Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

× Uwagi, sugestie, pytania, dyskusje dotyczące Ligi Mieleckiej, w tym strony LM.

20. Spotkanie Ligi Mieleckiej

20. Spotkanie Ligi Mieleckiej 2018/09/16 21:50 # przez nowy
Szanowni,
najbliższe nasze Spotkanie będzie okrągłe, bo dwudziestd. Whoa! Spotykamy się od 10 lat :)

Pytacie mnie.. kiedy to spotkanie. Cały czas przesuwam w głowie termin - lipiec, sierpień, wrzesień, październik.. Niestety nie jestem w stanie zorganizować w najbliższym czasie naszego spotkania. Muszę odpuścić i powiedzieć: w tym roku już nie zorganizuję.

Proponuję zatem, także po rozmowie z kilkoma prezesami - by skupić się na spotkaniu na początku 2019 roku. Styczeń, luty. Podsumować wtedy więcej sezonów.

Liczę na Wasze zrozumienie i na to, że to oczekiwanie przerodzi się w mocną frekwencję :-)

Szczegóły zapewne zaczniemy ogarniać w grudniu.

Pomysły (piłka, siatka, gokarty, cokolwiek obok samego spotkania; ale także lokalizacja, termin) mile widziane już teraz :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. Spotkanie Ligi Mieleckiej 2018/09/17 11:38 # przez slowik
Sposik.

To może od razu zgrajmy termin tak, żeby to był weekend z domowym meczem Stali?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. Spotkanie Ligi Mieleckiej 2019/03/06 08:07 - 2019/03/14 08:43 # przez nowy
Drodzy, wreszcie! Przed nami 20. Spotkanie Ligi Mieleckiej!
Czekaliśmy na niego cały rok. Medali do rozdania mamy moc! (Lojer już organizuje).

Wybrałem termin 23 marca (sobota). nowy termin: 6 kwietnia - sprawdź
Także dlatego by był to termin meczu Stali na Solskiego. Nasza drużyna zagra wtedy z Sandecją (g.17).

Mamy już lokal - tradycyjnie "U Włocha" w sali na dole. Tamże zbierzmy się od 19:30, start spotkania o g.20:00.
Szczegóły będę przekazywał. Rezerwujcie termin, organizujcie przyjazd i czas. Zapraszam :)

Jeżeli jesteście chętni na więcej atrakcji, np. piłka (Kopnij z LM), piszcie w komentarzach. Przy chętnych będziemy organizować.

Dzięki Rymowi mamy świetną nagrodę na konkurs!

Poniżej lista - wpisujcie, bo obiecałem paniom z restauracji, że przedstawię im liczbę uczestników.
Zapraszam serdecznie! SpotkajMy się z LM!

20. Spotkanie LM

1. Nowy + Alice
3. ...
Ostatnio zmieniany: 2019/03/14 08:43 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. Spotkanie Ligi Mieleckiej 2019/03/06 08:35 # przez barni87
Tak bez glosowania ?:(

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. Spotkanie Ligi Mieleckiej 2019/03/06 11:45 # przez slowik
20. Spotkanie LM

1. Nowy + Alice
3. Słowik
4. ...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. Spotkanie Ligi Mieleckiej 2019/03/06 17:19 # przez Val de Maar
20. Spotkanie LM

1. Nowy + Alice
3. Słowik
4. Valdi
5. ...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. Spotkanie Ligi Mieleckiej 2019/03/06 19:33 # przez grzes
20. Spotkanie LM

1. Nowy + Alice
3. Słowik
4. Valdi
5. Grześ

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. Spotkanie Ligi Mieleckiej 2019/03/06 19:35 - 2019/03/06 19:36 # przez grzes
PS: ciężko się będzie rozstać z trofeami
a co do meczu z Sandecją, jeśli ktoś od nich będzie powołany do jakiejkolwiek reprezentacji to mecz zostanie przełożony (repra gra 21 i 24 marca i inne U-21 itd.).
Ostatnio zmieniany: 2019/03/06 19:36 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. Spotkanie Ligi Mieleckiej 2019/03/07 18:46 # przez slowik
Jest takie ryzyko. Jesienią powołania otrzymywał Radosław Kanach.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. Spotkanie Ligi Mieleckiej 2019/03/08 10:14 # przez nowy
Hm. Dostałem info, że mecz z Sandecją będzie przełożony :( a tak celowałem w termin z meczem.
Alternatywą jest 6 kwietnia i mecz z Rakowem (planowo g.18 w sobotę), ale tu z kolei - ponownie z info - że będzie w TV, czyli możliwy piątek. Ale i tak lepiej niż w ogóle bez meczu.

Może zatem Spotkanie 6 kwietnia? Co sądzicie? Szczególnie planujący już :)
Biorąc pod uwagę krótką listę spotkania na ten moment i więcej czasu do 6 kwietnia (oraz Barniego :D), może to jest dobry pomysł.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.132 s.
Zasilane przez Forum Kunena