Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

La Gazetta

Wydanie Specjalne obejmuje podsumowanie ostatniego sezonu LM Ekstraklasa. Na deser wywiady z najlepszymi w 24. odsłonie LME. Przepytałem Lojera, Grzesia, Krakusa i Akneo, który został mistrzem LM CL. Wspomnijmy jeszcze poprzedni sezon przed startem nowego. Przyjemnej lektury!

La Gazzetta della LM, wydanie 254.

Ruszyliśmy z 24. sezonem w LM Ekstraklasa. Za nami cztery kolejki. Co w nich się działo, kto lideruje, jakie taktyki się sprawdzają, jak wygląda gra bez sponsorów; a także - jak typujemy ligę polską? Wszystko w artykułach La Gazzetty. Zapraszam do lektury.

24. sezon LM Ekstraklasa zbliża się wielkimi krokami, to ostatni dzwonek by wrócić jeszcze do poprzedniego sezonu. Zapraszam do wydania poświęconemu podsumowaniu 23. sezonu zmagań w Lidze Mielelckiej w Ekstraklasie. Podsumowujemy ligę, występ każdego Prezesa, wyniki typera a także rozmawiamy z najlepszymi w minionym sezonie. Zapraszam do lektury.

La Gazzetta della LM, wydanie 252.

Przed decydującymi starciami w tabeli Ligi Mieleckiej w Ekstraklasie zbieramy wszystkie artykuły opisujące walkę do tego momentu. Podsumowujemy też finał Pucharu LME, który stał na wysokim poziomie a na wynik czekaliśmy do ostatniego meczu kolejki. Przyjemnej lektury!

La Gazzetta della LM, wydanie 251.

Od ostatniego wydania La Gazzetty, gdzie opisaliśmy najlepszą kolejkę sezonu mieliśmy... dwie najsłabsze. Rozstrzygnęły one jednak sporo w Pucharze LME. By wspomnieć wysokie wyniki, prezentujemy wywiad z Morwim - rekordzistą Ligi Mieleckiej w Ekstraklasie. Zapraszamy do lektury.

Strona 1 z 23