Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/12/20 12:44 # przez nowy
@Lojer: szkoda, że nie Łęczna. Byłaby okazja dla piłkarza do pokazania odwróconej elki.

A wracając do piłki - wspomniałem o Miliku, bo to ciekawy przypadek. Osiągnięcia jak na wiek lepsze od Lewandowskiego (w tym wieku Lewy jeszcze daleko od Borussii), ostatnio też porównywali go do Suareza i Ibry (choć na wyrost) a zapowiadało się, że zaginie jak wielu po wyjeździe na zachód.
To dla nas okazja zobaczenia go w Ajaxie, poza reprą - chyba, że ktoś oglądał mecz LM/Eredivisie?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2015/02/19 09:40 # przez nowy
2015 rok. 14 strona. A wątek polskie kluby w europejskich pucharach wciąż aktywny. No :)

Ajax - Legia już dziś. Na pewno Legia przegra trybunami, ale jak będzie na boisku?
W kontekście Spotkania LM i rozmów o Kucharczyku - to przed nim ostrzegają Ajax ;)
www.legia.sport.pl/legia/1,139320,174517...egalibysmy.html?as=2

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2015/02/19 10:46 - 2015/02/19 10:52 # przez lojer
Jedno jest pewne - legia nie zagra na różowo. Próbowałem ustalić jaki jest trzeci oficjalny komplet strojów (domowe - biała koszulka czarne spodenki, wyjazdowe - zielona koszulka białe spodenki), ale nie znalazłem. W najsłynniejszym meczu swoim bereszyński wchodził na boisku celtiku w czarnych spodenkach i czerwonej koszulce,



ale miał to być tylko one time deal, ciekaw jestem czy to nadal oficjalny trzeci komplet czy coś innego wymyślone (a la róż np). Jeżeli byłby ten czerwony, to w porządku - wszystkie zestawy nawiązują do historycznych barw, nie to co róż realu wczoraj, czy trzecie stroje milanu w kolorze od czapy - kiedyś piaskowy,

teraz z kanarkowy + ciemnozielone spodenki. blada Brazylia. OKROPNOŚĆ.
Ostatnio zmieniany: 2015/02/19 10:52 przez lojer.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2015/02/19 20:27 # przez grzes
no to dziś pożegnanie Radovica, oby zwycięskie

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2015/02/20 09:10 # przez grzes
Legia mnie zawiodła, powinna to wygrać, marnując takie sytuacje jak po przerwie zrobiła spory krok aby nie awansować dalej

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2015/02/20 10:13 # przez nowy
Ciekawy mecz za nami. Pierwsza połowa dramat, ale druga warta swoich emocji. Gdyby nie Żyro, albo świetne interwencje holenderskiego bramkarza, byłoby pięknie.
Nieźle Berg - najpierw zostawił na trybunach Radovica a w przerwie zrobił coś z głowami piłkarzy. Szkoda 0:1, ale tylko ciekawiej będzie w rewanżu.

No i Milik brama. Poza nią niewiele istniał, ale właśnie takich momentów potrzebujemy w narodowej.

ps. oglądać mecz Legii z Legionistą - bezcenne!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2015/02/27 09:29 # przez nowy
I trzeba nam zamykać wątek.. Szybkie dwa strzały Legię wczoraj pozamiatały.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2015/02/27 09:37 # przez lojer
Arek Milik: right on!

A Kucharczyk dał wczoraj odpór zwolennikom jego talentu...
Jego pudło stawiam wyżej niż Żyry, bo tam była piłka sytuacyjna, a tu z namysłem

Teraz przyjeżdża na Legię Podbeskidzie i czy remis albo wygrana Idzie idzie byłaby niespodzianką?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2015/02/27 09:52 # przez nowy

lojer napisał: A Kucharczyk dał wczoraj odpór zwolennikom jego talentu...

:D długo od Spotkania LM nie musiałeś czekać

Pozytyw taki, że Milik to gość. Co prawda wjeżdżał, bo mu dano - ale robił to elegancko.

Myślę, że Idzie zostanie przejechane - na złości pojadą legioniści (tym razem wynikiem, nie kartkami). Chyba, że będą musieli odpocząć..

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2015/02/27 11:13 # przez nowy
Holendrzy (i Milik) nie mieli wczoraj litości.

Posłuchajcie komentarza z tv holenderskiej:
www.facebook.com/FutbolowaFarsa/posts/656334381139301

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.192 s.
Zasilane przez Forum Kunena