Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/16 21:38 # przez nowy
Tradycyjny wątek, który mam nadzieję pożyje choć do września ;)

acz patrząc na grę Legii w 1. połowie z "Ajriszami"... nie zapowiada się na dłużej niż wakacje.

Czyli jak radzą sobie nasi - zapraszam do dyskusji.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/17 11:40 # przez grzes
szkoda Irlandczyków, byli lepsi szkoda, ze nie wygrali,
a Legia słaba, niemrawa, albo niedotrenowana albo przetrenowana, sugerowana przez Berga rotacja w składzie na ligę i puchary może byc fatalna w skutkach

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/17 12:48 # przez barni87
wczoraj postawiłem 2x na st. patricks i wcale legia mnie nie rozczarowała :D
chłopaki to nasz mistrz ... żenada
dzisiaj pójdę tym samym tropem i stawiam na przegraną chorzowa i ostry wpierd.. dla zawiszy !
Lecha odpuszczę bo tutaj mam wahania ale i tak myślę że wynik w granicach remisu ;]
niestety nasz poziom piłkarski jest żenujący i nie poprawia się to niestety od wielu lat. reprezentacja wyznacza kierunek dla klubów ;]
poza tym żeby grać w UEFA trzeba mieć jakiś budżet myślę że zawiszę jak i ruch po prostu nie stać....

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/17 12:51 # przez barni87
a i jeszcze Arka gra towarzysko z mistrzem Cypru Apoelem ... jak dla mnie czysta dwójeczka

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/17 20:40 # przez grzes
ruch ledwo wygrywa, lech w plecy, zawisza na razie remisuje
jak tak dalej pójdzie za tydzień ten wątek może być zakończony

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/18 08:32 # przez grzes
w pucharach cieniutko
a oto na kogo (jeśli awansują lub nie) mogą/mogli trafić w losowaniu kolejnej rundy pucharowicze
www.90minut.pl/news/235/news2359904-Prze...jskich-pucharow.html

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/18 12:05 # przez lojer
coraz większe budżety a wyniki jak były marne tak dalej są, całe szczęście jest ekstraklasa i będzie można złoić np. piast, bełchatów czy łęczną, a potem zagrać mecz na szczycie albo derbowy i mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku i pieniędzy zarobionych w pocie czoła
wstyd i żenua tak dla kopaczy, jak i ich treneirów

Nasi kopacze nadają nowy sens hasłu "W EUROPIE NIE MA JUŻ SŁABYCH DRUŻYN", bo okazuje się, że są - polskie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/18 12:11 # przez lojer
@barni - nie w budżecie istota, bo ten legia ma na warunki polskie ogromny, wyższy niż kluby czeskie, słowackie, białoruskie i nadbałtyckie, a i lech ma niemały - ich przeciwnicy zapewne mają budżety kilkadziesiąt (irlandczycy) czy kilkanaście (estonia) razy mniejszy. I co? A Vaduz to ma większy budżet od Ruchu? Z tego wszystkiego najlepiej sportowo pokazał się Zawisza i tu jest akurat na odwrót - budżet ma niższe niż Waregem. Kasa nie ma aż takiego znaczenia, najważniejszy jest pomysł sportowy

Co roku deja vu...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/18 12:34 # przez barni87
@loyer dlatego pisałem tylko o budżecie Zawiszy i Ruchu ;)
Waregem to czołowa drużyna najwyższej ligi Belgijskiej (mieli wicemistrza w 2013 gdzie grają potężne drużyny) a Vaduz to mistrz Lichtensteina ,która od roku gra w lidze szwajcarskiej więc podejrzewam że jak ich stać w graniu w takiej lidze co Basel to mają większą kasę od Zawiszy a jeżeli nie większą to porównywalną.
jeżeli nie budżet i nie poziom to wydaję mi się że chodzi o podejście ... nasi kopacze nie mają żadnych ambicji na bycie kolejnym Lewandowskim... mamy tak mało gwiazd światowego formatu na tak duże państwo ponieważ tym grajkom wystarczy parę tysięcy miesięcznie i zero ambicji na grania w lepszych klubach.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/23 22:34 # przez nowy
no i wstydu legijnego nie ma.
tak czułem, obstawiłem Legię z handicapem ;) @Barni: ile straciłeś? :P

za tydzień Celtic. Jest on mocny?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.124 s.
Zasilane przez Forum Kunena