Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM Inne

Dwóch na czele. 4. kolejka LM Champions League

wtorek, 21 listopad 2017 09:02  |  LM Inne

Przed nami 5. odsłona grupowej rywalizacji w Lidze Mistrzów. Rzućmy jeszcze okiem na sytuacje w lidze po 4. kolejce. Na czele niezmiennie Elessar i Ziks, którzy zostawiają stawkę w tyle.

Premier League punktuje w LM Champions League. 3. kolejka

czwartek, 19 październik 2017 14:57  |  LM Inne

Poprzednio Kane. Teraz Liverpool. Piłkarze angielskich drużyn dają nam punkty w Lidze Mistrzów. To długo wydawało się nieosiągalne. Po 3. kolejce mamy zmianę lidera w LMCL. Sprawdźcie.

Kane w Champions League. 2. kolejka LMCL

wtorek, 03 październik 2017 21:05  |  LM Inne

Harry Kane dotąd punktował nam w Premier League, teraz zdecydował o wynikach w LM Champions League. Za nami 2. kolejka 10. sezonu LMCL i pierwsze zmiany w tabeli. Zapraszam na kilka słów.

Rekord w LM Champions League!

piątek, 15 wrzesień 2017 16:58  |  LM Inne

Już na starcie mamy rekord LMCL. W 10. sezonie bierze udział 20 drużyn. Po raz pierwszy w historii rozdamy trzy medale na koniec rozgrywek. Jest o co walczyć! A jak wygląda tabela po 1. kolejce? Sprawdźcie.

Picio mistrzem LM Euro U21 2017!

sobota, 01 lipiec 2017 13:51  |  LM Inne

Do ostatniego gwizdka finału Mistrzostw Europy U21 odbywających się w Polsce czekaliśmy na rozstrzygnięcie w LM Euro. Na ostatniej prostej Picio nie dał się złapać Rymowi i sięgnął po swój pierwszy medal w karierze - od razu złoty! Zapraszam na krótkie podsumowanie turnieju.

Ostatnia kolejka była emocjonująca do samego końca. Ostatecznie Dżak świetnie obronił się przed Grzesiem i sięgnął po mistrzostwo w 2. sezonie LMF1. To największy sukces Prezesa w karierze - zdobył swój pierwszy medal. W tym sezonie niewiele brakło do wielkiego sukcesu Ligi Mieleckiej na arenie międzynarodowej.

Akneo mistrzem 9. sezonu LMCL! Obronił tytuł

sobota, 17 czerwiec 2017 16:12  |  LM Inne

Finał Ligi Mistrzów 2016/17 nie zmienił już nic. Akneo pewnie sięga po drugi z rzędu tytuł mistrzowski. W ostatniej kolejce zwiększył przewagę nad goniącym Go Barnim.

Rusza LM Euro U21 2017! Jak zagrać?

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 10:31  |  LM Inne

Już w piątek 16 czerwca ruszają Mistrzostwa Europy do lat 21 w Polsce. To okazja by zagrać w Lidze Mieleckiej! Chętni są, uruchamiamy ligę. W przypadku minimum 10 rywalizujących Drużyn, rozgrywkę włączymy w nagrody Ligi Mieleckiej.

Długo wydawało się, że Akneo z Barnim rozstrzygną pojedynek o mistrza LMCL o włos dopiero w ostatniej kolejce. Tymczasem półfinały Ligi Mistrzów dały 20 punktów przewagi Akneo nad rywalem. Czy ta przewaga wystarczy? Niespodziewanie do walki dołączyła Żona lidera - Akneo2, która traci 29 punktów. Przed nami finał Ligi Mistrzów, czyli ostatnia kolejka 9. sezonu LMCL.

W LMF1 już wszystko jasne?

czwartek, 01 czerwiec 2017 11:00  |  LM Inne

Została jedna kolejka. Dżak prowadzi 18 punktami nad Grzesiem. Czy to wystarczy do wywalczenia mistrzostwa? Różnice wskazują, że na podium w ostatniej kolejce nic się nie zmieni. Czy tak będzie? Zobaczcie tabelę po 15. kolejce LMF1.

Strona 1 z 7

Ostatnie tematy na forum

Ostatnie wpisy na forum

©2017 Liga Mielecka

Jesteśmy bardzo zainteresowani poznaniem, w jaki sposób korzystasz z naszego serwisu. Jeżeli się na to zgodzisz, zachowamy na Twoim komputerze tzw. plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o klikaniu z Twojego komputera. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.