Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Faza pucharowa Mundialu

Faza pucharowa Mundialu 2014/06/30 09:20 # przez lojer
Połowa meczów drugiej rundy za nami, więc ostatnia chwila na parę słów o tej fazie.
Mundial nadal piękny, ale tylko Kolumbia zwyciężyła pewnie. Brazylia i Kostaryka po dogrywce i karnych, Holandia po karnym w doliczonym czasie.
Dziś spotkania teoretycznie do odbębnienia przez faworytów - Francję i Algierię. Żałuję, że dobór w pary nie był odwrotny: Francja - Algieria, cóż to byłby za mecz!

W Lidze Mieleckiej prowadzi HektorArte - na razie bliżej nieznany. Za nim czają się Lojer i grzes1w.
W typerze rządzi Słowik przed TatąNowego.

Kolumbia gra tak ładnie, że w końcu musi przegrać - taka jest logika mundiali, choć finał "moich drużyn" (Kolumbia - Holandia) ciągle możliwy.
Van Gaal - oby mu się nie wyczerpały pomysły. Teraz wyciągnął Huntelaara, który debiutował na Mundialu i w 17 minut miał asystę przy golu Sneijdera i gola. A z całej kadry ani minuty nie zagrali tylko dwaj rezerwowi bramkarze i jeden pomocnik: Jordy Clasie. Ciekawe doświadczenie - oglądać Holandię, która gra jak nie Holandia.
Kostaryka wygląda jakby już jechała na oparach, a zegarmistrz Ruiz znakomity.
Brazylia nijaka. Albo nie - szczęśliwa, bo słupki i poprzeczki są po jej stronie, na razie.

Jak tam wasze składy - bo oczywiście podglądu innych drużyn nie ma, cóż za fantastyczna gra, qwa...

U mnie Cilessen - Blind, Hummels, dwóch Algierczyków tanich dobrych, Van Buyten i Rojo - James, Cuadrado, Matuidi, Gago - Neymar, Robben, Mueller, Benzema
Podejrzewam, że składy są mocno podobne, bo sklecić 23 przy tym budżecie jest coraz trudniej.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/06/30 17:43 # przez grzes
@ lojer mam tylko pięciu twoich graczy
mundial emocjonujący, dla niektórych bardzo szczęśliwy (brazylia)
szkoda Meksyku, ale gra na 1-0 to niedobry pomysł

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/01 11:56 # przez barni87
ja się wkurzyłem... mam 3 niemców i algierczyka na obronie i się cieszyłem z 0-0 a tu ... dogrywki też się liczą ! noi 16 pkt mniej bo czystego konta nie ma ... u niemców szczególnie mnie wkurzyła 121 '
byłby lider prawdopodobnie ...
zostało jeszcze kilku do gry więc a nóż będzie lepiej

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/01 12:45 - 2014/07/01 12:49 # przez lojer
Chciałem tylko powiedzieć, że w klasyfikacji generalnej prowadzi prezes o nicku: ingram_23...

@barni - życie...

U mnie w obronie najlepiej zagrał jeden Algierczyk - 16 pkt, z czego 10 (!) za zablokowane strzały. Bez sensu jest ta punktacja
Ostatnio zmieniany: 2014/07/01 12:49 przez lojer.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/01 14:24 # przez Rymu
Sami wybraliśmy to dziadostwo. Chyba nie będzie można w ogóle składów podglądnąć.


Przy okazji mój skład:
Skład

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/01 18:20 # przez Akneo
Lojek ktory to mial 16 pkt?
teraz jak nie ma juz algierczykow to zacznie sie zabawa...max 14 grajkow i kto trafi...skoncza sie zmiany po 8-10 pkt za 1mln grajkow:)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/02 10:05 # przez lojer
@Akneo - Belkalem i fakt, teraz będzie zabawa

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/04 10:03 # przez nowy
Czas na ćwierćfinały!

Po 1/8 liderem nadal HektorArte (@Akeno: to Ty?)
Jak przystało na Lojera - nie odpuszcza!

W Typerze na czele nadal Słowik, który wszak zaczynał turniej z ostatniego miejsca.
Drugi wciąż TataNowego
Trzeci AS Massud.

a ja zamierzam podciągnąć się i tu i tu :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/04 14:50 # przez lojer
@Nowy - a co będę debiutantowi odpuszczał... (chyba, że to nie debiutant w LM, a jakaś zmiana nicku, ale widzę, że nawet admin nie ogarnia tematu ;D)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/04 15:32 # przez nowy

lojer napisał: widzę, że nawet admin nie ogarnia tematu ;D)

nie chcę tak po konkurencji jeździć, ale w tym Fifa jedyną opcją admina jest wielkie KICK OUT :D
zero więcej danych o graczach...

Akneo miał zagrać a pozostałe nicki znane :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.297 s.
Zasilane przez Forum Kunena