Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM Inne

1. liga odrobiła zaległości i mogłem wreszcie zaktualizować tabelę. Co ciekawe w trzech ostatnich kolejkach wielkich ruchów w tabeli nie było. Na czele wciąż są Val de Maar, Lord Kamol i Szejku. Dwóch pierwszych bardzo równo. Zobaczcie aktualną tabelę.

Mocne trio #2. 5. kolejka (6. sezon LMF1)

GKS Tychy rozbił Chrobry 5:1 i posiadacze piłkarzy pierwszej z tych drużyn musieli podskoczyć z radości. W LMF1 posiadacze podskoczyli aż na podium. Już drugi raz w tym sezonie najlepsza trójka kolejki mocno wdziera się na podium. Do tego wygrana Stali w Niecieczy nie zawiodła wielu z nas. Przeczytajcie zapowiedź.

22 drużyny po 2. kolejce rywalizują w 6. sezonie LM w Fantasy 1. liga. Do poprzedniej 21 dołączył Rymu (punktuje od 1. kolejki). Tym razem Stal nie dała punktów (jedynie 1:1 z Wigrami), ale punkty zdobyć można było. Kolejkę wygrał Maciek81, który zdobył 66 punktów. Duża w tym zasługa kapitana Gutkovskisa (2x8) i Czarnego (11). Prezes Gunners Mielec został nowym liderem spychając Ola na 2. lokatę. Zobaczcie tabelę

21 drużyn zameldowało się na starcie 6. sezonu Ligi Mieleckiej w Fantasy 1. lidze (LMF1). W szeregach tej rywalizacji witamy Wiewiura, który pierwszy raz gra w tych rozgrywkach oraz Krisa87 i JorG04, którzy debiutują w całej Lidze Mieleckiej. Pierwszym liderem został Olo, który wraca do rywalizacji w LMF1 po 3 sezonach przerwy. Pozycję lidera naszej ligi i 87. pozycję w klasyfikacji generalnej Fantasy 1. ligi dał między innymi Getinger ze Stali Mielec. Strzelona bramka dała obrońcy 10 punktów a liderowi 20, bo opaska do niego powędrowała. Kilkoro z nas zaufało popularnemu "Getkowi", który odwdzięczył się punktami. Dobrze mieć w naszej lidze tak punktującego... Sprawdźcie tabelę.

Przed nami 6. sezon LMF1! Czyli rozgrywek, w których w składzie Twojej drużyny mogą znaleźć się piłkarz Stali Mielec. Pierwszy mecz nowego sezonu 1. Ligi  i LMF1 rozpocznie się w piątek 26 lipca o godz. 19. By punktować od początku skład należy stworzyć do godz. 18:45. Tego samego dnia o godz. 20:30 sezon zainauguruje Stal Mielec. Na naszym stadionie przy Solskiego podejmie Wartę Poznań a mecz będzie transmitowany przez Polsat Sport. Jak zagrać w Lidze Mieleckiej? Sprawdź!

Strona 1 z 21