Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Kto z kim w 1/8 finału 21. pucharu LME. Zapowiedzi pojedynków

Drabinka 20. Pucharu LME: 1/8 finału Drabinka 20. Pucharu LME: 1/8 finału LME

Eliminacje juz za nami (podsumowanie tutaj). Wiemy w końcu kto z kim zagra w 1/8 finału i kto ma łatwiejszą drogę do finału. Pary ułożyły się ciekawie, nie zabraknie emocji, mamy również kilka pojedynków żądnych zwycięstw Prezesek, które w coraz większej liczbie pukają do drzwi LM.

Pary 1/8 finału

Przed nami faza finałowa 21. Pucharu Ligi Mieleckiej. Tu zasady doboru do drabinki.
Drabinka widoczna rownież na zdjęciu powyżej.

Kto z kim gra?

Akneo, AKNEO - Peniu, Pensylwania

Prezes Akneo wygrywając elimiacje dał jasny sygnał, że w tym sezonie zamierza potraktować puchar priorytetowo. W lidze idzie mu troche słabiej, choć dalej ma szanse powalczyć o top 4. Peniu wraca po 4 sezonach tajemniczej nieobecności. Prezes Pensylwanii ma to do siebie, że niekoniecznei ma czas na zmiany w składzie i często daje drużynie grać samej. Ciekawe czy tym razem wie, że gra w 1/8 Pucharu LME? Faworytem zdecydownaie ekipa AKNEO.
 

Madz, FC Magdalenki - Nowy, NaNowo

Bardzo ciekawy pojedynek. W starciu piękno, młodość kontra doświadczenie i....mądrość w fantasy! Prezeska Madz w kuluarach zdążyła powiedzieć, że ostrzy sobie apetyt na to spotkanie i bardzo chciałaby dokonać niespodzianki i wyeliminować starego lisa Nowego. Za to Prezes NaNowo napewno studzi emocje i będzie chciał zagrać swoje. To drugi sezon FC Magdalenek w lidze LM i druga próba w pucharze, gdzie poprzednio uległa nieznacznie Prezesowi Tylu w 1/8 finału.

 

Lukaszz, Ekipa Szafera - Woody, Mastercard

Woody, finalista 20 edycji Pucharu LME, napewno bedzię chciał powtorzyć wyczyn i przynajmniej postarać się o kolejny finał. Pierwszy przeciwnik Lukaszz i jego Ekipa Szafera podobie jak Woody w lidze średnio ale za to eliminacje na dobrym 5 miejscu. Pojedynek normalnie powinien mieć jednego faworyta czyli Mastercard, ekipa która w ostatnich sezonach prezentuje poziom więcej niż solidny. 

Vaal de Maar, valdinho 5 – Syfercyfer, Niecew Górą

Prezes Vaal de Marr - tegoroczny debiutant w LME, radzi sobie w lidze świetnie bedąc ciągle w top 4 napewno bedzię chciał błysnąć w pucharze. Przeciwnika ma solidnego bo ekipa Niecew Górą to doświadczona drużyna, bedące w grze od wieku sezonów, choć bez większych błysków. Pojedynek ze wskazaniem na drużynę valdinho 5.

 

Starydobrytom, MudzachedinoS- Kris, FC Mielec

Starydobrytom wraca po dwóch sezonach i odrazu pokazuje się ze świetnej strony. 2 wynik eliminacji pucharu, wygrana 30 kolejka w lidze LME tco wszystko daje jasny sygnał ze MudzachedinoS są w formie na końcówkę sezonu! Kris i jego FC Mielec radzi sobie średnio a więc by zajść dalej w pucharze musi zagrać swoją najlepszą kolejkę,

Krakus, The Dragons - Slawekk, WERYNIA

The Dragons od dłuższego czasu zawodzi, słabe wyniki w lidze, brak gry w pucharze od kilku sezonów...W końcu jest szansa by w tym sezonie o coś powalczyć. Zarówno w lidze LME jak i eliminacjach Krakus gra w tym sezonie solidnie i bez więszych problemów zakwalifikował się do 1/8 finału. Prezes Slawekk to kolejny debiutant w LME i odrazu ma szanse zagrać w pucharze. Pojedynek z lekkim wskazaniem na Krakusa choć w jego formą bywa różnie...

 

Kushina, Shinobi - Masa, EFC

Prezeska Kushina to zdecydowanie jasna i piękniejsza część naszej zabawy. W lidze LME błyszczy zajmując obecnie 2 lokatę, do tego dokłada 3 wynik w eliminacjach. Shinobi juz raz wygrała (18 puchar LME), napewno ma apetyt na kolejny triumf. Przeciwnika ma zacnego, bo Prezes Masa, jak przystało na kolejnego debiutanta w LME wszedł do ligii z buta i dodatkowo wyważył drzwi! Obecny lider LME, który bezapelacyjnie kroczy do zwycięstwa w tym sezonie, napewno będzie chciał dołożyć do tego udany występ w pucharze. Pojedynek zdecydowanie najciekawszy w tej kolejce!

Grześ, typ team 4 - Piru, FC Electricos

Mistrz LME i obrońca pucharu z poprzedniego sezonu przedzierał się przez eliminacje notując solidne wyniki i ostatecznie zajmując 6 miejsce w tabelce. Nie jest to może forma z poprzedniego mistrzowskiego sezonu ale widać że Prezes się powoli rozkręca co widać również w wynikach w ostatnich kolejkach LME. Jego przeciwnik FC Electricos napewno postawi opór mistrzowi choć z formą u Prezesa Piru nie jest najlepiej ( w ostatniej kolejce 49 pkt). No cóż pojedynek, którego obecny obrońca trofeum nie powinien przegrać. 

 

Mecze 1/8 finału zostaną rozegrane w 31. i 32. kolejce LM w Ekstraklasie.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza piątek, 13 kwiecień 2018 21:44 napisane przez Kris

    Jevtic ty.... Gamoniu! I sprzedałem Alomerovica niech żyje managerka

Zaloguj się, by skomentować