Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Mundial U20 2019

Mundial U20 2019 2019/05/24 12:23 # przez nowy
  • nowy
  • nowy Avatar Autor
  • Z dala
  • Football, bloody hell!
Turniej w Polsce nam się odbywa, MŚ U20. Gdybyśmy chcieli podyskutować, zakładam temat.

Pierwszy mecz z Kolumbią 0:2.
Nie oglądam, ale opinie mocno uderzające w naszych.
Kto oglądał?

Piszę o Fantasy na FantasyFutbol.pl , o piłce na Twitterze

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Mundial U20 2019 2019/05/27 09:37 # przez lojer
Ja widziałem drugą połowę - wyglądało to jak każdy mecz otwarcia polskiej repry na kilku ostatnich imprezach. Duża różnica w wyszkoleniu technicznym, motorycznie też nasi chłopcy odstawali. Generalnie mało wychodzili za połowę, byłoby wyżej, ale Majecki.

Mundial U20 2019 2019/05/27 13:09 # przez barni87
oczy krwawiły... ogólnie ciężko było nam wyjść z własnej połowy i coś pograć.
drugi mecz już za nami, wygrana była pewna niestety nie oglądałem meczu.
Ostatni mecz z Senegalem... nadzieję w tym, że wystarczy im remis do awansu z 1 miejsca i mogą podejść rozkojarzeni. Chyba, że odpuszczą, ale nie wiem co się liczy czy bilans bramkowy ogólny czy bezpośredni...

Mundial U20 2019 2019/05/28 08:16 # przez nowy
  • nowy
  • nowy Avatar Autor
  • Z dala
  • Football, bloody hell!
Jak czytam: Gdy zespoły zakończą z równą ilością punktów o kolejności zadecyduje bilans bramkowy.
Jest jeszcze dodatkowa szansa, że 4 najlepsze drużyny z 3. miejsca awansują dalej.

Chwilę patrzyłem na mecz z Tahiti. No powiedzmy, że to nie rywal po którym można coś ocenić. Ale pierwsza nasza bramka cud, miód i orzeszki!

Piszę o Fantasy na FantasyFutbol.pl , o piłce na Twitterze

Mundial U20 2019 2019/05/28 09:16 # przez grzes
Oglądałem oba mecze. Oba do zapomnienia, pierwszy z Kolumbią - słabo, zero koncepcji w ataku i babole w obronie. 0-2 to najniższy wymiar kary. Mecz z Thaiti - rywal, któremu należy się szacunek, wielu kibiców nawet nie wie, że taka wyspa istnieje na Oceanie Spokojnym. Sama gra zorientowana do przodu, a klasa rywala nie pozwala na stwierdzenie czy idzie drużyna Magiery w dobrą stronę. Jutro 20:30 mecz z Senegalem i teoretycznie nawet porażka 0-1 nie pozbawia nas szans na awans z 3 miejsca (bilans bramek zdecyduje i dzięki 5-0 mamy dużą przewagę nad konkurentami), remis taką pewność daje, bo wchodzi cztery zespoły z trzecich miejsc, a w 2 grupach mogą mieć max 3 pkt.

Mundial U20 2019 2019/06/03 08:28 # przez grzes
Już po zabawie. Z Włochami 0-1. Nie wyglądało to najlepiej. W końcówce nieco nasi przygnietli rywali, ale bez efektu. Irytowaly mnie niecelnie podania i niechęć pozbywania się piłki gdy mieli kilku rywali na plecach.

Czas generowania strony: 0.162 s.
Zasilane przez Forum Kunena