Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Polskie kluby w europejskich pucharach 2013/14

Polskie kluby w europejskich pucharach 2013/14 2013/07/19 09:51 # przez nowy

barni87 napisał: piast to się chyba już dzisiaj pożegna z LE ... warto postawić parę grosza ;]

kurs 2,0 i poszło ładnie. jakoś w tę jedną drużynę nie wierzę.

reszta zgodnie z oczekiwaniami

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2013/14 2013/07/19 11:43 # przez barni87
zdziwiłem się że piast strzelił gola ale byłem pewien że do końca będzie wynik odwrotny...kurs na live 5,50 udało się nawet złapać !
chłopaki nie dali rady w takich warunkach w końcówce.
gratki Nowy ;) dzisiaj sugerowałbym postawić na Ajax który rozegrał już parę spotkań kontrolnych ,a gra z Osasuną dla której to pierwszy mecz w sezonie. wczoraj kurs 2,3 niestety dzisiaj już tylko 1,65. czekam na skład Ajaxu i walnę chyba nawet handicap ;)
apropos może Nowy warto byłoby założyć jakiś nowy temat z typami ?? podejrzewam że od czasu do czasu każdy z nas się bawi w obstawianie więc jakby ktoś miał ciekawe info na temat jakiegoś meczu to byśmy się nimi dzielili ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2013/14 2013/07/31 19:53 # przez olo
nie wiedziałem, że legia jest taka słaba :( wtf?
Czarny raz dwa proszę mi wytłumaczyć co się dzieje!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2013/14 2013/07/31 21:23 # przez Legionista
@Olo: oglądałeś II połowę? Chyba nie bo inaczej skasowałbyś ten post. Molde siadło na Legię fizycznie i efekt mieliśmy w II połowie - zamiast grać to oni człapali po boisku. I połowa faktycznie beznadziejnie słaba w wykonaniu Legii bo chyba ich Molde zaskoczyło fizyczną grą. No ale mecz składa się z dwóch połów i w drugiej grała już tylko Legia a im było dalej tym przewaga rosła. Wynik jednak uważam za sprawiedliwy i jednocześnie dający sporą nadzieję. Bramkowy remis na wyjeździe wziąłbym w ciemno. Za tydzień rewanż w Warszawie!


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2013/14 2013/07/31 22:52 # przez olo
@ L : Jak widać na załączonym obrazku:

komentarz pojawił się w czasie przerwy.
W drugiej połowie wolałem demoty przeglądać ...
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2013/14 2013/08/01 16:37 # przez grzes
meczu legii bez browarów z wsadem nie dało się oglądać, wynik świetny, nad grą szkoda się rozwodzić

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2013/14 2013/08/02 11:53 - 2013/08/02 11:53 # przez nowy
w LE Lech dał ciała, ale Śląsk zaskoczył.
Meczu nie widziałem, ale ponoć wato było popatrzeć. A gol Plaku, cud, miód i orzeszki:


czyli Śląsk, który miał mieć najmniej szans - jest najbliżej.
Ostatnio zmieniany: 2013/08/02 11:53 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2013/14 2013/08/02 13:32 # przez grzes
fakt śląsk zagrał co najmniej dobry mecz, lech zawiódł mimo, że rywala miał znacznie słabszego niż śląsk, okazuje się, że śląsk może zagrać mecz, który da się oglądać

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2013/14 2013/08/07 22:38 # przez olo
0-0 z Molde ...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2013/14 2013/08/07 22:42 # przez nowy
wynik jak i gra. nie widziałem wcześniejszych meczów, ale słyszałem, że to najlepszy mecz drużyny w pucharach ;) tak ligi mistrzów nie będzie - choć gdyby do tego co widziałem dodać dokładność (kontry w końcówce!), spokój (a nie hura do przodu) to może coś tu będzie.
Na razie liga europy jest - za co brawo!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.331 s.
Zasilane przez Forum Kunena