Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/07/31 14:36 # przez slowik
Dzisiaj Ruch i Lech. Przeciwników mają pasztetowych, ale na wszelki wypadek lepiej trzymać ksiuki, bo szczeście może być potrzebne...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/08/01 10:11 # przez grzes
pasztety mają lepszą sytuację niż nasze asy

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/08/01 14:43 # przez Legionista
@Barni: jestes w błędzie :) Nie chodziło mi o stawianie w zakładach bo to normalne, że stawiasz tak jak Ci się wydaje bo masz szansę dorobienia. Mi chodziło o stwierdzenie, że Słowika, które przytoczył Lojer: "we środę wszyscy jesteśmy Irlandczykami" bo to z niego płynie przekaz...


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/08/01 15:19 # przez Legionista
@Nowy: owszem - to nie ten sam Celtic ale ten sam mistrz Szkocji; owszem - był jeden zawodnik mniej ale nie dlatego, że trener wystawił "10" do gry tylko przez to, że Legia tak ich rozklepała, że gość faulował; owszem - to dopiero III runda ale awans do IV daje ten spokój, że mają zagwarantowaną faze grupową LE (pisze to TYLKO w kontekście tego, że będą mogli zagrać bez tej presji i obawy odpadnięcia z Pucharów) a poza tym pójdzie w Świat, że rozgromili w III rundzie Celtic, więc inne kluby pokroju Steauy zaczną podchodzić z respektem i strachem przed meczem z Legią...

Swoją drogą jak utrzymają taki poziom organizacji gdy to uważam, że spokojnie awansują. Warunek jest jednak taki, że nie mogą teraz zagrać słabiej niż właśnie w pierwszym meczu z Celtic'em.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/08/07 09:07 # przez grzes
legia pany chciałoby się rzec, awans zasłużony
grają do grudnia w fazie grupowej CL lub LE oto potencjalni rywale

Sytuacja przed losowaniem IV rundy eLM
Grupa mistrzowska:

rozstawieni:

FC Red Bull Salzburg
Steaua Bukareszt
APÓEL (Nikozja)
BATE Borysów
Łudogorec Razgrad

nierozstawieni:

NK Maribor
LEGIA WARSZAWA
ŠK Slovan Bratysława
Malmö FF
Ålborg BK

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/08/07 09:16 # przez nowy

lojer napisał: No cóż - jak to słowik powiedział przed meczem: "we środę wszyscy jesteśmy Irlandczykami".
To teraz pora na Szkotów.

nie przewiało Was w tych spódniczkach? :)

Nie widziałem rewanżu, ale można przeczytać, że Legia zagrała dobrze. Jeżeli nawet komentarze pod artykułami przestają być prześmiewcze a wręcz chwalące - wiedzcie, że coś drgnęło.
Teoretycznie przeciwnicy w IV rundzie nie wydają się postrachem. Zobaczymy. Kciuki będą.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/08/07 10:13 # przez lojer
@Nowy - ja rewanż widziałem i potwierdzam, że Legia zagrała dobrze, nawet bardzo

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/08/08 09:06 # przez grzes
gruchnęła wiadomość o możliwym walkowerze dla celtiku, bo zagrał nieuprawniony bereszyński, ostateczna decyzja dziś do losowania o 12

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/08/08 09:14 # przez lojer
sprawa z bereszyńskim wygląda na niekompetencję, pytanie jeszcze czyją

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/08/08 10:13 # przez Legionista
Od wczoraj wieczorem siedzę jak na szpilkach jak o tym przeczytałem... Ale trochę sie uspokoiłem faktem, że taka sytuacja była juz w 2010 roku i dotyczyła drużyny z Debreczyna. Sytuacja jest baaardzo analogiczna bo w tamtym przypadku nieuprawniony zawodnik wszedł w doliczonym czasie gry a tu w 86. minucie - w obu tych przypadkach losy meczu były już rozstrzygnięte. I tak właśnie wtedy UEFA to wytłumaczyła dając jedynie karę finansową. Tu MUSI być tak samo jeżeli prawo jest równe dla wszystkich.

Ale swoją drogą zrobić taka gafę... MEGA niekompetencja...


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.330 s.
Zasilane przez Forum Kunena