Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM Inne

Czołówka równo. 7. kolejka LMF1

Tylu dopiął swego. Poprzednio anonsowałem go na foteli lidera, ale po weryfikacji punktów pierwszą pozycję musiał oddać. W 7. odsłonie ponownie zasiada na najwyższym stopniu podium (poprzednio po 2. i 3. kolejce). Grześ spada na 3. lokatę, ale ze stratą zaledwie 3 punktów. Co więcej, szósty Val de Maar ma tylko 8 punktów straty do lidera. Zobaczcie tabelę, zachęcam do komentowania.

Tempo 1. ligi żywsze to i ruchy w tabeli widoczne. W 4. kolejce liderem był broniący tytułu Grześ. W 5. zastąpił go debiutujący w LM Szejku, którego znamy z 1-ligowych boisk a jego kapitan o tym świadczy. W 6. kolejce na fotelu lidera zasiadł Tylu [po wryfikacji] Grześ powrócił na fotel lidera z minimalną przewagą nad resztą podium. Czołówka naszej ligi iście kibicowska i piłkarska: Grześ, Tylu i Szejku. Zachęcam do komentowania.

I ruszyli! 1. kolejka 4. sezonu LMF1

Rozgrywki zainaugurowała 1. liga, wraz z nią ruszył 4. sezon LMF1. Na starcie 20 drużyn. Po sezonie przerwy wraca Rymu. W lidze debiutuje znany z innych lig Miecian a także Szejku, który na co dzień gra w Stali Mielec (warto sprawdzić kapitana drużyny). Pierwszą liderką naczelna kibicka Stali - Noir! Zachęcam do komentowania sytuacji w tabeli.

FKS Stal Mielec stoczy bój w kolejnym sezonie w I lidze a my korzystając z okazji ponownie zagramy w Fantasy 1. ligę. Dla nas to 4. sezon tych rozgrywek. Pierwszy mecz sezonu 2018/19 1. ligi rozpocznie się w piątek 20 lipca o godz. 17:45 a zagra w nim FKS Stal Mielec. By punktować od początku skład należy stworzyć do godz. 17:30. Jak zagrać w Lidze Mieleckiej? Sprawdź!

Znamy mistrza, czyli koniec 3 sezonu LMF1

Sezon w LMF1 dobiegł końca o ile w Nice 1 lidze znaliśmy drużyny, które awansują do Ekstraklasy już przed ostatnią kolejką o tyle w Lidze Mieleckiej walka trwała do ostatniej minuty meczy. Medale za 3 sezon LMF1 zdobywają Grześ, Morwi oraz Lojer. Więcej w rozwinięciu.

Strona 1 z 19