Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Podsumowanie 1. kolejki Typera Ekstraklasy

Zapraszamy na podsumowanie 1. kolejki Typera Ekstraklasy. Na start stawiło się 19 wygłodniałych wrażeń graczy. Po pierwszej kolejce na prowadzeniu Papi. 

 

I ruszyli. W kolekturze stawiło się 19 graczy, w tym 5 prezesek. Wypieki na twarzy, nerwowe i rozbiegane spojrzenia. Ukradkiem stawiali swe typy. Tym razem trafię, szczęście uśmiechnie się do mnie, zdawały się mówić oczy oddające kupony. Ilu z nich dotrwa do końca? Ilu pochłonie przekleństwo Gracza?


Na prowadzeniu Papi. Dwa idealne typy plus trzy poprawne i prezes rozsiada się na fotelu lidera. Elastyczna strategia w miejsce mechanicznego obstawiania remisu zdaje egzamin. Tuż za nim prezes Woody. Na trzecim miejscu Lojer aka prawdziwa jest tylko statystyka. Za podium uformowała się zwarta grupa pościgowa, zdominowana przez kibiców upadłego klubu (Legła, legła warszawa).


Obrońca trofeum, Grześ, dopiero na jedenastym miejscu. Słabo wystartował też nowy redaktor typera AS Massud. Prawdopodobnie jest to efekt błędów w rachunkach z powodu nikłego doświadczenia w bukmacherce. Poprawi się.


Tabela po 1. Kolejce
1. Papi 9
2. Woody 8
3. Lojer 7
4. Starydobrytom 6
4. Legionista 6
4. Legionistka 6
4. Rymu 6
8. Elvis 5
8. Nowy 5
10. Patik 4
10. grześ 4
10. sabeen 4
13. Maro 3
13. Alice 3
13. AS Massud 3
16. Kornik 2
16. Mgolden 2
18. gina 1
18. Ohio 1

Ogłoszenie specjalne. Osoby popierające petycję w obronie mieleckiej linii kolejowej mogą liczyć na dodatkowy bonus punktowy w następnej kolejce. Link do petycji.

4 komentarzy

 • Link do komentarza środa, 27 luty 2013 14:41 napisane przez nowy

  Witamy nowego redaktora Typera :)
  na razie widać po punktach Massuda - słabo liczy ;)

  pozycja wyjściowa jest dobra

 • Link do komentarza środa, 27 luty 2013 15:16 napisane przez lojer

  I tak się złamałem w 1. kolejce, bo mam plan typować wszystko po 1-0 dla gospodarzy zawsze i ostatecznie skompromitować próby przewidywania wyników.

 • Link do komentarza środa, 27 luty 2013 16:07 napisane przez papi

  @lojer: podejmij wyzwanie i pokaż, że jednak w miarę możliwości da się coś przewidzieć :)

 • Link do komentarza środa, 27 luty 2013 19:20 napisane przez Legionista

  @Massud: upadły klub?! Skoro lider Ekstraklasy, mistrz jesieni to klub upadły to jakbyś nazwał TS Skisła, yyy znaczy TS Wisła? I nie wiem czy oglądałeś ich mecz z najsłabszym klubem ligi - Bełchatowem, w którym fartownie wywieźli remis 0:0? Dodam tylko, że w Bełchatowie wystapiło kilku juniorów... Zastanów się co piszesz następnym razem.

Zaloguj się, by skomentować