Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Faza grupowa Mundialu 2018

Faza grupowa Mundialu 2018 2018/06/16 16:40 # przez Legionista
@Woody:
Ale gość dostał w okolicę szczęki a te są mocne i nawet adrenalina nic nie da. Nie twierdzę, że go aż tak bardzo bolało ale o tym się po prostu nie dowiemy. Tak czy siak to był mocny faul, Pepe był w wyskoku więc miał prawo się przewrócić. Nie bronię go bo też za nim nie przepadam.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza grupowa Mundialu 2018 2018/06/16 16:59 # przez Legionista
Kolejny dobry mecz na Mundialu za nami czyli pojedynek Islandii z Argentyną.

Wynik 1:1, katem Argentyny okazał się być... Messi :D

Gość wywalczył karnego i zamiast strzelać to podał do bramkarza... Swoją drogą zastanawia mnie co robi ten trener Argentyny, przecież od dawna wiadomo, że gość w kadrze jest mega słaby psychicznie a dają mu strzelać tak ważne karne...
Swoją drogą karzeł oddał 10 strzałów w meczu (!!) w tym tylko 3 celne i zero bramek... Tak to jest jak się ma parcie na gole.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza grupowa Mundialu 2018 2018/06/16 17:55 # przez barni87
Herezji Czarnego ciag dalszy... piszac ze Messi byl katan argentyny to tak jak powiedziec ze wczoeaj ronaldo zjebal mecz portugalii bo strzelil 3 a nie 4 bramki.
Pozdro hejterze !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza grupowa Mundialu 2018 2018/06/16 18:00 # przez barni87
Co do meczu to niestety najgorszy byl Marciniak...nie skorzystal z VARu przy drugim karnym argentyny. Nie pokazal zadnej kartki! Nawet za symulke powinien dac skoro karnego nie dal...
Slabiutko niestety

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza grupowa Mundialu 2018 2018/06/16 19:58 # przez Woody
Marciniak pokazal to co.robi na rodzimych boiskach. Nie wiem co go tak na siłę promują...
Do mojej wczesnej dygresji dodam, ze L jakby mial kota.to nazwalby go Messi albo Barca - tak zeby pies (Ramos/Real) caly czas sie nad nim znęcał...:)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza grupowa Mundialu 2018 2018/06/16 20:09 # przez barni87
Dania-obrona Częstochowy xD dobrze mieć Schmaichela w składzie !! :) do tego dalsgaard i bede mial problem za niedlugo zeby kogos zmienic na lawkowicza...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza grupowa Mundialu 2018 2018/06/17 10:43 # przez Legionista
@Barni: za bardzo bierzesz to do siebie :)

Nie trawię karła a on swoimi występami tylko potwierdza moje słowa :)

@Woody: hahahahahahahhahahahahaha :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza grupowa Mundialu 2018 2018/06/17 11:03 # przez Val de Maar
Ogólnie mecze ciekawe. Kilka drużyn spoza czołówki fajnie: Islandia, Peru, Chorwacja. Urugwaj i Francja bez szału, Argentyna słabo. Ale pamiętajmy, ze to turniej i to długi.
Do "wyjadaczy" fifa: "Hit kosztuje minus 4. Zachowane transfery się nie sumują – nie można mieć 2 FT w rozgrywkach grupowych".
Czy hit to po prostu płatny transfer np. 2-gi i kolejny w fazie grupowej?
W grupach wiadomo można zrobić 1 transfer, czy o to chodzi że nie można zrobić 2 transferów i co znaczy, że się nie sumują. Może banalne sprawy, ale 1-y raz w tę wersją gram.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza grupowa Mundialu 2018 2018/06/17 11:55 # przez barni87
@ val de maar : hit to platny transfer.
W grupie mozesz zrobic jeden bezplatny transfer i to one sie nie sumuja. Czyli jak teraz nie zrobisz to w drugiej kolejce nie bedziesz mial dwoch za free. W Premier League np. Sie sumuja ale do 2 max.
Mozesz zrobic x transferow ale tylko pierwszy jest za fre, kazdy kolejny to -4.
@ Legionista: czy biore do siebie nie wiem, ale "niechec" do Barcy i Messiego przeslania Ci rzeczywistosc. Jest real i pilkarze realu i to sie liczy ; ) tak to odbieram. Dziwne ze nie masz CR7 w skladzie skoro taki dobry xP
P.S. mial pomysl na poczatku gry zrobic sklad tylko z pilakrzy Barcy ale widac ze po sezonie nie sa w formie i nie wypaliloby to za bardzo xD co innego realowcy - kryska, modric,nacho benzema...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza grupowa Mundialu 2018 2018/06/17 11:58 # przez barni87
Co do Chorwacji nie do konca sie zgodze, niby kontrolowali mecz ale to chyba dzieki slabej Nigerii.
Argentyna slabo fakt-tutaj problem lezy w obronie. Islandia wymienila tyle podan co sam Mascherano a i tak mogli wygrac. Mam nadzieje ze to tak jak z Hiszpania na Euro. 1 mecz wtopa ze Szwajcaria a potem 6 wygranych : )

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.110 s.
Zasilane przez Forum Kunena