Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/07/04 16:57 # przez nowy
Ruszamy z nowym sezonem, jak zainaugurował to Grześ .

Oby temat dalej niż do sierpnia!

Jaga wygrała, ale bramka ponoć najlepiej oddaje poziom meczu i gry polskiego zespołu


dalej będzie lepiej! :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/07/06 09:52 # przez Rymu
Miałem tą "przyjemność" oglądać Jagę i mecz nudny strasznie, za to super wyglądała trybuna na którą była skierowana kamera cała żółto-czerwona :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/07/18 11:56 - 2015/07/18 11:56 # przez nowy
Kontynuacja starego wątku


Oj tam. Oglądałem fragmenty Legii i Jagi. I to Białystok zrobił na mnie dużo lepsze wrażenie. Zabrakło niewiele do bramki. Cypr jest do ogrania, trzeba im strzelić bramkę. Legia dramat, ale mają Dudę, który jednym kopnięciem daje dużo.
Dalej zagrają wszyscy.

Lech trafił "najgorzej" a może właśnie najlepiej. Jak się uczyć, to właśnie od Basel.
Ostatnio zmieniany: 2015/07/18 11:56 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/07/21 22:26 # przez Legionista
Legia nie zagrała dobrego meczu ale moim zdaniem po tym poznaje się dobre drużyny - kiedy potrafią wygrać gdy nie idzie. Oczywiście, ze grali z przecinkami i powinni ich zdeklasować ale z drugiej strony taka lekcja może ich nauczy aby nie lekceważyć przeciwnika - jak w zeszłym roku ta chyba irlandzka drużyna St. Patrick czy jakoś tak. Najważniejsze zwycięstwo.

Jaga zagrała fajnie ale niestety za fajna grę pkt nie przyznają... Oby nie było tak, że w rewanżu Cypryjczycy zagrają znowu piach ale strzela jedna bramkę i awansują... Bo co by nie mówić to jednak Cypryjczycy wywieźli korzystny dla siebie wynik.

Śląska nie widziałem ale wynik tez nie napawa optymizmem, a po weekendowej kolejce z Legią na miejscu kibiców WKS-u już bym się trząsł czekając na rewanż...

Dalej widzę dwie pierwsze drużyny czyli Legie i Jagę.

Co do Lecha to trafił najgorzej jak można i obiektywnie mówiąc - nie widzę szans na awans do kolejnej rundy. Może miło mnie zaskoczą? :) Ale jeśli Skorża chowa kilku zawodników a zastępcy dostają od Pogoni to znaczy, że składu na LM Lech na pewno nie ma bo jedna "11" całego sezonu nie da się grać...


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/07/23 18:53 # przez Legionista
No i zaczęły się rewanże.

Jaga na razie po pierwszej połowie przegrywa 1:0 ale patrząc na ich grę to powinni sie cieszyć z tak niskiej kary bo jakby dostawali 2:0 czy 3:0 to większych pretensji też nie mogliby mieć. Jaga póki co gra piach najwyższej klasy...

Za kilka minut zaczyna Legia i Śląsk - oby tu było znacznie lepiej.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/07/23 20:02 # przez Legionista
No i Jaga już skończyła przygodę z Pucharami... przegrali 0:1.

Legia do połowy pewnie prowadzi 2:0 i awans już pewny.

Śląsk do połowy 0:0 więc tu wszystko jest otwarte


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/07/23 21:00 # przez grzes
To pozamiatane, dalej tylko legia i Lech.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/07/23 23:01 # przez lojer
Czyli kwestia rotacji w Jagiellonii już zakończona. Śląsk i tak nie miał czym rotować.
Taka jest rzeczywistość - czwarty cypryjski jest lepszy od trzeciego polskiego. Jaga się kopała w czoło. Nie wierzę, że Probierz kazał im grać taktyką Świerczewskiego "na chaos", chyba sami spękali. Dzalamidze i Gajos fatalnie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/07/24 08:30 # przez nowy
a tak się cieszyłem po 1. meczu, że Jaga fajno gra.
Brawo dla Legii i Lecha. Jedziemy po grupy!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/07/24 10:49 # przez barni87
czyli to co mówiłem :D przeszła Legia bo grała z naprawdę cienkim klubem ,a Lech z Basel odpada ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.112 s.
Zasilane przez Forum Kunena