Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

1. kolejka Mundialu

1. kolejka Mundialu 2014/06/16 23:13 # przez lojer

nowy napisał:

nowy napisał: nieśmiertelny Pirlo. Gdyby wpadło, to byłby drugi dla mnie wykonany - po Carlosie z '98

link


i reakcja Harta: vine.co/v/MIqpJMPjJz7


każda sprawa z Pirlo jest bolesna - jak to było możliwe, że Milan go wypuścił do Juve? a rozeszło się naweto nie o kwotę kontraktu, a o jego długość - Milan zzaproponował wzorem Arsenalu dla "starszego" gracza kontrakt na rok. Juve na dwa i się zesrało. Oglądałem Andreę na żywo w półfinale Euro z Niemcami i największe wrażenie zrobiła na mie rozgrzewka - długie podania na milimetr za każym razem, jak od niechcenia, niezwykłe.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/17 09:40 # przez grzes
mnie fifa pokazuje 84 pkt, mnie wychodzi 97 plus hazard - może poprawią, a na ławce montazeri z 9 pkt, fakt szkoda, że irak i algieria grają na końcu

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/17 11:34 # przez nowy
u mnie 80 i Lukaku, de Bruyne i Kobarov.
Do boju!

a w typerze wczoraj 3x -10 :D
a Lojer z metodą czy bez jest nie do zatrzymania ostatnio. Co Ty, z sędziami się układasz?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/17 14:07 # przez lojer
@nowy - po prostu się znam na piłce, he, he :D:D:D:D:D


IRAN rządzi, a Afryka na tych mistrzostwach nic nie pokazuje, tylko WKS wygrał swój mecz.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/17 22:10 # przez AS Massud
Czy mecz Brazylia - Meksyk wlicza się do punktacji 1.kolejki? Ktoś się orientuje?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/17 22:30 # przez nowy

AS Massud napisał: Czy mecz Brazylia - Meksyk wlicza się do punktacji 1.kolejki? Ktoś się orientuje?


nie. Była możliwość ustawiania składu na 2. kolejkę - tam u góry był link a nawet po wejściu dziś ładowało się na 2. kolejce skład.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/18 08:43 # przez lojer
jak się wchodzi na ligę mielecką, to ciekawa rzecz (wcale nie to, że punktów nadal nie widać): na pierwszym miejscu _Legionista, a na ostatnim miejscu też _Legionista ;D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/18 09:15 # przez grzes
kolejkę zakończyłem z wynikiem 105 pkt.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.337 s.
Zasilane przez Forum Kunena