Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

EURO 2020

EURO 2020 2021/06/04 22:24 # przez nowy
Przed nami EURO 2020 choć mamy 2021. Ale wiadomo co to było rok temu.
Rozpoczynam wątek dla turnieju oraz dla naszej zabawy.

Gramy na uefa.com. Zaproszenie wraz z kodem do ligi wysłałem mailem.

Przypominam zasady:

Do ligi można dołączyć w dowolnym momencie (nawet przed ostatnią kolejką) pod jednym warunkiem: dołączana drużyna dotychczas nie punktowała.
W praktyce można dołączyć już po starcie rozgrywek, czyli od 2. kolejki, ale drużyna nie mogła punktować w 1. kolejce. Innymi słowy, dołączyć może nowa drużyna. Za moment graniczny dołączenia w danej kolejce przyjmuje się dzień startu kolejki.

Gramy w organizowanych rozgrywkach fantasy futbolu (tu przez uefa.com) i godzimy się na ich zasady.
W praktyce mamy do wykorzystania wszystkie bonusy jakie oferuje gra.

Powodzenia!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO 2020 2021/06/18 17:34 # przez grzes
Po dzisiejszym wyniku Szwedów że Słowakami gramy wg schematu mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Brak pomysłu i słabe przygotowanie, Krychowiak był najsłabszy i powinien być na ławie, nie chodzi mi bynajmniej o czerwień. Jutro jeśli przegramy mniej niż 0-3 uznam to za sukces. Jestem realistą, jest źle, a może być gorzej.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO 2020 2021/06/20 14:50 # przez grzes
Jednak można gryźć trawę i urwać punkt Hiszpanii. Myliłem się, byłem pesymistą. Wczorajszy skład powinien zagrać przeciw Szwecji.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO 2020 2021/06/23 23:37 # przez lojer
A Akneo w LM Euro kolejka prawie idealna 98 pkt- na kapitanie Shaqiri 2x13, a reszta min. 6 pkt, za wyjątkiem Gosensa 1 pkt. Brawo!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.107 s.
Zasilane przez Forum Kunena