Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

La Gazetta

Za nami 25. sezon, przed nami kolejny. Na progu nowego wspominamy jeszcze poprzedni. Co zapamiętamy? Jak wygląda teraz Tabela Wszechczasów? Co mówią najlepsi? Zapraszam do lektury!

Wydanie Specjalne obejmuje podsumowanie ostatniego sezonu LM Ekstraklasa. Na deser wywiady z najlepszymi w 24. odsłonie LME. Przepytałem Lojera, Grzesia, Krakusa i Akneo, który został mistrzem LM CL. Wspomnijmy jeszcze poprzedni sezon przed startem nowego. Przyjemnej lektury!

La Gazzetta della LM, wydanie 256.

poniedziałek, 01 czerwiec 2015 20:14  |  La Gazetta

Ostatnie kolejki przyniosły nam rozstrzygnięcia w drabince Pucharu LME, zdecydowanego lidera LME oraz zmianę na fotelu lidera Typera Ekstraklasy. Przeczytaj relację z ostatnich kolejek LM Ekstraklasa.

La Gazzetta della LM, wydanie 255.

wtorek, 19 maj 2015 09:01  |  La Gazetta

To już końcowa fazy naszej rywalizacji w tym sezonie. Zapraszam na przegląd artykułów redakcji La Gazzetty z ostatnich tygodni.

La Gazzetta della LM, wydanie 254.

piątek, 13 marzec 2015 12:52  |  La Gazetta

Ruszyliśmy z 24. sezonem w LM Ekstraklasa. Za nami cztery kolejki. Co w nich się działo, kto lideruje, jakie taktyki się sprawdzają, jak wygląda gra bez sponsorów; a także - jak typujemy ligę polską? Wszystko w artykułach La Gazzetty. Zapraszam do lektury.

24. sezon LM Ekstraklasa zbliża się wielkimi krokami, to ostatni dzwonek by wrócić jeszcze do poprzedniego sezonu. Zapraszam do wydania poświęconemu podsumowaniu 23. sezonu zmagań w Lidze Mielelckiej w Ekstraklasie. Podsumowujemy ligę, występ każdego Prezesa, wyniki typera a także rozmawiamy z najlepszymi w minionym sezonie. Zapraszam do lektury.

La Gazzetta della LM, wydanie 252.

czwartek, 11 grudzień 2014 10:57  |  La Gazetta

Przed decydującymi starciami w tabeli Ligi Mieleckiej w Ekstraklasie zbieramy wszystkie artykuły opisujące walkę do tego momentu. Podsumowujemy też finał Pucharu LME, który stał na wysokim poziomie a na wynik czekaliśmy do ostatniego meczu kolejki. Przyjemnej lektury!

La Gazzetta della LM, wydanie 251.

czwartek, 20 listopad 2014 10:02  |  La Gazetta

Od ostatniego wydania La Gazzetty, gdzie opisaliśmy najlepszą kolejkę sezonu mieliśmy... dwie najsłabsze. Rozstrzygnęły one jednak sporo w Pucharze LME. By wspomnieć wysokie wyniki, prezentujemy wywiad z Morwim - rekordzistą Ligi Mieleckiej w Ekstraklasie. Zapraszamy do lektury.

La Gazzetta della LM, wydanie 250.

piątek, 24 październik 2014 13:25  |  La Gazetta

Okrągłe 250. wydanie La Gazzetty omawia ostatne wydarzenia w Lidze Mieleckiej w Ekstraklasie. Mamy wyniki Typera ostatnich kolejek a także rekordowy wynik w historii LME. Zapraszamy do lektury.

La Gazzetta della LM, wydanie 249.

czwartek, 02 październik 2014 18:59  |  La Gazetta

Po ośmiu tygodniach druk wznowiła La Gazzetta. W najnowszym numerze przegląd 23. sezonu Ligi Mieleckiej w Ekstraklasie. Podsumowania od 3. do 10. kolejki a także sytuacja w Typerze Ekstraklasy do 7. kolejki. Na deser wywiad ze Słowikiem, gdy ten był jeszcze liderem. Zapraszamy do lektury.

Strona 1 z 5

Ostatnie tematy na forum

Ostatnie wpisy na forum

©2017 Liga Mielecka

Jesteśmy bardzo zainteresowani poznaniem, w jaki sposób korzystasz z naszego serwisu. Jeżeli się na to zgodzisz, zachowamy na Twoim komputerze tzw. plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o klikaniu z Twojego komputera. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.