Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM Ekstraklasa

Typer Ekstraklasy: typuj ostatnią 21. kolejkę

czwartek, 14 grudzień 2017 15:58  |  LM Ekstraklasa

Kto najlepszym typerem 29. sezonu? Najbliżej Nowy. Goni Lojer, próbuje Grześ. Kto jakie miejsce zajmie? Tyujemy ostatnią kolejkę, zapraszam do typowania 21. kolejki Ekstraklasy!

Przedostatnia kolejka nie zmieniła kolejności na podium klasyfikacji typera. Nie zrobiła też wielkich różnic. Kto zdobędzie tytuł typera ekstraklasy - zadecyduje ostatnia kolejka. Zapraszam na podsumowanie przedostatniej kolejki typera. 

Przedostatnia kolejka to wciąż wysoka forma Grzesia. Wygrał finał Pucharu z Woodym i odstawił go w tabeli. Do prowadzącego Akneo traci zaledwie 4 punkty. Przed nami ostatnie starcie, które wyłoni mistrza 29. sezonu LME. Zapraszam na kilka słów o przedostatniej kolejce. 

Grześ zdobywcą 20. Pucharu LME!

czwartek, 14 grudzień 2017 08:51  |  LM Ekstraklasa

Grześ kontynuuje dobrą passę w końcówce sezonu. W finale Pucharu LME nie dał złudzeń Woody'emu - w dwudniowej kolejce już po 1. kolejce rywal mu gratulował. Jak przebiegał finał? Przeczytajcie

Stało się! Ten weekend i 19. kolejka LME przyniosła ostateczne starcia w półfinałach pucharu. Tutaj obyło się bez niespodzianek, gdzie Grześ potwierdził swoją wyborną formę w tym sezonie i odrobił z nawiązką straty do Akneo2. Woody za to nie dał szans na złapanie oddechu Konikowi i pewnie zajął miejsce w tegorocznym finale 20. Pucharu LME! Zapraszam na krótkie podsumowanie i zapowiedź finałowego starcia.

Ofensywa Grzesia. 19. kolejka LME

poniedziałek, 11 grudzień 2017 20:00  |  LM Ekstraklasa

Grześ utrzymał równą, wysoką formę. Od kilku kolejek pisałem, że tylko on może zagrozić Akneo i Woody'emu walczącym o tytuł mistrza 29. sezonu LME. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że złapie ich już na dwie kolejki przed końcem. To była kolejka Grzesia! Przed nami emocjonujący tydzień ostatnich dwóch kolejek LME. Zapraszam na kilka słów po 19. odsłonie Ekstraklasy.

Typer Ekstraklasy: typuj 20. kolejkę

poniedziałek, 11 grudzień 2017 09:29  |  LM Ekstraklasa

Nowy odskoczył w 19. kolejce. Czy czołówka zmieni się na kolejkę przed końcem? Zapraszam do typowania 20. kolejki Ekstraklasy!

Nowy odskoczył. 19. kolejka typera Ekstraklasy

poniedziałek, 11 grudzień 2017 09:04  |  LM Ekstraklasa

Świetnym wynikiem w kolejce Nowy odstawił rywali i to on na dwie kolejki przed końcem jest najbliżej końcowego triumfu. Jak pokazała ta i wiele poprzednich kolejek, nie możemy być jednak niczego pewni. Walka trwa. Sprawdź tabele typera po 19. kolejce.

Typer Ekstraklasy: typuj 19. kolejkę

czwartek, 07 grudzień 2017 09:49  |  LM Ekstraklasa

Lojer ponownie zaczął uciekać. Czy reszta jeszcze go złapie? Zapraszam do typowania 19. kolejki Ekstraklasy!

Dwóch i jeden. 18. kolejka LME

środa, 06 grudzień 2017 22:36  |  LM Ekstraklasa

W tabeli wciąż rządzi trójka - Woody, Akneo i Grześ między sobą rozstrzygną kto jaki kolor medalu otrzyma. Jest jednak pewna zależność - Woody i Akneo idą razem, Grześ osobno. Prześledziłem to i spisałem. Zapraszam na podsumowanie 18. kolejki LME, w której triumfował prezes, który dał grze grać się samej.  

Strona 1 z 60

Ostatnie tematy na forum

Ostatnie wpisy na forum

©2017 Liga Mielecka

Jesteśmy bardzo zainteresowani poznaniem, w jaki sposób korzystasz z naszego serwisu. Jeżeli się na to zgodzisz, zachowamy na Twoim komputerze tzw. plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o klikaniu z Twojego komputera. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.