Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

× Uwagi, sugestie, pytania, dyskusje dotyczące Ligi Mieleckiej, w tym strony LM.

Powitania

Powitania 2017/07/13 19:51 # przez tylu78
Witam wszystkich uczestnikow Ligi Mieleckiej.Jestem tu nowym uczestnikiem;) Piotrek

tylu78

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Powitania 2017/07/13 19:59 # przez barni87
Czesc Piotrek !!! Kazdy z nas przez to przechodzil , wiec ... wstan i napisz pare slow o sobie xD

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Powitania 2017/07/13 20:13 # przez tylu78
Zestresowalem sie ;) mimo swojego wieku..moze jestem najstarszy tu ? coz,jestem milosnikiem pilki w szczegolnsci krajowego wydania,nizszych lig regionalnych rozrywek.kibic Stali odkad pamietam..najpierw s-13 pozniej czasami mimo mlodego wieku,nie mieszkajac w Mielcu udzial w meczachw 1 lidze.pamietam powrot F.Smudy z Widzewem na mecz ze Stala..bylem poza pila mielecka,regionalna w latach 97-98 a wiec trudnych dla Stali..wiem co znaczy dzialac udzielec sie w niej ;) o sobie...brrrr baczny obserwator otoczenia ;)

tylu78

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Powitania 2017/07/13 21:51 # przez nowy
@tylu78: witamy w Lidze Mieleckiej :) Cieszę się, że dołączyłeś.
Z Piotrkiem, tylu78 - znam się z Twittera. Bacznie obserwujemy co w Stali piszczy. Kto ma TT, niech obserwuje: twitter.com/piotrtylutki

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Powitania 2017/07/14 09:42 # przez lojer
@tylu78 - po nicku sądzę, że najstarszy to jednak nie jesteś :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Powitania 2017/07/14 09:45 # przez Lord Kamol
Czołem Piotr,
Jeśli 78 w nicku to Twój rocznik to hmm..pocieszę Cię...nie jesteś najstarszy. Ale powiedzmy nie ciągnijmy już tego tematu...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Powitania 2017/08/02 09:38 # przez danmatt
Cześć.
Jestem Daniel. Zarażony miłością do Stali Mielec przez ojca i "ciągany" na mecze od małego. Lubie Manchester United od czasów gry The Manager ( Amiga 600 ). Oglądam Premier League i Serie A. Nie oglądam wiadomości, polityki i polityków.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Powitania 2017/08/02 14:36 # przez grzes
witam nowych prezesów

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Powitania 2017/08/02 14:38 # przez barni87
siemka Panowie !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Powitania 2017/08/02 14:44 # przez nowy
@Danmatt: witamy na pokładzie! :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.156 s.
Zasilane przez Forum Kunena