Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Derby Mediolanu

Derby Mediolanu 2019/09/27 10:33 # przez lojer
Trzecia porażka w piątym meczu, gol Piątka z karnego. Miał jeszcze szansę na remisowego gola w końcówce, ale nie wykorzystał.
Tymczasem Inter 5 na 5.
Ech.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Derby Mediolanu 2019/09/27 10:41 # przez slawekk
Piątek dostał drugiego karnego w sezonie na przełamanie. Jeśli nie zacznie strzelać z gry to czeka go transfer.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Derby Mediolanu 2019/09/27 10:42 # przez Rymu
Piątek to mógł jeszcze 2 strzelić :P Za to druga bramka dla Torino :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Derby Mediolanu 2019/09/30 10:48 - 2019/09/30 11:06 # przez lojer
Masakry ciąg dalszy, dno i muł.
Patrzę na skład Interu z ostatniego meczu: Handanovicz, Asamoah, Bastoni, de Vrij, Szkriniar, Brozović, Candreva, Gagliardini, Sensi, Sanchez, Martínez
Czy to jest na papierze lepszy materiał ludzki od Milanu?
Ile daje trener...
Giampaolo wydawał mi się najlepszym wyborem od wielu lat (od Mihajlowicia dokładnie), ale na razie nie wygląda to na żadną zmianę w grze. Zawodnicy mówią o pomyśle, o wdrażaniu, a na boisku jak była padaka bólozębna za Gattuso, tak i nadal jest. Tylko wyniki gorsze.
Ostatnio zmieniany: 2019/09/30 11:06 przez lojer.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Derby Mediolanu 2019/10/07 20:42 # przez grzes
Spalletti trenerem Milanu - chyba będzie

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Derby Mediolanu 2019/10/08 11:49 # przez lojer
Chyba to się cały Milan.
Dla przypomnienia - czwarty budżet płacowy w lidze, a w ostatnich pięciu chudych wynikowo latach czasem trzeci, a nawet i drugi.
W pojedynku u dołu tabeli wygrali z Genoą - Reina karnego obronił w doliczonym czasie.
Letnie zakupy pomocników nie wiadomo po co, bo na razie prawie nic nie grają. A mieli być do modelu gry nowego trenera. Ech.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Derby Mediolanu 2019/10/09 10:12 # przez lojer
No i Giampaolo zwolniony. Trener na lata leci po trzech miesiącach.
Miał być Spaletti, będzie/jest Pioli.
Pijana małpa z brzytwą zarządza klubem.
Normalnie jakbym czytał o Legii Mioduskiego.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Derby Mediolanu 2019/10/13 19:48 # przez slawekk
Piątek w MU?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Derby Mediolanu 2020/01/05 16:57 # przez slowik
Drodzy Forumowicze i znawcy drużyn mediolańskich,

koleżanka chce zrobić mężowi niespodziankę i chce mu kupić bilety na mecz Milanu. Ktoś był kiedyś na San Siro? Możecie polecić portal do zakupu takich biletów? I dać jakieś rady jakie miejsca wybrać?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Derby Mediolanu 2020/01/12 12:25 # przez Wiewiur
Byłem 31.10 na meczu ze SPAL, bilet kupiłem na oficjalnej stronce Milanu - https://www.acmilan.com/en . Zakładasz konto w sekcji MyMilan, przechodzisz do biletów i wybierasz interesujący Cię mecz, wtedy masz przekierowanie na widok stadionu od góry i dostępność biletów z cenami na poszczególnych sektorach, a zakupu dokonujesz intuicyjnie jak wszędzie :) Bilet sobie drukujesz albo ściągasz na telefon i na nim masz też informacje którą bramką powinieneś wejść do swojego sektora. Ja siedziałem na czerwonej trybunie, bodajże w sektorze 226, w pobliżu Curva Sud a za bilet płaciłem chyba 31 euro. Na stadion bardzo łatwo dotrzeć - ostatnia stacja fioletowej linii metra.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.159 s.
Zasilane przez Forum Kunena