Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Faza pucharowa Mundialu

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/09 10:23 # przez lojer
z perspektywy niemiec wczorajszy mecz wyglądał jak gierka treningowa ligowców z własnym zespołem juniorów albo gościnnie w wichrze kostomłoty - nie chodzi o wynik, ale żeby było miło, żeby nasi pobiegali i postrzelali i na luzie zagrali prawdziwy mecz. Stąd niemcy mają za sobą już jednostkę treningową przed finałem i mądrego, co ich pokona, nie widać. Argentyna ma messiego, holandia ma robbena i na tym pomysły taktyczne się kończą.
W swojej historii brazylia dotychczas najwyższą porażkę poniosła z urugwajem - 0:6, w 1920 r., prawie 100 lat temu!!!

@mgolden - z innej beczki, skandal, skandal i jeszcze raz skandal. w żenujący sposób federacja piłki ręcznej zbliżyła się do federacji siatkówki, w której takie wałki idą co chwila, bo ważne żeby kasa się zgadzała.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/09 11:43 # przez lojer
a po narzekaniach na mało bramek ćwierćfinałach - w półfinałach mamy średnią co najmniej 4 gole na mecz :D:D:D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/09 15:19 - 2014/07/09 15:20 # przez nowy
jeszcze krótki komentarz do wczorajszego:




ps. @Mgolden: jesteś jak hejterzy. Gdy coś jest na rzeczy fajnego, znajdą, że to jednak coś złego ;)
Ale fakt - skandal z tymi Niemcami. Porównanie do siatkótki Lojera ekstra. PS2. wiecie, że na najbliższych MŚ w siatce mają być 3 fazy grupowe? :D
Ostatnio zmieniany: 2014/07/09 15:20 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/09 21:11 # przez grzes
lojer nawiązywał do ręcznej, a w siatce faktycznie mają być trzy fazy grupowe - trochę to pokręcone, ale zwiększa się ilość meczy i kasy od sponsorów i telewizji dla fivb

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/10 17:14 # przez grzes
Suarez już w Barcelonie za 88 mln $ i kary FIFA mu nie złagodziła

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/10 21:08 # przez barni87
@ grzes : chyba nieco zawyżyłeś cenę , ponoć ma być to dokładnie ta sama kwota co za alexisa i cesca czyli 71 -73 mln . tak czy siak 100 mln nie zapłacą xD
a teraz zobaczyłem że napisałeś w dolarach nie wiem czy umyślnie :D zwracam honor jak coś

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/12 14:39 # przez grzes

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/13 23:42 # przez Akneo
ehh khedira...zmienilem williama (5pkt) za niemca co mial 0...masakra;/

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2014/07/14 00:12 # przez Akneo

Akneo napisał: ehh khedira...zmienilem williama (5pkt) za niemca co mial 0...masakra;/


i wlasnie tych 5 pkt zabralko do 1 miejsca:P
gratulacje dla Lojera:)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.165 s.
Zasilane przez Forum Kunena