Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM Premier League

Przed nami 15. edycja Ligi Mieleckiej w Premier League, czyli największych rozgrywek LM. W poprzednim sezonie udział wzięło 54 prezesów! To tyle samo co we wcześniejszej zabawie i wyrównany rekord w historii rozgrywek Ligi Mieleckiej. By punktować od początku skład należy stworzyć do piątku 13 sierpnia do godz. 19:30. Jak zagrać w LMPL? Sprawdź!

Jak wspomniał już Lojer, kolejny sezon zabawy w Fantasy Premier League za nami. Elessar sięga po mistrzostwo, to jego drugi medal w LMPL (3 lata temu srebro). Drugi Masa (2 lata temu brąz). Przypomniał o sobie Kendi, który po 7 latach ponownie sięga po medal. Teraz brązowy, wtedy było trzecie złoto (w sumie 4 krążki). Puchar zdobył Lord Kamol, który pokonał Slawekk. Dla prezesa Megadrinkers to czwarty medal w LMPL po trzech medalach za ligę (srebro i 2x brąz).

54 drużyny. 14. edycja LMPL

54 zespoły biorą udział w 14. edycji LMPL. To wyrównanie rekordu z poprzedniego sezonu. Aczkolwiek weryfikuję jednego prezesa, którego nie mogę zidentyfikować. Właścicielu drużyny Karol1984PL, odezwij się. Z ciekawostek, przed kolejką poszło kolejnych 10 dzikich kart.  Łącznie wykorzystaliśmy ich już 18. Sprawdźcie wyniki.

Zmiana lidera po 7 kolejkach to doskonała okazja by odświeżyć tabelę LM w Premier League. Vardyonfire oddaje prowadzenie po siedmiu kolejkach zasiadania na fotelu lidera. Zastępuje go Ziks, który w 6. kolejce, gdy poprzedni lider awansował na 1. pozycję dopiero pierwszy raz wkroczył do TOP10 po tułaczce na dalekich miejscach. Sprawdźcie tabelę i ciekawostki z ligi.

Strona 1 z 39