Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Faza pucharowa Mundialu 2018

Faza pucharowa Mundialu 2018 2018/07/15 10:36 - 2018/07/15 10:37 # przez barni87
@grześ : jednak ostatni mecz zdecyduje
Czuję się na tym pierwszym miejscu jak królik a za mną kilka rottweilerów ... i'm scared xP
Ostatnio zmieniany: 2018/07/15 10:37 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2018 2018/07/15 11:00 # przez Legionista
Myślę identycznie w temacie Anglii. Dramatyczna gra ale na koniec zostali z "niczym" :) Belgowie grają mega fajny football. No i ten Hazard... :D Szkoda ich meczu z Francją i brak gry Meunier'a.

A dzisiaj Chorwacja musi pokazać klasę i wlać Żabojadom :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2018 2018/07/15 18:00 # przez Legionista
Ch*j mnie strzeli!! Najpierw Anglia grając antyfootball dochodzi do półfinału (na szczęście Belgowie ich zlali w meczu o brąz) a teraz Francja grająca antyfootball TOTALNY prowadzi po pierwszej połowie 2:1 oddając 1 (!!) strzał - z karnego... :| :| :|

I jeszcze pierwsza bramka z faulu-widma... no i spalonego Pogby... ehh

Chorwacja!!


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2018 2018/07/15 19:26 # przez grzes
piękny finał, Francja po przerwie pokazała ofensywny potencjał, zagrała cały turniej mimo młodego wieku cwaniacko i skutecznie, dwa mecze (finał i ten z Argentyną) były piękne, zagrali też najgorszy mecz tego mundialu z Danią, ale kto im to będzie pamietał, VIVA LA FRANCE
antyfutbol - wasze komentarze byłyby zapewne inne, gdyby na miejscu Francji czy Anglii była Polska

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2018 2018/07/15 19:27 # przez grzes
nieoficjalnie:
1.Uderz jak Idzie
2. Rymu
3. Barni
4. Grześ
5. Valdimoro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2018 2018/07/15 19:59 # przez Woody
@L Weź browara sobie walnij:)
Wygrała najlepsza drużyna na turnieju - wszystkie mecze ( Danii nie liczę) zagrała w spokojny sposób i skutecznie w większości pokazując mocny potencjał ofensywny. Co do Chorwacji to zaimponowała charakterem i można powiedzieć. że FIFA World Cup Champions to Francja a Fans World Cup Champions to Chorwacja. Pomimo, że jak większość kibicowałem HRV to prawda jest taka, że gdyby byli po drugiej stronie drabinki turnieju to odpadliby już najprawdopodobniej z Brazylią albo Belgią... Największą dysproporcję między stronami drabinki pokazał mecz Belgii z Anglią... taka prawda.
Jeśli chodzi o Mundial to chyba najlepszy jaki oglądałem kiedykolwiek - dużo pięknych bramek, a dzięki VAR dużo mniej kontrowersji niż zwykle bywało.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2018 2018/07/15 20:16 - 2018/07/15 20:55 # przez barni87
Gratulacje dla Uderz jak idzie i Ryma !! Grześ bałem się o podium... było blisko.
Szkoda że Grizman nie miał asysty bo trzykrotnie miał okazje to byłbym drugi.
Co do Francji no cóż wygrała szkoda.
Za walkę brawa dla Chorwatów, zostawili serducha na murawie.
Mbappe gratki za najlepszego młodego.
To tyle z pieszczot teraz zjebki...
Brawa dla Polaków za najgorszą drużynę turnieju.
Brawa za mega kontrowersyjny wybór Modrica jako najlepszego zawodnika turnieja, chyba dostał bo ktoś z chorwacji musiał dostać.
Brawa dla organizatorów za brak Belgów po finale...
Podsumowując : super turniej dużo się działo sporo niespodzianek, ALE jak dla mnie poziom samego turnieju niski. Sporo drużyn zagrało asekuracyjnie, widać przemęczenie piłkarzy i fakt że mieli mało czasu na zgranie przed turniejem. Dlatego tak daleko zaszły drużyny które się głównie broniły.
Największym zwycięzcą zostal system VAR!! Aż żal że w Lidze Mistrzów nie będzie ale wałki trzeba kręcić
Ostatnio zmieniany: 2018/07/15 20:55 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2018 2018/07/15 22:49 # przez nowy
Ależ końcówka u nas w lidze! Gratulacje dla najlepszych! Pojedynek do samego końca :)
@bananvip: Mistrz! Brawo!
@Rymu: ależ utrzymałeś, brawo!
@Barni: aj! zdawało się, że mistrz, ale za to kolejny medal, brawo!

Wysoko jak zawsze w takich turniejach Akneo.
@Grześ: blisko medalu, ale jednak.

Szkoda mi Chorwata w finale, szczególnie za 1. połowę; ale Woody ma dużo racji porównując te dwie drużyny.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2018 2018/07/16 09:50 # przez bananvip
Dzięki :) Gratuluję rywalom, emocjonująca walka do samego końca! Powodzenia w FPL!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Mundialu 2018 2018/07/17 11:12 # przez lojer
Gratulacje dla medalistów!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.142 s.
Zasilane przez Forum Kunena