Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Faza pucharowa Mundialu

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/07 01:25 # przez lojer
kara powinna być, ale nie dla Zunigi, a dla sędziego, że tak spieprzył mecz pozwalając na -nasty faul (z obu stron) bez kartek. No to jak można faulować, to jechali dalej i się stało. A fifa jeszcze go oficjalnie pochwaliła za świetne sędziowanie, porażka. Gdyby pokazane zostały kartki z początku meczu tam, gdzie trzeba, to może Kolumbia miałaby trochę więcej szans. Choć Brasil ją stłamsiła fizycznie i nie wyglądali za dobrze. Niemcy mają teraz autostradę do finału, cholera. A jeżeli z Argentyną, to może być nawet brzydszy finał niż ten z 1990 r. (ekhm, ekhm - tak, dobrze pamiętam ten finał, poprzedni również :D)
Szanse na dogonienie lidera coraz mniejsze - używając terminologii unijnej: z każdym etapem następuje coraz większa konwergencja składów, ale trzeba próbować, zwłaszcza z jakimś bad ass madierfakierem na kapitanie :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/07 12:10 # przez barni87
@ loyer będzie ciężko go dogonić ... ja już nawet chwilę byłem liderem ale przekombinowałem z kapitanem i zamiast dodatkowych 12 pkt miałem 2 z van Persiego.... żal dupę ściska ale tak to już jest bez ryzyka nie ma zabawy

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/07 13:34 # przez lojer
@Mgolden - kara dla Suareza ma być skrócona do 5 meczów reprezentacji i miesiąca zawieszenia (ta druga część i tak jest dla mnie niepojęta), fifa jednak nie taka wszechmocna i ugięła się pod naporem, pytanie czy skorzysta na tym Liv czy Barc (to będzie ewentualnie ciekawy eksperyment - Messi, Neymar i Suarez razem na boisku - powinna jeszcze Barca zgarnąć Cristiano i wtedy to na pewno wszystko wygrają, hłe, hłe!)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/07 14:30 # przez barni87
@ lojer jako kibic nie mogę się doczekać tego transferu !! Neymar Gryzoń i Messi to byłoby coś , jednak z drugiej strony Ronaldo Falcao i Bale też prezentowaliby się znakomicie. pytanie co z formą Ronaldo bo chyba jednak trudy sezonu nieco go wykończyły

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/07 17:38 # przez mgolden

lojer napisał: @Mgolden - kara dla Suareza ma być skrócona do 5 meczów reprezentacji i miesiąca zawieszenia (ta druga część i tak jest dla mnie niepojęta), fifa jednak nie taka wszechmocna i ugięła się pod naporem

Pewnie tylko dlatego, że Suarez będzie grał dla Barcelony. Jakby został w Liverpoolu to by pewnie kary nie skrócili ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/08 17:33 # przez grzes
Szpakowski na emeryturę, on ciągle widzi na boisku Maradonę

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/08 23:50 # przez barni87
HELOOOOOOOOOOOOOOOOOŁ .... cóż :D
nie ma co komentować :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/08 23:52 # przez nowy
mega. półfinał Mundialu.
Kupiony Kroos, jeden Brazylijczyk Alves na szczęście nie zagrał :D

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/09 00:34 # przez mgolden

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/09 09:42 # przez grzes
można Niemców nie lubić, ale pełen podziw za to co zrobili istna egzekucja

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.202 s.
Zasilane przez Forum Kunena