Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM Premier League

Odnotował to już Lojer na forum - zmiana lidera! Po ośmiu kolejkach na najwyższym z miejsc Rymu oddaje fotel lidera Kardysiowi. Dotychczasowy lider zalicza fatalny wynik w kolejce dające mu 49. miejsce wśród 53 drużyn Ligi Mieleckiej w FPL. Nowy lider, prezes Kardyś - był pierwszym liderem tego sezonu i cały czas trzyma się czołówka - tylko przez dwie kolejki był poza podium. Zobaczcie aktualną tabelę. 

Po sześciu kolejkach panowania z pierwszego miejsca ustępuj Masa. Na fotelu lidera pojawia się Rymu, który ma 11 punktów przewagi na ustępującym liderem. Równo z Masą acz na pozycji wicelidera z racji wyniku kolejkowego znajduje się Kardyś, który zalicza mega wynik 93 punktów! Kardyś tym wynikiem zepchnął z podium Hulio. Niewiele niższy wynik od zwycięzcy kolejki osiągnął Lord Kamol. 91 punktów dało mu awans o 13 pozycji(!) na 19. miejsce w tabeli. Sprawdźcie aktualną tabelę i komentujcie nasze składy.

53 drużyny! 6. kolejka (12. sezon LMPL)

A jednak 53 drużyny! Niezauważony dołączył także weteran Premier League a jednocześnie zabiegany prezes Ajronmajk. Tym samym mamy mocny rekord ilości drużyn w lidze. Zajrzyjcie do najnowszej tabeli LMPL po 6. kolejce. Lider nie zmienia się a tabela krystalizuje się. 

Strona 1 z 37