Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM EURO

LM EURO 2016/05/31 15:52 - 2016/05/31 15:57 # przez nowy
Jest pierwszy polski konkurs! Niespodziewanie do gry włączył się Clapek (twórca legendarnej ligi i forum Pilkarzyki07 - jeszcze z czasów piłkarzyków) fantasypilkarzyki.pl/

Na razie nie przeglądałem.

Z wieści:
- do gry wraca Kowal, twórca fantasy w Polsce. Odpali Fantasy Expert: www.facebook.com/Fantasy-Ekspert-1146932108652420/
- przygotowują się także prowadzący wszystkie ekstraklasowe fantasy z wyjątkiem Wygraj Ligę.
Tu czekamy na odpalenie.
Ostatnio zmieniany: 2016/05/31 15:57 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/31 19:19 # przez Rymu
Do kiedy będzie wiadomo, gdzie gramy?
I co z tym Euro z draftem ile trzeba osób?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/31 20:32 # przez Akneo
Witam.
Nowy bo juz zostalo pare dni itd.
pasuje zadecydowac w co gramy bo potem moze byc problem z logowaniem albo inne fanty:/

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/31 20:53 # przez nowy
Tak, jest mało czasu. Ale póki co mamy do wyboru niepewną uefę i świeżynkę.
Pisałem, że będziemy szybko decydować na przełomie maja i czerwca, bo tak będą odpalać się gry - przecie składy dopiero co zamknięte.

Fantasy Expert ma w piątek ruszyć. Zatem pewnie w piątek zrobimy ankietę z decyzją do poniedziałku, max wtorku do końca dnia. Mamy wtedy 2-3 pełne dni plus newralgiczny ostatni piątek na skład.

Draft - póki co nie widzę wielu chętnych. I tak to jako nowinka do ewentualnego przetestowania się. Prosiłem o opinie, sam nie mogłem do tej pory nic wygrzebać dokładnie.

@Rymu, Akneo: poklikajcie, dajcie opinię. Dotąd nie widziałem co sądzicie o uefie i drafcie. A piłkarzyki warto przeklikać :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/31 21:21 # przez Legionista
@Nowy: ja testuję fantsypilkarzyki.pl :) Jutro opisze co nieco


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/31 21:48 # przez nowy
@L: dzięki!

Z mojej strony:
- nie ma boiska, ale to znaczy, że to dla hardkorowców :)
- nie do końca kumam jeszcze zasadę 19 kolejek (każdy dzień to kolejka). Spróbuję podpytać u źródła

Z wieści:
- Fantasy Expert piątek lub poniedziałek
- Ten trzeci polski cisza, czyli póki co "organizacja Fantasy Liga" ;)

Będę wdzięczny za opinie!

Przypomnę, póki co:
1. Uefa: eurofantasy.uefa.com/en/fantasy16/
2. Piłkarzyki: fantasypilkarzyki.pl/

Plus do opinii, draft:
- euros.draftfantasyfootball.co.uk/

Dla budujących już strategię, analizy przeprowadza FantasyPL.pl
www.fantasypl.pl/category/euro2016/

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/31 22:04 # przez Akneo
Ja zalozylem sobie zespol na uefie...w sumie bardzo fajnie podobnie jak na mc donalds na MS...nie scina itd
mozna grac

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/06/01 19:57 # przez Legionista
Dobra - wczoraj pobawiłem się na FANTASYPILKARZYKI.PL a dzisiaj na UEFA.COM i mam następujące wnioski:

Fantasypilkarzyki.pl:

1/ dramatyczna grafika - ciężko się połapać gdzie są przyciski;
2/ brak intuicyjnego MENU - mniej wprawieni w tego typu gry będa mieć spore problemy;
3/ MEGA dziwny system rozgrywek - każda dzień meczowy to osobna kolejka a dokładniej na daną kolejke składa się ostatni mecz w jednym dniu i 2 mecze z dnia następnego;
4/ póki co można ustawić skład na 3 pierwsze "kolejki", nie wiem co z następnymi dniami ale wyglada to tak, że prawdopodobnie trzeba będzie codziennie się logować aby być na bieżąco co może być uciążliwe;
5/ nie wiem po kiego grzyba robią osobne klasyfikacje drużyn i managerów - można to było zrobić w jednej bo co za różnica????????
6/ mega ciężko znaleźć "Regulamin" i "FAQ";
7/ po odnalezieniu powyższych nadal nic nie ma o tym jak ma wyglądać rozgrywka w dalszeych fazach - rozumiem, że turywalizacja polega jedynie na trafniejszym wyborze "11" na daną kolejkę - bez transferów itp w perspektywie następnych kolejek;

UEFA.com:

1/ graficznie bardzo fajnie sie prezentuje;
2/ nie cięło;
3/ tu system gry jest taki jak ogólnie nam znamy czyli robimy skład na daną kolejke ze wszystkich drużyn a kolejka obejmuje 2 mecze w każdej grupie :)
4/ na minus zdecydowanie nieaktualne kadry zespołów;

Po krótce - jak dla mnie to UEFA deklasuje w pełni grę fantasypilkarzyki w zasadzie pod każdym względem. Uważam, że tu nawet nie ma się nad czym zastanawiać bo w ogóle nie powinnismy brac pod uwagę fantasy...


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/06/02 09:15 - 2016/06/02 09:32 # przez nowy
@Legionista: wielkie dzięki! Bardzo konkretnie opisane.

FantasyPilkarzyki
5) to dwie klasyfikacje, bo w kl. managerów liczy się suma wszystkich Twoich drużyn


Czekamy na Digination i Fantasy Expert

Digination (to ci co robią FL, UL, STS, FE)
Dziś zapowiadają wdrożenie. Dostałem dostęp do testów. Wygląda spoko (jak Ustaw Ligę), zasady takie, jakie znamy, choć te różnice z WL są:
- nie ma formacji z 2 obrońcami,
- minusy za stracone gole nawet gdy obrońca zszedł,
- bez bonusów (strzały celne, obronione),
- nie ma info o zmianie cen.
Są za to inne funkcje, ale płatne:
- bonus kapitan x3
- bonus kapitan i wice x2 (oba punktują)
- bonus dodatkowych darmowych transferów (są limity: w grupach 1, po grupach 5, w drabince 4 darmowe)

Podsumowując: tu mamy to, co znamy. Jest przejrzyście, choć w kilku miejscach gorzej (karta piłkarza to nowa odsłona). Jedyne czego obawiam się to poziomu "wpisywania punktów" z FL i UL z ostatniej edycji.

Fantasy Expert
Start piątek/poniedziałek. Tu z moich info a z ważnych różnic: brak budżetu i wartości piłkarzy. Liczą się tylko limity piłkarzy z jednego kraju.
Ostatnio zmieniany: 2016/06/02 09:32 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/06/02 12:40 # przez nowy
Jest Fantasy Euro fe2016.pl/
czyli zapowiadane wyżej Digination

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.172 s.
Zasilane przez Forum Kunena