Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Piłka sentymentalnie

Piłka sentymentalnie 2015/01/27 11:17 # przez nowy
Przeczytałem wpis Steca rafalstec.blox.pl/2015/01/Niech-ten-mecz...-kiedys-skonczy.html
i powróciły wspomnienia początku lat '90, gdy futbol dla mnie się zaczynał (mam migawki z Euro88 i Mundialu90, ale tylko przez czuprynę Gullita - to jarało kilkulatka).

Kto przeczytał - niech wspomni sobie "tamte czasy" jak to robi Stec i "Dziadki" w komentarzach. Warto :)

ps. Chyba nawet jeden z najstarszych z nas dopisał się w komentarzach bloga :D

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Piłka sentymentalnie 2016/03/24 16:07 # przez nowy
Zmarł Johan Cruyff. Ważna postać piłki.

Bardzo ciekawy tekst Wilkowicza o Cruyffie, pisany w tamtym roku
www.sport.pl/pilka/1,65085,18349161,pawe...n-i-apostolowie.html

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Piłka sentymentalnie 2016/03/24 22:11 # przez Kris
Tekst bardzo ciekawy. Polecam każdemu, szczególnie fanom Barcelony, Katalonii, Holandii i Hiszpanii albo w innej kolejności jak kto woli:)

Dzięki Johan za wszystko. Spoczywaj w pokoju "*"

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Piłka sentymentalnie 2016/03/25 11:01 # przez barni87
Wielka osobowość, niesamowity charakter. Fenomenalny piłkarz i trener. Śmiało można mówić że wielce się przyczynił do tego jak wygląda dzisiejsza piłka. Dla fana Barcy ,ale myślę że nie tylko Barcy, legenda futbolu i ikona dzisiejszej Barcy. Jeśli Camp Nou miałoby zmienić nazwę to chciałbym żeby było w niej nazwisko Cruyffa.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Piłka sentymentalnie 2016/03/25 11:10 # przez barni87
"Heaven has a new playmaker"

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Piłka sentymentalnie 2017/03/22 22:26 # przez Legionista
Skoro temat dotyczy piłki nożnej w ujęciu sentymentalnym to dzisiaj Lukas Podolski gra swój mecz pożegnalny w reprezentacji. Niemcy podejmują Anglię a w 69 minucie na 1:0 dla gospodarzy bramkę zdobył... Podolski :) Ale co to była za bramka!! Lepiej pożegnać chyba się nie mógł :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Piłka sentymentalnie 2017/03/23 08:23 # przez nowy
1. połowę słuchałem, w drugiej zacząłem spoglądać - udało mi się trafić na bramkę. WHOA! Cóż za pożegnanie

Tu bramka Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji

Tu oprawa:


Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Piłka sentymentalnie 2019/07/26 17:52 # przez grzes

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Piłka sentymentalnie 2019/07/29 09:48 # przez lojer
Smutne, ale konieczne - Ruch był sztucznie i na siłę podtrzymywany, więc jak walnęło, to do spodu.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Piłka sentymentalnie 2019/08/08 09:11 - 2019/08/08 09:12 # przez nowy
Mija 27 lat od finału IO na Camp Nou, gdzie Polska pod wodzą J.Wójcika przegrała z Hiszpanią 2:3.
Oglądaliście ten mecz?
Ja go nie pamiętam..

Bramki z komentarzem Szpakowskiego (już wtedy "Alfonso! A nie przepraszam, to Abelardo". Albo Hiszpan strzela na 2:1 a Szpak "No i 2:0" :D)




Swoją drogą, to info dotarło do mnie przez newsletter Futbolmag.
Kto lubi na maila otrzymywać takie wieści, zapraszam: futbolmag.pl/issues/futbolmag-17-urugwaj...onczy-kariere-193257
Ostatnio zmieniany: 2019/08/08 09:12 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.116 s.
Zasilane przez Forum Kunena