Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

1. kolejka Mundialu

1. kolejka Mundialu 2014/06/12 20:31 # przez grzes
teoretycznie na ławie mam dwóch grających, ale co zrobi Iran, Algieria i Honduras (kto u nich zagra) to istne wróżenie z fusów

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/12 22:03 # przez nowy
no to poszło! Powodzenia wszystkim :-)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/12 22:47 # przez nowy
eh, nie widac składów....

kto ma Marcelo? Kto ma Neymara?

Marcelo dziś wymieniłem na Alvesa. uf :D

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/13 09:38 # przez lojer
składów nie widać - to słabe, ligi w zakładkach nadal nie ma - bardzo słabe, ale slowik mi mówił, że pamięta sprzed czterech lat, że było tak samo - składy było widać dopiero po kolejce - dziś bym inaczej oddał głos ;p

A Neymara mam, na kapitanie!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/13 11:23 # przez slowik
Cos mało osób typuje mundial...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/13 13:16 # przez lojer
już wiem dlaczego fifa odpaliła grę dopiero 8 czerwca - jest tak żenująco słaba, że liczyli na graczy w ciemno, takich jak my, ech

ja z góry wykluczyłem wygraj mundial (bo nieprzyjazne toto jest), o tvp nie mówiąc, ale gdyby człowiek pomyślał chwilę, to znaleźlibyśmy interesującą opcję alternatywną, przyjazną i w ogóle ( worldcupfantasy.foxsports.com.au ), ale nie, bo po co...
i się teraz będziemy męczyć z tym gównem, co to nawet lig nie widać, składów innych drużyn też, eszszszsz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/13 14:25 # przez barni87
Neymar u mnie !
aż się zdziwiłem bo ma aż 14 pkt ale nie mam porównania do innych grajków bo tylko on mi zagrał :D
mój skład
Romero
Bonucci Demichelis Boateng
Pogba Maria Matuidi Kroos
Benzema (kpt) Lukaku i Neymar

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/13 15:45 - 2014/06/13 15:50 # przez grzes
neymara mam, nie jest kapitanem
składów faktycznie nie widać a to jednak dodaje trochę emocji, szkoda, że po każdym dniu nie jest aktualizowana klasyfikacja ligi
co do znalezienia ligi mieleckiej: to w my leaques wpisuję liga mielecka i search i jest ok, ale tabela co wspomniałem wcześniej nie jest aktualizowana
a co do składu (ci co mogą zagrać i muszą grać przez fazę grupową):

begnalio - manolas, juanfran, baines, coentrao - mikel, oezil di maria,de rossi, hazard - neymar, RvP, benzema - a reszta to wiadomo
Ostatnio zmieniany: 2014/06/13 15:50 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/13 17:07 - 2014/06/13 17:11 # przez nowy
u mnie:

Romero (Arg) - Alves (5 pkt), Debuchy (Fra), Armero (Kol) - Rodriguez (Kol), di Maria (Arg), Valbuena (Fra), Misimovic (BiH) - Fred (4 pkt), Vargas (Chi), Aguero (Arg).

Na ławce czekają na wejście: Kombarov (Ros, obrońca), de Bruyne (Bel, pomocnik), Lukaku (Bel, napastnik).

Na razie kapitanem Vargas. Był wcześniej Fred.

edit: no i 3 Algierczyków, 3 Irańczyków i 2 Honduranów (Honduraninów?)
Ostatnio zmieniany: 2014/06/13 17:11 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/13 17:08 # przez nowy

slowik napisał: Cos mało osób typuje mundial...

dzięki temu masz wysokie 12. miejsce :P

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.141 s.
Zasilane przez Forum Kunena