Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Polskie kluby w europejskich Pucharach 2018/19

Polskie kluby w europejskich Pucharach 2018/19 2018/07/25 09:12 # przez grzes
jak czytam ten tekst, to nie mogę uwierzyć
pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ekstr...ii-warszawa-ale.html
kto przy zdrowych zmysłach wystawia do pierwszej jedenastki chorych graczy (na takich nie wyglądali na boisku), kadra szeroka to wystawiamy innych, a oni nawet na ławce nie powinni być, coś tam jest nie tak
po odpadnięciu z LM Legia trafia do III rundy eliminacji LE (tzw. ścieżka mistrzowska) i zagra ze zwycięzcą pary
Football 1991 Dudelange / Drita Gnjilane (Luksemburg - Kosowo) i faworytem pewnie nie będzie. Degrengolada na arenie europejskiej trwa, w rankingu UEFA spadamy i skończy się tym, że niedługo tylko 3 polskie kluby będą grać w pucharach, a i to chyba za dużo

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich Pucharach 2018/19 2018/07/25 09:42 # przez barni87
wirus ...no ludzie :D w życiu słyszałem różne bujdy ale ta przechodzi sama siebie!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich Pucharach 2018/19 2018/07/25 09:48 # przez lojer
Malarz Mączyński (za niego Wieteska) Szymański - trzech Polaków w składzie. To nie może się udać, zagranica nie pociągnie drużyny.

Z innej beczki - w lidze na ławce Cierzniak, w pucharach to samo. Majeckiego ani widu, ani słychu. Zmarnują chłopaka.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich Pucharach 2018/19 2018/07/25 10:44 - 2018/07/25 10:45 # przez Woody
@Grześ
Wiedzieli w jakiej są formie więc mieli typowe objawy stresu - żaden wirus:)
Ostatnio zmieniany: 2018/07/25 10:45 przez Woody.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich Pucharach 2018/19 2018/07/25 11:44 # przez barni87
transfery.info/116738,radovic-mocno-po-p...la-wisly-i-dla-legii

Proszę bardzo...wypowiedź Radovica. Wspomniał o wirusie ? jak dla mnie trener walnął ściemę bo nie miał pomysłu na wypowiedź tak jak nie ma pomysłu na grę Legii ...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich Pucharach 2018/19 2018/07/25 14:49 # przez lojer
A ja jednak dostrzegam plus w tym meczu - Słowacy mają barwy podobne do MIlanu :) :) :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich Pucharach 2018/19 2018/07/25 15:03 # przez slowik
Jak klub z takim hajsem jak na polskie warunki jeszcze totalnie nie zdominował ligi i ma kłopoty z awansem do pucharów co roku?

Nie wiem co poszło nie tak (pewnie dużo rzeczy...), bo się mało Legią interesuję, ale ta dysproporcja pomiędzy finansową totalną dominacją w Polsce i sportową niemocą w ekstraklasie i pucharach jest dla mnie całkowitą zagadką.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich Pucharach 2018/19 2018/07/25 16:56 # przez slawekk
@Woody ciekawe info o Carlitosie, a o co się obraził? Bo nie zawsze było pełen stadion i owacja nastojąco? Jeśli możesz to odpowiedź.
@Slowik zdominowała Legia rozgrywki, bo po każdym nie udanym sezonie w pucharach wystarczy jej czasu na zdobycie mistrzostwa Polski. Na puchary zawodnicy zbyt mało ambitni i może po prostu zbyt słabi, a na ligę mocni jak się za angażują. Dziura budżetowa duża, jak i zawodników po wypłatę, których nikt nie chce za granicą. Puchary europejskie miały być źródłem kasy, a tego nie ma. Żeby nie popłyneli na tym jak Wisła.
@Legionista Carlitos mówi jak polityk czyli nie ma problemu z tym że nie wierzą w jego słowa i nie wiem czy to zawodnik na poziom Legii, patrząc na Cierzniaka i Mączyńskiego jaki wpływ mieli na grę Wisły a co prezentują teraz. Nie mam wątpliwości że jest to okazja transerowa, czyli sprzedadzą go za granicę, czy tego będzie chciał czy nie. Zarządzanie solidnie, niestety Wisła zbyt słabo naciskała zawodnika, nie byli w stanie się bez niego obyć.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich Pucharach 2018/19 2018/07/25 17:10 # przez Woody
@Slawekk
Telenowela z transferem. Wiem, że gwiazdorzył i strzelił focha - może chodziło o to jak wyszło, że chciał do Legii pomimo wyższych ofert z innych klubów a Wiśle zależało jak wiadomo bardzo na kasie...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich Pucharach 2018/19 2018/07/25 17:37 # przez slawekk
@Woody dzięki, tak jak myślałem, nie byli w stanie ogarnąć Carlitosa w Wiśle :angry:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.128 s.
Zasilane przez Forum Kunena