Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/24 07:58 # przez grzes
wstydu nie było, ale gra nie przekonuje
z celtikiem sznase niewielkie,

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/24 10:06 # przez lojer
No cóż - jak to słowik powiedział przed meczem: "we środę wszyscy jesteśmy Irlandczykami".
To teraz pora na Szkotów.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/24 15:00 # przez barni87
@ Nowy na poprzedniej kolejce byłem sporo do przodu :D wczoraj o dziwo skusił mnie kurs na awans Legii więc zagrałem niestety over chelsea nie wszedł ...:P peszek, dzisiaj się odkuję !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/24 20:03 # przez barni87
zawisza cudownie rzuciła się od początku do odrabiania strat hahahaha:D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/25 09:08 # przez nowy
plamy wielkiej nie było. jeno Zawisza dał ciała.
no to jeszcze w sierpniu pociągniemy :) a może wrzesień?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/26 20:12 # przez Legionista
Zastanawia mnie jak można być przeciwko polskim drużynom... OK, można jakiejś nie lubić ale żeby w eliminacjach do europejskich pucharów kibicować drużynom zagranicznym aby eliminowały nasze rodzime to już gruba przesada... Żal mi takich ludzi...

@Grześ: wstydu nie było - to było pewne, dlatego nawet nie rozpisywałem się po pierwszym remisie. Od początku mówiłem, że testem poziomu piłkarskiego drużyny będzie pojedynek z Celtic'iem Glasgow. W tym pojedynku nie będą faworytem co paradokslanie powinno im pomóc. Ale zobaczymy jak to będzie wyglądać. Na pewno musimy wierzyć.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/29 12:17 # przez barni87
@ Legionista cóż odpiszę Ci bo pijesz do mnie zapewne :D
lubisz Legię świetnie... o gustach się nie rozmawia ;]
Szczerze to nie kieruje się żadnymi emocjami.ja już mam po prostu dość naszej rodzimej piłki nożnej,przejadła mi się. nie interesuje się w ogóle polską ligą i nie mam żadnej frajdy jak Legia czy Lech fartem awansuje do fazy grupowej bo w niej dostaną ostre baty. wolę na trzeźwo skorzystać z szansy dorobienia kasy na naszych orłach. Polska to specyficzny kraj i jeśli myślisz że Legia awansuje, dorobi się kasy na fazie grupowej i za nią kupią piłkarzy światowego formatu żeby móc rywalizować w następnym roku no to wyprowadzę Cię z błędu od razu ;] u nas nigdy nie będzie dobrej piłki :))) taki mamy klimat
sam kibicujesz Legii i Realowi - Legii z przywiązania a Realowi bo gra dobry futbol, którego nie zobaczysz w Polsce. no chyba że będzie mecz Real-Lechia

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/30 17:00 # przez nowy
Wszędzie słychać jak to Legia znowu polegnie.
Weszło aż katuje wynikami i filmikami: www.weszlo.com/2014/07/30/mapa-wstydu-i-...mistrzow-moze-teraz/


Na jedno zwróciłem uwagę - Wisła była blisko w 2005 (hoho, jak dawno).
Dla jednego zdania wrzucam (od 5:30): Szpaku już o karnych rozmyśla a Gmoch: "tu nie ma co patrzeć, tu cza grać"



Także ten tego, Legio tu cza grać!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/31 09:02 # przez nowy
co prawda to dopiero III runda. To też nie ten Celtic co onegdaj. Też była przewaga zawodnika.
Ale Legia zagrała naprawdę dobry mecz. Rado mistrz!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/31 09:17 # przez grzes
dobry mecz legii, radović w bardzo dobrej formie, zaliczka jest, ale powinna być znacznie większa o co najmniej dwa gole
celtik rozczarował, ale cza grać do końca, bo wisła pokazała, że dobrą zaliczkę można stracić (inna sprawa, że wtedy sędzia anglik nie uznał prawidłowej bramki dla wisły penksy)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.192 s.
Zasilane przez Forum Kunena