Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Kadra Polski na Mundial 2018

Kadra Polski na Mundial 2018 2018/06/09 10:44 # przez barni87
narzekamy na Błaszcza i Krychę ale co zrobił Milik ? 45 minut i jedna zjebana setka...toż to dramat !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Mundial 2018 2018/06/09 15:45 # przez Woody
@ Barni
Niby tak ale obecności Milika na mundialu nie ma sensu podważać - chłopak ma papiery na granie , jest młody i strzelał ostatnio gole pomimo, że wraca po kontuzji. Jak był w formie to też marnował sety na euro '16
Krychowiak zabiera miejsce młodzieży do tego zmarnował cały ostatni sezon i ostatnio to większy sukces odnośni chyba jako celebryta.
Ogólnie jak słucham opinie po meczu, że Krychowiak i Błaszczykowski potwierdzili dobrą formę to zastanawiam się czy na pewno oglądałem to samo widowisko...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Mundial 2018 2018/06/10 16:28 # przez slowik
Dla mnie Błaszczykowski grał dobrze. Krychowiak średnio. Miał dobre jak i złe zagrania.

Za to słabo zagrał Pazdan. Wprawdzie to nie on zawalił przy pierwszej bramce dla Chile (to Karolek odpuścił krycie), ale ogólnie był bardzo "elektryczny", a raz prawie podał piłkę do napastnika Chile.

Więcej oczekiwałem też od występu Rybusa.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Mundial 2018 2018/06/10 22:03 # przez Legionista
Błaszczu zagrał bardzo poprawny mecz, nie tracił głupio piłki, potrafił przetrzymać, nie panikował, dawał spokój.

Bramke zawalił w pełni Linetty. Para stoperów do zgrania ale lepiej na pewno wypadł "debiutant" Bednarek :)

Kryśka dla również zagrał całkiem dobre spotkanie. nie bardzo rozumiem Woody o co Ci chodzi z nim - oczywiście jestem za młodymi w kadrze ale akurat nie za Krychowiaka.

Milik słabo... Lewe skrzydło grało bardzo fajnie, Rybka i Grosik fajnie współpracowali.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Mundial 2018 2018/06/12 20:43 - 2018/06/12 20:44 # przez Woody
Po meczu z Litwą ( gra się tak jak przeciwnik pozwala, a Litwa vs Chile to parę poziomów różnicy)
+ największy plus Bereszyński, gość na prawej i lewej stronie (asysta) . Jak dla mnie najlepszy na boisku.
Próbowałbym go zmieścić w 1 składzie.
+ Kownacki - liczyłem na niego i nie zawiódł, zaraz po Bereszyńskim najlepszy gracz
+ Krychowiak - zwracam honor, widzi dużo+dokładne podania - nie ma chyba opcji zastępczej w tym momencie
+ Teodorczyk - o dziwo znowu!
Lewego nie ma co oceniać więc napiszę tych co wg mnie słabo
- Błaszczykowski - dalej zwalnia akcje, gra asekuracyjnie i przez to poprawnie ale pomocnik musi mieć przede wszystkim ciąg na bramkę. Niby karnego wywalczył i strzelił ale grze brakuje iskry do tego źle skalkulował podanie do Szczęsnego przez co było groźnie
- Góralski - odbierał piłki ale brakowało dokładnych podań ( to co u Krychy plus)
- niestety chyba najsłabszy na boisku Milik

Podsumowując:
Nie wiem jakie są możliwości taktyczne i preferencje piłkarzy ale gdyby Kownacki dał radę na prawym skrzydle to zabójcza pomoc dla Lewego w postaci Grosika, Zielińskiego i Kownackiego. Na pewno próbowałbym też zmieścić Bereszyńskiego - na lewej obronie pewnie nie dałby rady ale jako alternatywa dla prawej pomocy jak najbardziej.
Czyli skład:
Szczesny
Piszczek Bednarek Pazdan Rybus
(Linetty )może tu Bereszyński , Krychowiak
Kownacki, Zieliński, Grosicki
Lewandowski
Ostatnio zmieniany: 2018/06/12 20:44 przez Woody.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Mundial 2018 2018/06/12 22:46 # przez Legionista
@Woody:
Najlepsi równo byli Bereszyński i Rybus. Tuż za nimi Krycha :)
Lewego pomijamy z wiadomych przyczyn.

Zgadzam się w pełni co do Góralskiego - brakgry do przodu + brutalność


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Mundial 2018 2018/06/12 23:06 # przez barni87
Po dzisiejszym meczu nasuwa mi się jedno zajebiście ważne pytanie...
Mianowicie: czy na mundialu będzie mecz w którym sędzie nie pokaże ani jednej kartki?
Co sądzicie???

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Mundial 2018 2018/06/13 07:25 # przez Legionista
@Barni: hahahahahahahahaahaha Ty dalej szukasz :cheer:


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.123 s.
Zasilane przez Forum Kunena