Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM Inne

27 drużyn w 7. sezonie LMF1. Rekord!

Odmraża się także 1. liga, zatem LMF1 wróciła do gry. Co prawda nie możemy pójść na Solskiego, ale Stal oglądamy w telewizorze. Po 3 miesiącach (od 4 marca) ponownie ukazuje się artykuł o naszej lidze. Tamten dotyczył startu, za nami już 4. kolejka (24. 1. ligi). W lidze bawi się aż 27 drużyn. To rekord Ligi Mieleckiej! Sprawdźcie aktualną tabelę.

Rozgrywki wznowiła 1. liga piłkarska. Bliska nam z racji Stali Mielec. Czy to będzie ta runda, po której... opadną nasze emocje w LM w Fantasy 1. lidze a wzrosną te przy LM w Fantasy Ekstraklasa? Na starcie jesteśmy z rekordem 25 drużyn w lidze - w każdej z poprzednich sześciu edycji nie mieliśmy aż tylu. Zobaczcie wyniki 1. kolejki. Wyniki pokaźne.

Przed nami już 7. sezon Ligi Mieleckiej w Fantasy 1. liga! Czyli rozgrywek, w których w składzie Twojej drużyny mogą znaleźć się piłkarz Stali Mielec. Pierwszy mecz rundy wiosennej sezonu 2019/2020 1. Ligi  i LMF1 rozpocznie się w sobotę 29 lutego o godz. 12:40. By punktować od początku skład należy stworzyć do godz. 12:30. Następnego dnia o godz. 12:40 sezon zainauguruje Stal Mielec w transmitowanym przez Polsat Sport meczu w Grudziądzu. Jak zagrać w Lidze Mieleckiej? Sprawdź!

Przed ostatnią kolejką 6. sezonu LMF1

Przed nami ostatnia kolejka 6. sezonu Ligi Mieleckiej w F1. 1. liga rozegrała wszystkie zaległości, zatem wreszcie mamy pełny obraz tabeli. Czy Lord Kamol sięgnie po mistrza? Jaki będzie ostateczny skład podium? Zobaczcie tabelę tuż przed zakończeniem rozgrywek.

1. liga odrobiła zaległości i mogłem wreszcie zaktualizować tabelę. Co ciekawe w trzech ostatnich kolejkach wielkich ruchów w tabeli nie było. Na czele wciąż są Val de Maar, Lord Kamol i Szejku. Dwóch pierwszych bardzo równo. Zobaczcie aktualną tabelę.

Mocne trio #2. 5. kolejka (6. sezon LMF1)

GKS Tychy rozbił Chrobry 5:1 i posiadacze piłkarzy pierwszej z tych drużyn musieli podskoczyć z radości. W LMF1 posiadacze podskoczyli aż na podium. Już drugi raz w tym sezonie najlepsza trójka kolejki mocno wdziera się na podium. Do tego wygrana Stali w Niecieczy nie zawiodła wielu z nas. Przeczytajcie zapowiedź.

Strona 1 z 22