Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

× Uwagi, sugestie, pytania, dyskusje dotyczące Ligi Mieleckiej, w tym strony LM.

Informacje o stronie

Informacje o stronie 2016/09/05 07:53 # przez nowy
Szanowni, być może od niedzieli obserwujecie ostrzeżenia przed wejściem na stronę. To wynik problemów z serwerem, na którym stała strona poprzednio, ale także z samą stroną i jej wiekiem.

Na niektórych stronach pojawiał się złośliwy kod, który chciał wywołać inne strony, które mogły być źródłem problemu u Was.

Problem nie powinien już występować - strona jest oczyszczona i przeniesiona na inny serwer. Zgłosiłem też by nie wyświetlały się komunikaty.

Gdyby coś było nie tak - proszę kontaktujcie się ze mną bezpośrednio, najlepiej telefonicznie.

Jednocześnie, z racji wieku strony - konieczne jest jej przebudowa. Będę informował.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Informacje o stronie 2016/09/05 09:12 # przez grzes
u mnie dzisiaj właśnie zadziałało prawidłowo i poprawnie (nawiązuję do naszej wcześniejszej rozmowy telefonicznej) - wcześniejsze rady dały tylko krótkotermionowy efekt

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Informacje o stronie 2016/09/06 10:36 # przez nowy
Już wszystko winno być git. Google i Stopbadware usunęły komunikaty (pierwszy w wynikach wyszukiwania, drugi choćby przy firefoxie).

@Grześ: czyli jednak coś było wcześniej, acz jak mówiłem - przejrzałem i nie znalazłem. Sęk w tym, że niektóre elementy trudno znaleźć.

Ruszam z pracami by uniknąć takich sytuacji.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Informacje o stronie 2016/09/06 12:21 # przez lojer
Dziś do południa była kupa (i na operze i mozilli). Teraz hula.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Informacje o stronie 2017/11/14 15:32 # przez nowy
Szanowni,
dziś z naszym webmasterem Feamorem przenosiliśmy stronę na nowy serwer. Chwilę to trwało, ale już główne prace za nami.

W przypadku gdy coś się nie wyświetli (głównie obrazki) - odświeżcie stronę komendą ctrl+f5 lub ctrl+r.

Gdyby coś nadal nie działało / nie wyświetlało się - piszcie tutaj.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Informacje o stronie 2017/11/15 11:10 # przez nowy
Szanowni,

na stronie a w zasadzie w domenie ligamielecka.pl nastąpiła zmiana. Przeszliśmy na połączenie szyfrowane (https://), co zapewnia większe bezpieczeństwo dla nas, gdy mamy system logowania (być może Wasze przeglądarki zwracały na to uwagę w ostatnich tygodniach).

Wszystkie linki powinny automatycznie kierować na nowy adres.

Gdyby pojawiły się jakieś problemy, prosimy o informację. Dzięki!

Zespół techniczny: Feamor, Nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Informacje o stronie 2018/01/15 20:50 - 2018/01/15 20:58 # przez nowy
Szanowni,

przed nami "przestawka" strony na nowy silnik systemu zarządzania stroną. Musimy to zrobić z racji bezpieczeństwa.

To też okazja by wprowadzić modyfikacje:
- strona przyjazna telefonom,
- wciągnięcie treści ze starej strony (old.ligamielecka.pl)

Strona w działaniu nie zmieni się, choć odczujecie zmianę na telefonie.
W wyglądzie nastąpi niewiele zmian, ale na pewno zauważycie kilka zmian wizualnych.
Myślę, że nie będziecie mieć problemów by się w niej odnaleźć.

Prace wykonuje Feamor - nasz webmaster i członek Zespołu od jesieni. Dzięki niemu możemy sobie pozwolić na ten ważny krok. A także krok przed większym krokiem - zmian na stronie. Ale o tym później.

Planowana zmiana rozpocznie się we wtorek ok. godz. 9 rano.
Przejście może potrwać do środy do godz.22 (wynika to z przeniesienia treści z old.ligamielecka.pl).

Zatem dwa dni bez LM. Chcemy zrobić to teraz, gdy jeszcze nie gramy w Ekstraklasie, 1. lidze i nie zapisujemy się jeszcze tak ochoczo na spotkanie ;)

Po uruchomieniu odświeżonej strony prześlę maila z informacją o odpaleniu.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i czas oczekiwania.
Pozdrawiamy, Zespół LM.
Ostatnio zmieniany: 2018/01/15 20:58 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Informacje o stronie 2018/01/16 22:45 - 2018/01/16 22:52 # przez nowy
Szanowni,
jesteśmy już na odświeżonej stronie Ligi Mieleckiej. Trudno uwierzyć, ale dotychczasowa funkcjonowała od lutego 2013. 5 lat!

Jak zapowiadałem, zmianę zapoczątkowała potrzeba aktualizacji systemu obsługującego stronę.

Skorzystaliśmy z okazji i dzięki Feamorowi mamy takze:
- dostosowanie do urządzeń mobilnych,
- teksty ze starej strony LM (od początku 2009 roku),
- odświeżony widok.

Zasada działania strony pozostała ta sama.
Wciąż logujecie się tymi samymi danymi.
Wasze posty, komentarze, avatary - zostały zachowane (ze strony od 2013 roku). Co więcej, pojawiły się komentarze do tekstów od 2009 roku (z poprzedniej strony. Forum nie przenosiliśmy).

Wygląd został odświeżony, ale nie podejmowaliśmy wielkich kroków.

Ten, który zauważycie od razu to zmiany wyglądu forum:
- pojawił się panel boczny na stronach forum (cały czas widzicie ostatnie posty)
- zmodyfikowany został wygląd postów (z racji innego układu oraz wspomnianego odświeżenia)
- inny jest panel dyskusji (pisania). Tu kluczowe:
a) włączając się w dyskusję można użyć przycisku "szybka odpowiedź" dostępnego przy każdym poście - wtedy bez przeładowania strony (szybciej) napiszecie post, ale nie użyjecie edytora (pogrubienie, link etc.), chyba, że go wywołacie (przycisk na dole po prawej)
b) wciąż na końcu wątku dostępny jest przycisk "odpowiedz', który daje nowe okno z edytorem.
c) inaczej działa "podgląd" pisanego tekstu
d) no i zobaczcie jak prezentuje się teraz forum na telefonach z przyciskiem przejścia na forum po zalogowaniu na stronie głównej.

Z innych:
- strona jest szersza (na komputerach widać dobrze),
- z tego wynika modyfikacja wyglądu artykułów.

Jestem przekonany, że odświeżona strona nie sprawi Wam problemów i szybko w niej odnajdziecie się.

Z tego miejsca wielkie dzięki dla Feamora za włożoną pracę - to Jego czas!
I za cierpliwość do mnie ;)
Dziękuje Zespołowi LM za wsparcie w testowaniu.

A teraz zachęcam Was do uwag.
W osobnym wątku ( o tutaj ) spisujcie uwagi, pytania, sugestie.
Będziemy z Feamorem
- tłumaczyć zmiany,
- rozwiewać wątpliwości,
- poprawiać zgłoszone błędy,
- lub sygnalizować, że dopisujemy do listy.

Prosimy Was o uwagi, ale i wyrozumiałość. Prace nad stroną trwały "po godzinach" i "w międzyczasie", stąd możliwe niedociągnięcia.
Jednocześnie rozpoczynamy kolejny etap, czyli zmiany na stronie. Być może będzie potrzeba głębszych zmian.
Ostatnio zmieniany: 2018/01/16 22:52 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.108 s.
Zasilane przez Forum Kunena