Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/18 11:18 # przez lojer
Celtic - Astana 5-0, to tyle w temacie czy był to słaby czy mocny przeciwnik.
Legia nadal bez pomysłu, znikąd pomocy.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/18 11:21 # przez Legionista
Celtic 5:0 Astana

Totalnie o niczym to w tym momencie nie świadczy. Poczekajmy na rewanż i ewentualny sukces lub porażkę Celticu w LM. Wtedy będzie można powiedzieć czy Astana była słaba czy może ten jeden mecz z Celticiem im nie wyszedł. Wyciąganie wniosków na podstawie tylko jednego meczu jest dla mnie słabe.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/18 12:01 # przez Woody
@L
Ryba psuje się od głowy...
www.sport.pl/pilka/10,65042,22246240,le-...tm_campaign=FB_Sport
Nie widać woli walki i frustracji więc chyba nie wróży to za dobrze:)

Dla porównania wypowiedź Malarza z zeszłego sezonu:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/18 13:02 - 2017/08/18 13:02 # przez Elvis
@Legionista: Wynik 5:0 pokazuje że Astana była przeciętnym przeciwnikiem. Bronisz legi rękami i nogami a nie chcesz przyznać że początek mają tragiczny. Kompletnie są bez formy zero pomysłu na grę. W meczach pucharowych ciężko doszukać się jakiegoś pozytywu. Zaraz bedziesz pisał że tylko krytykujemy, a może Ty nie chcesz widzieć co tak naprawde legia gra. Większość tutaj chce żeby awansowała tylko niech zaczną coś grać
Ostatnio zmieniany: 2017/08/18 13:02 przez Elvis.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/18 14:12 # przez nowy

Legionista napisał: Wyciąganie wniosków na podstawie tylko jednego meczu jest dla mnie słabe.

Chyba, że nie piszemy o Legii a o Stali ;-)

Tak na poważnie - przepaść straszna a Piast grał w dużej mierze rezerwami...


Legię za to można oceniać już po kilku meczach o stawkę. Coś niedobrego dzieje się z tą drużyną. Widać to nie tylko po pucharach, ale i lidze. Szczególnie widać to w stworzonych okazjach i golach traconych w końcówce. W pucharach miało być lepiej a tu taka cofka..

Co nie znaczy, że to koniec. Niech przepchną się, bo też liczę, że w fazie grupowej zaczną grać.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/18 14:32 - 2017/08/18 14:33 # przez slowik

Celtic 5:0 Astana

Totalnie o niczym to w tym momencie nie świadczy.

Wyciąganie wniosków na podstawie tylko jednego meczu jest dla mnie słabe.


@Legionista: uwielbiam twoje kategoryczne sądy :)
Ostatnio zmieniany: 2017/08/18 14:33 przez slowik.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/18 14:35 - 2017/08/18 14:40 # przez slowik
A co do Legii, to przede wszystkim widać brak pomysłu na grę kombinacyjną w przodu. Nie ma w Legii nikogo, kto umiałby popykać na szybkości w ataku pozycyjnym.

@Elvis:

Większość tutaj chce żeby awansowała tylko niech zaczną coś grać


Myślę, że wszyscy. I dlatego właśnie wyrażamy swoje zdanie. Owszem krytyczne. Jednakże gdyby nam nie zależało, to nikt by nic nie pisał, tylko odbezpieczał browarka na cześć Tiraspola.
Ostatnio zmieniany: 2017/08/18 14:40 przez slowik.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/18 14:45 # przez Woody
@all Wyniku Astany bym tutaj nie komentował - przecież w zeszłym sezonie Legia przegrała u siebie z BVB 0:6 i 8:4 po to by na koniec remisować 3:3 z choćby z Realem z czego wynikałoby, że BVB jest dużo silniejsza od Realu...BTW: Oglądał ktoś mecz Astany ?
Na pewno jest problem z polskimi drużynami pod kątem ,, częstego rozgrywania meczów" . Nasi kopacze to mentalnie liga półamatorska. Wypowiedź Dąbrowskiego mnie totalnie rozbroiła.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/18 15:53 # przez Legionista
@All:
W pełni zgadzam się z Woody'm.

Natomiast zastanowiła mnie wypowiedź Magiery, który nie "użalał się" ale zwrócił uwagę, że w innych ligach federacje krajowe idą na rękę klubom w przekładaniu meczów ligowych a tu u nas niestety klubom ligowym grającym w pucharach nie pomaga ESA.

Wczoraj w sms-ach z Barnim przyznałem, że nie mają pomysłu w ofensywie, brakuje tego błysku na podania otwierające. I oficjalnie potwierdzam, że Legia nie jest w formie (tu najbardziej widzę to po Moulin) ale i brakuje jej zgrania - o tym pisałem wcześniej twierdząc, że za miesiąc ta Legia będzie wyglądać dużo lepiej.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/18 16:52 # przez barni87
ja mam w dalszym ciągu odczucie że kopacze(piłkarze) w Polsce ,grają bo grają i nie mają w ogóle aspiracji i ambicji żeby być coraz lepszym. Grają bo pracują, tak jak każdy po prostu idą do pracy, najlepiej w ekstraklasie bo najwięcej hajsu. Popatrzcie kto punktuje w ekstraklasie, zagraniczni ! Przychodzi LM, LE okej chcą się pokazać niektórzy, ale z drugiej strony to tylko dodatkowa praca bo muszą biegać 2 razy w tygodniu.
To tylko moje wrażenie po tym "starcie".

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.131 s.
Zasilane przez Forum Kunena