Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

1. kolejka Mundialu

1. kolejka Mundialu 2014/06/15 19:44 # przez nowy
nieśmiertelny Pirlo. Gdyby wpadło, to byłby drugi dla mnie wykonany - po Carlosie z '98

link

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/15 20:18 # przez grzes
szwajcarzy świetnie w doliczonym czasie
fifa twierdzi, że mam 51 pkt. na teraz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/15 23:16 # przez lojer
@nowy -ano idzie, jeszcze mi szwajcarzy zepsuli robotę, bo postawiłem 1-1. Metoda jest najnormalniejszym typowaniem, to wszystkie inne niemetodyczne sposoby są nienormalne :DDD

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/16 12:05 # przez lojer
Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale - dojrzał to Lojerek - Holandia wyszła w meczu z Hiszpanią na boisko w starym dobrym stylu z numerami na koszulkach od 1 do 11, gdzie małe numery to obrońcy, ostatnie atakujący, a reszta pomocnicy (co znaczy, że van Gaal ogłosił pierwszy skład długo przed pierwszym meczem...)
Można? Można! Dla mnie rewelacja.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/16 14:25 # przez nowy

nowy napisał: nieśmiertelny Pirlo. Gdyby wpadło, to byłby drugi dla mnie wykonany - po Carlosie z '98

link


i reakcja Harta: vine.co/v/MIqpJMPjJz7

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/16 19:46 # przez feamor
Późno się zacznę odzywać ale takie czasy ;)

U mnie narazie robi się ciekawie w składzie, mam tylko 3 Irańczyków, 1 Algierczyk i 3 Panów z Hondurasu. A pierwsza 11 to przedstawia się tak:
Gianluigi BUFFON
Thiago SILVA Vincent KOMPANY Gary CAHILL Daley BLIND
Andres INIESTA Andrea PIRLO Angel DI MARIA Jefferson MONTERO
Robin VAN PERSIE Edinson CAVANI

W ostatnim momencie wymieniłem Messiego ze względu na brak funduszy aby zatrudnić trzon reprezentacji Iranu, Algierii i Hondurasu ;) i wymieniłem na Van Persiego i szczerze mówią nie żałuje. Szkoda mi tylko Buffona, bo mógł zapunktować ale 3mam kciuki, że się wyleczy.

Jak teraz meczyk oglądam to się cieszę, że nie postawiłem na Portugalczyków...a Niemców jakoś mi nie żal.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/16 20:00 # przez barni87
ja na punkty nie będę narzekał gdyż benzema 14 kapitan :D neymar 14, kroos 14 i boateng 14 :D to moje perełki
ALE !!!!! (zawsze musi być)
porównując dzisiejszą wrzutkę Kroosa i to jemu uznano asystę przy drugim golu Mullera to do jasnej ciasnej czemu Benzema nie ma asysty przy golu samobójczym bramkarza Hondurasu ?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/16 21:47 # przez lojer
@barni - przy samobójach z założenia nigdzie nie ma asyst

na razie jest dobrze - 93 pkt a Muellera nie mam (w Wygraj Mundial naprędce skleconym go mam i tam jednak gorzej 73 pkt)
a skład w Fifie:
Ospina - Janmaat Blind Layun - Pogba Cabaye Di Maria De Bruyne - Neymar Gutierrez Lukaku

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/16 22:41 # przez Akneo
Pejman MONTAZERI wymiata:)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Mundialu 2014/06/16 23:03 # przez lojer
@Akneo - to prawda, ale u mnie na ławie, tak jak bramkarz Haghighi (11), szkoda, że Iran i Algieria nie grają na początku kolejki

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.104 s.
Zasilane przez Forum Kunena