Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Ćwierćfinały 24. Pucharu LME: po pierwszych starciach

Za nami pierwsze pojedynki ćwierćfinału 24. Pucharu LME. Emocji oczywiście nie zabrakło. Największą, bo aż 16 punktową zaliczką może pochwalić się JorG04, który nadspodziewane pewnie prowadzi z Prezeską Unreal. Z najciekawszych pojedynków w starciu małżeńskim na razie górą Prezeska Doma P, która przewodzi z przewagą 6 oczek nad Akneo. W najbardziej wyrównanym pojedynku Maciek81 nieznacznie z przodu przed ekipą Elessara. Zapraszam na kilka słów po pierwszych meczach 1/8 finału 24. Pucharu LME.

Zapowiedź tych pojedynków znajdziecie tutaj

Unreal, Unreal - JorG04, G04 58:74 (58:74, 0:0)

Prezeska Unreal w pierwszym starciu średnio jak na formę, którą prezentowała. Wynik 58 punktów to zasługa przede wszystkim Wszołka (18), Rapy (5), czy też Picha (5). Kapitan tym razem zawiódł. Parzyszek (4x2) nie pomógł, a reszta graczy zagrała plac. Jej rywal JorG04 pokazał klasę i z wynikiem 74 punkty wyszedł na prowadzenie przed rewanżem. Wynik dużo lepszy nie tylko ze względu na trafionego kapitana - Imaz (6x2). Do tego mamy komplet Legionistów w składzie: Wieteska (4), Wszołek (18), Luquinhas (10) i mocny zaciąg Śląska: Putnocky (7), Broź (7). Wynik zacny i mocna zaliczka przed rewanżem. Ekipa Unreal musi wznieść się na wyżyny by coś w tym pojedynku zmienić.

Wyjściowe składy – różnice:

Unreal: Majecki - Rapa - Kirkeskov - Niepsuj - Jimenez - Ramirez - Parzyszek - Brożek

JorG04: Putnocky - Broź - Arsenic - Wieteska - Jevtic - Furman - Luquinhas - Gytkjaer

 

Grześ, typ team 5 - Barni, BarniTeam 67:53 (67:53, 0:0)

Wskazaliśmy ekipę typ team 5 jako faworyta tego pojedynku i Grześ potwierdził swoją dobrą formę gromadząc 14 punktową zaliczkę nad Barnim. Duża w tym zasługa Felixa Garcii (15), który zrobił różnicę. Do tego doszli solidni gracze: Van der Haart (6), Broź (7), Michalski (6), Zivec (6) i Imaz (6). Jego rywal Barni próbował czarować transferowanym Niezgodą (10). Szkoda że opaska nie została u Novikovasa (11) a przeszła do Gytkjaera (3x2), zresztą tak samo postąpił Grześ. Nie wspomnę przez grzeczność o pozostawionym na ławce Felixie Garcia (15)... No cóż ciężkie jest życie Prezesa... Barni musi szukać szczęścia w rewanżu. Czy da radę? 

Wyjściowe składy – różnice:

Grześ: Van der Haart - Kirkeskov - Broź - Zivec - Felix Garcia - Karbownik - Haraslin - Imaz

Barni: Plach - Czerwiński - Mladenovic - Jevtic - Starzyński - Novikovas - Klimala - Niezgoda

 

Maciek81, Gunners Mielec - Elessar, Maziar Team 70:67 (70:67, 0:0)

No i mamy wreszcie wyrównany pojedynek! Oboje Prezesi pokazali formę i zapunktowali podobnie. Ekipa Gunners Mielec nieznacznie z przodu, wynik 70 punktów to niewielka zaliczka przed rewanżem. Prezes Maciek81 desygnował do składu m.in. Felixa Garcie (15) i Niezgodę (11). Do tego doszli solidni Puchacz (6), Michalski (6), Zivec (6) czy Imaz (6). Prezes Ellesar postawił również zarówno na Felixa Garcie (15) jak i Niezgodę (11). Na plus zapunktował jeszcze Bohar (8) i Gumny (6). Odnośnie kapitanów Prezesi również byli zgodni powierzając opaskę: Gytkjaerowi (3x2). No, dużo tych zgodności...Miejmy nadzieję że w rewanżu Prezesi poszukają różnic i postarają się o jakięs asy z rękawa. 

Wyjściowe składy – różnice:

Maciek81: Puchacz - Nalepa - Michalski - Zivec - Furman - Imaz

Elessar: Gumny - Czerwiński - Kirkeskov - Pich - Bohar - Sobiech

 

Akneo2, Doma P - Akneo, Akneo 82:76 (82:76, 0:0)

Małżeński pojedynek nie zawiódł, co więcej to najlepszy pojedynek pod względem punktowym! Na prowadzeniu przed rewanżem Prezeska Doma P z 6 punktową zaliczką nad małżonkiem - oj będzie się działo! W ekipie Akneo2 mamy same perełki: Wszołka (18), Felixa Garcie (15), trafionego kapitana Niezgodę (11x2), reszta zawodników była tłem choć niektórzy zagrali ponad placowe. To i tak wystarczyło na świetny wynik. Na drugim biegunie Akneo pozostawił w składzie Felixa (15), jak również Niezgodę (11). Do tego doszedł Bohar (8x2), Zivec (6), czy też Pich (5). W składzie brak Wszołka (18) ale Prezes zdołał dowieźć solidny wynik. Rewanż zapowiada się smakowicie. Czy Prezeska Doma P utrzyma przewagę?

Wyjściowe składy – różnice:

Doma P: Tomasik - Czerwiński - Jóźwiak - Starzyński - Wszołek - Parzyszek

Akneo: Rymaniak - Broź - Mladenovic - Zivec - Furman - Bohar - Gytkjaer

3 komentarzy

 • Link do komentarza czwartek, 21 listopad 2019 11:05 napisane przez barni87

  @Nowy dzieki za grzeczność :) dobrze ze nie wspomniales ze na lawce mialem felixa xP
  Szczerze to przekombinowalem...gdyby felix byl w skladzie grzesiu musialby pokminic w rewanzu. A tak to po ptokach:/

 • Link do komentarza czwartek, 21 listopad 2019 22:03 napisane przez nowy

  @Barni: to Krakus pisał :) ale podziwiam decyzję Felixa ;)

 • Link do komentarza piątek, 22 listopad 2019 16:43 napisane przez grzes

  @ Barni, emocje będą

Zaloguj się, by skomentować