premier League

38. kolejka Premier League 2018/05/15 08:57 # przez domingoos
Gratulacje dla zwycięzców :) szczególnie w tak "durnym" sezonie gdzie pieniądze nie grały, a zawodnicy pokroju milivojevic decydowali o punktacji. Jeszcze raz winszuje , król Julian póki co zdegustowany sezonem, Ale w sierpniu chyba mu przejdzie. :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

38. kolejka Premier League 2018/05/16 10:14 # przez lojer
W finale play off o Premier League -Fulham i Aston Villa. Finał oczywiście na Wembley, 26 maja, g. 18 (w sam raz przed finałem Ligi Mistrzów, ale to w Londynie grać będą o większe pieniądze :D)

38. kolejka Premier League 2018/05/18 09:17 # przez Ziks
Gratulacje, końcówki wcale prawie nie śledziłem przez brak czasu ale widzę ze było ciekawie, jeszcze raz gratuluje zwycięzcom.

38. kolejka Premier League 2018/05/18 10:08 # przez barni87
UFF... wróciłem do świata żywych !
na prawdę mega się cieszę z ostatniej kolejki! Dzięki za walkę w finale dla Dejvidhama noi dla Lojerka za nerwy do końca. Szczerze myślałem, że oboje przegonimy Maziara, ale ogarnął się na koniec.
Super weekend za mną, weselicho, a na weselichu Nowy z Legionistą tylko mi powiedzieli, że Salah dobrze ogarnął :)
To był dobry transfer i mimo -4 się opłacił. Super Arnutovic! Ostatnie dwie kolejki przyniósł sporo punktów:)
Do tego dobra decyzja z Lorisem i Fabiańskim :)
Stare porzekadło się sprawdziło - do trzech razy sztuka - YEAH

38. kolejka Premier League 2018/05/18 10:25 # przez barni87
taka mała ciekawostka i chyba pierwsza taka sytuacja w lidze .
U Dejvidhama w składzie był Ederson, który nie zagrał ani minuty więc gra go automatycznie zmieniła. ALE...
No właśnie Ederson dostał żółtą katkę na ławce. Czy w takim wypadku nie powinien zostać w składzie ? W końcu "COŚ" zrobił. Dla mnie ciekawa rozkmina.

38. kolejka Premier League 2018/05/18 10:48 # przez lojer
@Barni
Regulamin działa: zero minut na boisku = wchodzi rezerwowy

"If your Goalkeeper plays 0 minutes in the Gameweek, he will be substituted by your replacement Goalkeeper, if he played in the Gameweek.
If any of your outfield players play 0 minutes in the Gameweek, they will be substituted by the highest priority outfield substitute who played in the Gameweek and doesn't break the formation rules (eg. If your starting team has 3 defenders, a defender can only be replaced by another defender)."

38. kolejka Premier League 2018/05/18 10:59 # przez barni87
@Lojer : wszystko jasne xD jak zwykle muszę przekombinować z rozkminą : )

38. kolejka Premier League 2018/05/18 18:51 # przez Legionista
@Barni: Ty nie rozkminiaj, Ty się napij:cheer:

Legionista

38. kolejka Premier League 2018/05/26 20:04 # przez slawekk
Fulham w PL

Czas generowania strony: 0.225 s.
Zasilane przez Forum Kunena