Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Podsumowanie Eliminacji 21. pucharu LME. Zaczynamy walkę o puchar!

Drabinka 21. Pucharu LME: 1/8 finału Drabinka 21. Pucharu LME: 1/8 finału LME

Znamy juz komplet finalistów, którzy przystąpią w tym sezonie do walki o 21 Puchar LME! Eliminacje nie obyły się bez niespodzianek, standardowo mamy wielkich nieobecnych: Lojer, Akneo2, Legionista i Rymu, którzy w poprzednim sezonie walczyli w pucharze niemal do samego końca. Obecny lider tabeli LME Masa słabym wynikiem ostatecznie ląduje na 14 miejscu i gra dalej.  Ustalenie wyników nie obyło sie bez pomocy małej tabelki, która musiała ustalić miejsca 6 drużyn w dolnej połowie tabeli. Sprawdźcie sami!

Wyniki eliminacji

Zwycięzcą eliminacji, po świetnym finiszu, został Akneo, który wynikiem 70 pkt o mało nie wygrał tej kolejki. Prezes chyba poczuł wiatr w żagle i nawet przez moment namaścił się zwyciężcą 30 kolejki LME. Prezes musiał jednak uznać wyższość powracającego po dwóch sezonach przerwy, Starydobrytom - zwycięzcy ostatniej rundy eliminacji. Wynik 73 pkt dał Prezesowi MudzachedinoS awans aż o 7 miejsc w górę tabeli, zajmując ostatecznie 2. miejsce.

3. miejsce zajęła Kushina. Dając tym do zrozumienia, że znowu walczy o kolejny Puchar do swojej kolekcji. Prezeska wie jak wygrywać, w tym sezonie w lidze radzi sobie świetnie okopując drugą lokatę. Nic dodać nic ująć ekipa Shinobi jest arcy-groźna w tym sezonie!

W tegorocznej drabince nie zabraknie debiutantów jak i długo oczekiwanych powrotów. Przede wszystkim rzucaja się w oczy dwóch Prezesów-debiutantów: Val de Maar i Masa. Pierwszy z nich zaliczył mocny start w lidze, do tego dołożył 4. wynik w eliminacjach. To mówi nam, że Prezes zna się na rzeczy i postara się ugrać na dwóch frontach jak najlepszy wynik. Prezes Masa, obecny bezapelacyjnie lider tabeli LME z ponad 40 pkt przewagą(!) tym razem wypadł słabo - tylko 38 pkt i spadek o 12 miejsc w dół na odległe 14. miejsce. Ale wciąż jest w grze. Patrząc na jego dominację w lidze, możemy śmiało stwierdzić, że jest jednym z faworytów.

Dwa mocne come backi w tym Pucharze są zasługą Krakusa i Penia, którzy po 'latach' mają w końcu szanse powalczyć o coś.

Z prezesów TOP10 tabeli w pucharze nie zobaczymy przede wszystkim: Barni, Rymu i Akneo2. Zdecydowanie szkoda ale puchar rządzi się swoimi prawami. 

W dwóch przypadkach mieliśmy rownież równą ilość punktów wsró trójki Prezesów: 

Nowy 168
Piru 168
Slawekk 168
oraz:
Masa 166
Kris 166
Syfercyfer 166

Wyjaśnienie równych punktów (tu zasady):

Nowy przed Slawekk - kapitanowie w 3 kolejkach 44:38, oraz
Slawekk przed Piru - kapitanowie 38:28

Syfercyfer przed Masą i Krisem  - kapitanowie 38:36:36, oraz
Masa przed Krisem - ilosc bramek strzelonych: 11:10 dla Masy

Ostateczna tabela eliminacji:

Dla miejsc poniżej kreski - brak wyliczeń
 

 
Pary 1/8 finału 

Wiemy już kto z kim zagra w 1/8 finału i jak wygląda ścieżka do finału. Drabinka widoczna na zdjęciu powyżej.

Zapowiedzi pojedynków już wkrótce!

Zaloguj się, by skomentować